השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

רוצים לדעת כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי ביטוח אחריות מקצועית:

פרטי הבקשה

מחיר

  • ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאי מחזור 70 אלף בשנה

    1350 מחיר לשנה כולל מע"מ

  • ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאי ראשי

    6000 מחיר לשנה כולל מע"מ

  • ביטוח אחריות מקצועית למטפלת עיסויים

    1440 ש''ח

השוואת הצעות מחיר בנושא ביטוח אחריות מקצועית.

ביטוח אחריות מקצועית - לפני שיהיה מאוחר

אם אתה בעל מקצוע הנותן שירות ללקוחות פרטיים, עליך להגן על עצמך, על העתיד שלך, הכסף שלך, ועל העבודה הקשה אותה השקעת. ביטוח אחריות מקצועית מסייע לך לעשות בדיוק כך.
 
מפחיד לחשוב כי תביעה אחת נגדך, יכולה לעלות לך כל כך הרבה, ולאיים על כל מה שהשקעת בעסק. אם אין לך ביטוח אחריות מקצועית, אתה עלול לגלות, מאוחר מדי ובדרך הקשה והכואבת ביותר, כי החזון שלך מתנפץ לרסיסים וכי אתה צריך להתחיל הכל מהתחלה, על כן, מוטב להיזהר מאשר להצטער (ומוטב מאוחר מאשר לעולם לא), ולמהר לחתום על פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לעסק הפרטי שלך.
 

מהו ביטוח אחריות מקצועית? למי הוא מיועד? וכיצד יש לבחור ביטוח אחריות מקצועית? על כך להלן:

 מהו ביטוח אחריות מקצועית וכיצד ביטוח אחריות מקצועית יכול להגן על העסק שלך?
בעוד סוגי ביטוח אחרים מתמקדים בנזק לרכוש שלך או בפגיעה גופנית, חלילה, הרי שפוליסת ביטוח אחריות מקצועית מגנה עליך במקרים בהם נגרם נזק כספי ללקוח שלך, עקב השירות אותו סיפקת לו.
 
למרות שאף אחד לא מצפה ממך להיות מושלם, טעויות עלולות להתרחש, גם אם הן אינן אשמתך. לכן, במקרים שונים, אשר לא תמיד תהיה לך שליטה עליהם, תיתכן פגיעה מסוימת בלקוח, שעלול לתבוע אותך, ולגרום לך לטבוע בים של משפטים, חובות, כאבי ראש ומפחי נפש, אשר עלולים להסיט את זמנך ותשומת לבך מהעסק, אשר זקוק לך.
 
אם יש ברשותך ביטוח אחריות מקצועית, תוכל להיות רגוע, תוך שאתה יודע, כי יש מי שיהיה שותף איתך בתהליך התביעה, ידאג לתשלום פסקי דין נגדך, ויגן על האינטרסים שלך בצורה הטובה ביותר.
 

למי מיועד ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית מיועד לכל אדם העובד במקצוע חופשי כגון: רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס, טכנאי שירות, אדריכלים, מתווכים, מתרגמים, מהנדסים ועוד. ישנו ביטוח אחריות מקצועית רפואית, המיועד לרופאים, מנתחים, אחיות, קוסמטיקאיות, רופאים אלטרנטיביים, מרפאים בעיסוק, פסיכולוגים או כל איש מקצוע אחר העוסק בתחום הרפואה. ביטוח אחריות מקצועית מתאים גם למי שעוסק בענפי הספורט: מורים, מאמנים ומדריכי כושר.
 
כדאי לדעת, חלק מחברות הביטוח, אינן ששות לספק ביטוח אחריות מקצועית, וחלקן מספקות ביטוח אחריות מקצועית אך ורק למקצועות ספציפיים, על כן, לפני שסוגרים ביטוח אחריות מקצועית חשוב לוודא כי השירות המסופק על ידך, מכוסת אף הוא במסגרת פוליסת הביטוח.
 

ביטוח אחריות מקצועית- סייגים נוספים

כמו שאתה וודאי תדאג לבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות, עליך גם להקפיד על קריאת הפוליסה לפרטי פרטיה. יש לשים לב, למשל, כי ביטוח אחריות מקצועית מכסה רק מקרים שאירעו בתום לב, וישנן פוליסות ביטוח אחריות מקצועית המכסות מקרים שהתרחשו בארץ בלבד.
 
לעומת זאת, יש פוליסות ביטוח אחריות מקצועית שמספקות כיסוי גם על מקרים רטרואקטיביים, אשר התביעה עליהם מוגשת במשך תקופת הביטוח, יש שמספקות הגנה בתביעת צד ג', וכיסוי במקרה שהנזק נגרם על ידי עובד מטעמו של בעל המקצוע החופשי.
 
באופן זהה לביטוחים אחרים, גם במקרה של ביטוח אחריות מקצועית, ישנם חריגים, לכן, לפני שאתה חותם על חוזה, חשוב בדיוק מהם הסיכונים מולם אתה עומד, ומצא פוליסת ביטוח שתתאים לך ותבטיח לך שקט נפשי.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

ממוצע חוות דעת

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 98 ביקורות

אחלה שירות

על א.ב.ביטוחים מאת דרור

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות