השוואת מחירים > בריאות ויופי > ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

בחרו באחד מהתחומים של ניתוחים פלסטיים


קראו עוד על ניתוחים פלסטיים


ניתוחים פלסטיים ותחום הקוסמטיקה הפכו בשנים האחרונות לנחלת הכלל, יש מי שעשה ניתוח הצמדת אוזניים, ויש מי שעשה ניתוח אף. אם בעבר היינו צריכים להשלים עם הפגמים בגופנו שירשנו אותם, כיום אין צורך לסבול מדימוי עצמי נמוך בשל בעיה שנראית בעניינו קשה או מביכה. גם אם מדובר בהליך של מתיחת צוואר, הזעת יתר או מילוי שפתיים.

ניתוחים פלסטיים הינם הליך כירורגי פשוט המתרכז בשינוי החיצוני של איבר בגוף. הניתוחים פופולאריים בכל הגילאים והמינים, צעירים הסובלים מבעיה זו או אחרת המעוניינים לשפר את המראה. הניתוחים הפופולאריים בקרב צעירים הם טיפול באקנה, ניתוח אף, עיוותי שדים, ניתוח אף, הצמדת אוזניים, הקטנת חזה ועוד. אנשים בגיל מבוגר שמטרתם לשמור על מראה פנים או מראה גוף צעיר ורענן, הניתוחים הפופולאריים הם הרמת גבות ומצח, בוטוקס, העלמת ורידים, שאיבת שומן, הגדלת חזה, הרמת חזה, פילינג עמוק, מתיחת פנים, מתיחת בטן ועוד.

לרוב ניתוחים פלסטיים נתפסים כמותרות, האף גדול או החזה קטן, אך למעשה הניתוחים הכרחיים ולא פעם חיוניים, כגון פגיעה בדימוי העצמי המונעת מאנשים להכיר ולהתפתח, לאחר תאונה קשות או פגמים מולדים שלא מאפשרים לאנשים לנהל אורך חיים תקין ולשאת את הצלקת או הפגם לאורך כל חייהם כגון שחזור שד, השתלת שיניים, טיפול בצלקות וכדומה.

הכרח או מותרות?


לרוב הניתוחים הינם ניתוחים פשוטים, לאחר מספר שעות או ימים ניתן לחזור לשגרה מלאה, לצד אלו יש ניתוחים פלסטיים שזמן ההחלמה ארוך ואת תוצאות הניתוח ניתן לראות לאחר מספר חודשים. כמו כן חלק מהניתוחים נעשים בהרדמה מקומית וחלקם בהרדמה מלאה, חושב לפני כל ניתוח לבדוק מהן הסכנות והתופעות הקיימות בהליך. בקשו יותר מחוות דעת אחת לגבי ההליך גם אם מדובר בהליך פשוט של עיבוי שפתיים או טיפול ביבלות, על אחת וכמה אם מדובר בהליך מורכב כגון עיצוב ישבן או עיניים שקועות.

סוגי ניתוחים


ניתוחים לאזור הפנים כוללים, מתיחת פנים, בוטוקס, מיזותרפיה (חידוש עור הפנים), השתלת שיניים, הרמת גבות ומצח, ניתוח אף, פילינג עמוק, עיניים שקועות, מתיחת צוואר, מתיחת עפעפיים, מילוי שפתיים, עיבוי שפתיים, הצמדת אוזניים, טיפול באקנה ועוד.

ניתוחים לגוף כוללים העלמת ורידים, הזעת יתר, הצרת היקפים, מתיחת בטן, עיוותי שדים, עיצוב ישבן, שאיבת שומן, שחזור שד, מתיחת צוואר, טיפול בצלקות, הרמת חזה, הקטנת חזה, הגדלת חזה ועוד.

ניתוחים פלסטיים ככל שהינם פופולאריים, מחייבים להיעשות על ידי איש מקצוע המתמחה לכך. חושב לבדוק היכן אתם עושים את הניתוח או ההליך ומהו הניסיון של הרופא בהליך שבחרתם. חשוב לבקש המלצות מאנשים שעשו את ההליך.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות