בוטוקס: השוואת מחירים בין רופאים מומחים להזרקת בוטוקס
תפריט נגישות
לידים לעסקים

בוטוקס

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706

רשימת מכונים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור בוטוקס
להצעת מחיר לבוטוקס
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
אורכידאה קליניקה לאסתטיקה
אורכידאה קליניקה לאסתטיקה
עסק זה טרם דורג

מתעניינת בהזרקת בוטוקס במצח או בוטוקס בשפתיים? לפנייך מידע בנושא


בוטוקס (BOTOX) או בוטוליניום טוקסין A הוא רעלן חריף, כאשר מוזרק בכמויות זעירות מאוד לגוף האדם הוא גורם לשיתוק זמני של השרירים. רופאים משתמשים בהזרקת בוטוקס על מנת לשתק את שרירי ההבעה בפנים ובכך להעלים קמטי הבעה למשך מספר חודשים. 
 
קמטי הבעה הם קמטים הנוצרים מפעילויות חוזרות של שרירי הפנים כגון: הבעת כעס או חשיבה. הזרקת בוטוקס חוסמת את הפרשת החומר מהעצבים לשרירים ובכך גורמת לשרירים להישאר במצב של הרפיה.
 

תוצאות טיפול בוטוקס 

את התוצאות הסופיות ניתן לראות תוך מספר ימים, עור נראה מתוח וחלק יותר. התוצאות יישמרו כך למשך 4-5  חודשים מיום הטיפול. 
טיפול הבוטוקס הוא כול כך פשוט שלקוחות מבצעים אותו בביתם, אחד הטרנדים החמים כיום בארץ ובעולם הוא מסיבות בוטוקס. במהלך המסיבה מגיע הרופא ומטפל בחוגגים באמצעות הזרקת בוטוקס. 
 
טיפול הבוטוקס אושר בדצמבר 2002 על ידי משרד הבריאות לטיפול בקמטי הבעה בפנים. 
 
מלבד טיפול בקמטי הפנים נמצאו לבוטוקס שימושים נוספים כגון: טיפול במיגרנה, פרוסטאטה או שלפוחית רגיזה, ריפוי צלקות וטיפול בהזעת יתר. 
הבוטוקס נחשב לטיפול הקוסמטי הפופולארי ביותר בארה"ב, בעיקר בזכות פשטות הטיפול לעומת ניתוח פלסטי אשר דורש הליך מסובך וזמן התאוששות ארוך. סיבה נוספת היא כמובן המחיר, הזרקת בוטוקס זולה בהרבה מניתוח מתיחת פנים. 
 
נשים הרות, נשים מניקות, אנשים הסובלים מניוון שרירים וחולים הנוטלים אנטיביוטיות מסוימות אינם יכולים להשתמש בבוטוקס. 
לפני הזמנת טיפול מומלץ להתייעץ עם הרופא לגבי הטיפול וכמובן לוודא שהוא עבר את ההכשרה הרפואית המיוחדת להזרקת בוטוקס. 
  

שאלות ותשובות בנושא בוטוקס 

 
למה מתאים בוטוקוס? 
בוטוקוס מתאים למילוי קמטים באזור הפנים. 
 
איך נעשה התהליך 
טיפול בוטוקס הוא הליך פשוט מאוד הנמשך בין 5-10 דקות במהלכו מורחים משחה הגורמת לאלחוש המקום (בדומה למשחה של רופא השיניים) לאחר מכן מתבצעת הזרקת הבוטוקס. עם סיום הטיפול יכול הקליינט ללכת לדרכו בלא חשש. לפחות בפעמים הראשונות, מומלץ לבוא לביקורת על מנת לראות איך העור מגיב, אך בשורה התחתונה מדובר בתחזוק קוסמטי שיכול להיעשות בזמן הפסקת צהריים.  
 
באיזה גיל ניתן להתחיל להזריק בוטוקוס? 
קמטים מתחילים להופיע לערך בגיל 35 לערך. הסיבה לקמטים הינם גנטיקה, חשיפה לשמש, ועישון סיגריות. למעשה גיל זה המתאים להתחלת הזרקת בוטוקוס. נשים הסובלים מקמטים בגיל יותר מוקדם יוכלו גם לעבור הזרקת בוטוקוס. היום ניתן למצוא מחקרים שתומכים בטענה שמדובר בטיפול מונע. כלומר ניתן להתחיל עם ההזרקות לפני שנוצרים הקמטים על מנת לעכב את הופעתם. 
 
באילו קמטים מזריקים בוטוקוס? 
בוטוקוס מוזרק לקמטים שטחיים שהינם דינאמיים קמטים כתוצאה של הבעות או תנועת השרירים בפנים. 
  
