הצמדת אוזניים: השוואת מחירים בין מנתחי אוזניים מובילים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

הצמדת אוזניים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 12 ביקורות
0
הסבירו לי הכל וציינו שניתן לבצע זאת אפילו שאני מניקה ולא צריך לחכות ולא כמו כל החברות שלא הייתה אפשר...

על דר' רון עזריה מאת מרוות עבוד

רשימת מנתחים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור הצמדת אוזניים
להצעת מחיר להצמדת אוזניים
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*

מתעניינים בניתוח הצמדת אוזניים? לפניכם מידע בתחום


ניתוח הצמדת אוזניים בא לשפר את מראן החיצוני של האוזניים, לא מדובר בהליך שמתערב או פותר בעיות שמיעה ולכן הוא מוגדר כהליך קוסמטי בלבד.
 
 

למי מתאים הניתוח

ההליך מתאים למי שמבנה האוזניים שלו בולט, גדול, לא אחיד או שיש לו סטייה כלשהי בצורה הנורמטיבית של מבנה האוזן כמו כיפוף בחלק העליון מה שיוצר מראה של אוזניים בולטות יותר או חוסר פרופורציה בין הראש לאוזן. הסיבות לכך  הן בדרך כלל סיבות גנטיות, ברוב המקרים אדם נוסף במשפחה הגרעינית או המורחבת הוא בעל מראה דומה, כמובן שיש סיבות נוספות אך לא ניתן לדעת מראש למי עתידות להיות אוזניים בולטות.
 
נכון לומר שתחושתו של האדם היא זו המגדירה אם הוא מועמד מתאים, שהרי אוזניים בולטות עלולות להיות מקור להקנטות וחוסר בטחון שיש לו השלכות קדימה, לאורך כל החיים. היות ויש גם הרבה ילדים עם אוזניים בולטות, מומלץ לעבור את הניתוח כמה שיותר מוקדם, על מנת למנוע מהם סבל מיותר.
 
יש לדעת שהצמדה אינה בהכרח אומרת הקטנה. למעשה, ברוב המקרים הפעולה שמתבצעת היא משיכת האוזניים לאחור ולא שינוי בתנוך או בגודל של האוזן. ברגע שהן אינן בולטות, סביר להניח שגם לא יראו גדולות כל כך. במקרים מיוחדים, ניתן לקבל ייעוץ נקודתי לגבי פעולה כירורגית רחבה יותר.
 
 

מתי אפשר לעבור את הניתוח

את הניתוח ניתן לעבור כבר מגיל צעיר מאוד, סביב גיל שש, היות ובשלב זה מבנה האוזניים מפותח דיו ולא עתיד להשתנות כמעט, אלא רק לגדול בפרופורציה לשאר הראש. זה כמובן לא אומר שהצלחתו תלויה בביצוע מוקדם, הניתוח מתבצע בכל גיל ותמיד התוצאה זהה, הצמדת האוזניים עד לכדי שיפור במראה הקיים.
 
 

איך מתבצע הניתוח

מדובר בניתוח קצר של עד שעתיים, בהרדמה מקומית או מלאה במקרה שהמטופל צעיר מדי ויש חשש שיזוז או ייבהל. חתך מיקרוסקופי מבוצע מאחורי האוזן, כאשר מסירים את העור והסחוס המיותרים, מה שגורם למבנה אוזניים בולטות. תפר קטן, חבישה של האוזניים כמה ימים לאחר הניתוח והתוצאה נשארת לכל החיים.
 
בימים הראשונים כמו אחרי כל ניתוח קוסמטי, עליכם להיזהר מאוד ולהיות ערים לכל שטף דם או כאב מיוחד שיש באזור האוזניים. כמובן שיתכנו כאבים בכל אזור צד הפנים, זהו דבר טבעי שנפתר על ידי מתן תרופה לשיכוך כאבים. אם אתם הורים לילד שעבר את הניתוח, שימו לב שהוא לא משתולל או נחבל ובכלל היו ערים לכל בעיה או אי נוחות שהוא מבטא.
 
 

איך מתחילים

אם אתם בעלי אוזניים בולטות כך שאינכם מרוצים ממראה הפנים או סובלים מהקנטות השלב הראשון הוא להגיע לפגישת ייעוץ. באותה פגישה יצלמו את האוזניים ויראו לכם באמצעות הדמיה ממוחשבת, איך יראו הפנים לאחר ההצמדה. זה גם הזמן שבו יפנו אתכם לבדיקות שגרתיות לפני ניתוח, כמו בדיקות דם ויענו על כל שאלה שתתעורר אצלכם, חשוב לתת לרופא את כל המידע כולל היסטוריה רפואית או תרופות שאתם נוטלים באופן קבוע, למרות שמדובר בהליך קל. אחד החששות הגדולים זה שהניתוח יפגע באיכות השמיעה. חשוב לדעת שהפעולה כלל אינה מתבצעת בשבלול האוזן או בחלקים פנימיים, אך אם אתם צריכים שהרופא ייתן לכם מידע קונקרטי יותר שאלו אותו הכול, בלי חשש. 

 

 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הצמדת אוזניים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הצמדת אוזניים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הצמדת אוזניים

X

השוואת מחירי הצמדת אוזניים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]