באילו אזורים ניתן לשים בוטוקוס או שניתן בכל חלק הפנים? 
בוטוקוס מתאים לאזורי הקמטים בפנים בצדי הפה, בין הגבות, במצח ולצידי העיניים, אזורים אלו רגישים לקמטים ובוטוקוס גורם להיעלמותם. 
  
כמה זמן משפיעה זריקת בוטוקס? 
זריקת בוטוקוס משפיע למספר חודשים עד לחצי שנה. לאחריו ניתן להזריק מחדש בוטוקוס לאזור. 
  
מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר הזרקת בוטוקוס? 
בוטוקוס הינו הליך פשוט הלוקח מספר דקות לאחריו ניתן לחזור לפעילות שגרה מלאה, מומלץ לא לעשות ספורט או פעילות גופנית במשך 48 שעות לאחר ההזרקה. 
  
מתי ניתן לראות תוצאות של הבוטוקוס? 
זריקת הבוטוקוס מתחילה להשפיע לאחר שלושה ימים ועד שבועיים לאחר ההזרקה. 
  
מהם הסיבוכים העלולים להיווצר מהזרקת בוטוקוס? 
הזרקת בוטוקוס חייבת להיעשות על ידי מומחה בתחום, מיקום הזריקה וכמות החומר המוזרק לאזור ישפיע על מראה האזור. לאחר ההזרקה עלולים להיות שטפי דם קטנים באזור, במקרים של הזרקת בוטוקוס באזור העיניים עלול להופיע צניחת העפעף  העפעף הוא קפל עור שמכסה את העין מלמטה ומלמעלה. העפעף, מטרתו, להגן על העין מפני התייבשות או כניסה של חיידקים, פסולת, זעה או חלקיקים אחרים הנישאים באוויר. העפעף עצמו עשוי עור דק מאוד, יותר מאשר בכל חלקי הגוף. בעפעף עצמו קיימת שורה של שרירים השולטים על פתיחת וסגירת העין, מרצון ושלא ברצון.
 
הריסים, אשר נמצאות בגבול העפעפיים, מסייעות אף הן להרחקת זיעה ומזיקים אחרים לעין. בעפעפיים, העדינות כל כך, יכולות להיווצר לא מעט הפרעות ודלקות כגון שעורה בעין, אנטרופיון, אקטרופיון, בצקות, צניחת עפעפיים ועוד., תקשור בשיטת הכן לא ועוד. 
 
מהם הסיכונים בהזרקת בוטוקוס? 
הסיכונים הינם זיהום באזור, עודף חומר, הזרקה לא מדויקת לאזור. הזרקת בוטוקוס הנעשית על ידי מומחה בתחום תבטיח כי החומר יהיה נקי, שהכמות תהיה מדויקת לאזור. 
  
כל כמה זמן מומלץ לעשות הזרקת בוטוקוס? 
הזרקת הבוטוקוס מחזיקה שלושה עד שישה חודשים, הזרקה נוספת להמשך טיפול ישמרו על ההשפעה באזור וימנע את הקמטים באזור. בהזרקה לאורך זמן יביא להשפעה נמשכת והמרווחים בין ההזרקות יגדל. כמו כן, מומלץ להתחיל בקמטים הדינמיים יותר ואחר כך לטפל בקמטים הקטנים או באזורים שבהם עוד לא הופיעו קמטוטים. בכל מקרה, שאתם מגיעים לרופא הוא יבחן את מצב הפנים ויבנה לכם תכנית מסודרת כך שהתוצאה תישמר לאורך זמן ולא תצטרכו לעבור הזרקות מיותרות.  
 
ואם רוצים לעבור יותר טיפולים ? 
כמו כל דבר, גם כאן חשוב מאוד להקפיד על מינון יעיל ולהיצמד להוראות המטפל. זכרו שמדובר בהליך שנעשה על הפנים שהן גלויות וחשופות ולכן לא נרצה לפגום בהן. גם אם אתם מרגישים שאתם צריכים הזרקה נוספת, חכו את כל התקופה שהוגדרה על ידי הרופא בין טיפול לטיפול וסמכו על הקצב שלו. 
 
זכרו שני דברים, פנים צריכות להיראות טבעי, הבוטוקס לא נועד על מנת להעלים לחלוטין את ההבעה, אלא רק להצעיר את הפנים ולא פחות חשוב, הפנים שלנו מתחברות לצוואר בו לא ניתן להזריק את החומר, הבדל גדול מדי בין שני החלקים יכול ליצור מראה מצחיק, שרק יעשה לכם נזק.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא בוטוקס? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש בוטוקס?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא בוטוקס

X

השוואת מחירי בוטוקס
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]