חימום תת רצפתי - השוואת מחירים מערכות מים, חשמל וגז
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > לבית > חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,113,480
ממוצע חוות דעת

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 18 ביקורות
0
התקשר אליי ראשון ולכן סגרתי איתו וגם המחיר היה מצוין - קניתי ממנו את הציוד להרכבה עצמית (העובדים שלי...

על sun-heat מאת עמיר

רשימת חברות מומלצות

בחר איזור
הצעת מחיר עבור חימום תת רצפתי
להצעת מחיר לחימום תת רצפתי
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
ס.פ.ו דומוטק בע''מ
ס.פ.ו דומוטק בע''מ
4 המלצות
sun-heat
sun-heat
3 המלצות
תרמוטק
תרמוטק
2 המלצות
דן אנרגיה
דן אנרגיה

רוצים לדעת כמה עולה חימום תת רצפתי חשמלי או מים?

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי חימום תת רצפתי: • פרטי הבקשהמחיר
 • חימום רצפתי לבית בבנייה לפני ריצוף
  50000 ש''ח
 • בית בבניה כ-70 מ''ר מעוניין מבוסס משאבת חום,תודה
  30,000 ש''ח
 • חימום רצפתי מבוסס מים לבית בבנייה אחרי שלב השלד
  70000 ש''ח
 • חימום תת רצפתי לבית פרטי 84 מטר דו קומתי
  43000 ש''ח
 • כמה עולה חימום תת רצפתי מבוסס חשמל
  30,000 ש''ח
 • מערכת לחדרי אמבטיה - כ- 15 מטר
  4500 ש''ח


רוצים להתקין חימום תת רצפתי מבוסס מים, חשמל או גז?


בשביל ליהנות מחורף חמים באמת, יש צורך במערכת חימום מתאימה, חימום רצפתי מים היא מערכת של צינורות המונחות מתחת לרצפות. בצינורות אלו זורמים מים חמים במעגל סגור המעבירים את החום לבסיס המרצפות וממנה לחלל החדר, פיזור החום הוא אחיד ובאיכות גבוהה, אין צורך בגופי חימום על הקירות. 
 
חימום רצפתי מתאים מתחת לבלטות או משטחי שיש, גרניט, מתאים גם לחדרים עם פרקט. חימום תת רצפתי מים הוא בטיחותי , עבודת הריצוף מתבצעת על גופי החימום, אין לדיירי הבית נגיעה ישירה אל הצינורות ואין גופי חימום בולטים, הפוגעים בסידור הבית. 
 

איך פועל חימום תת רצפתי? 

חימום תת רצפתי מסוג מים מותקן בתור צינורות הנפרשים מתחת למרצפות הקיימות בחדר. הצינורות יכולים להיות עשויים מנחושת או מסוג מיוחד של פלסטיק העמיד לחום גבוה. דרך הצינורות מוזרמים מים שחוממו מראש בתוך גוף חימום. אותו גוף חימום יכול להיות מופעל על ידי חשמל, גז, נפט או שהוא יכול להיות תנור הסקה שמשתמש בעצים. לאחר שהמים הגיעו לטמפרטורה הרצויה בתוך הצינורות, המערכת עוברת לצרוך מעט מאוד אנרגיה, ולהשאיר את החדר בטמפרטורה אחידה ונעימה. 
 

מהם היתרונות של חימום תת רצפתי? 

חימום תת רצפתי מים או חימום תת רצפתי חשמלי מטפל קודם כל בנקודה החלשה ביותר של אמצעי החימום האחרים: הרצפה. עם חימום מסוג זה אין צורך להסתובב בבית עם גרביים כל החורף – הרצפה חמימה ונעימה. בניגוד למזגנים, שהחום שמגיע מהם נוטה להילכד בתקרה, החום שמגיע מחימום תת רצפתי מסוג מים מתפשט לאט לאט דרך כל החדר, מהרצפה ועד התקרה. בנוסף, החום שיוצר החימום הרצפתי לא מייבש את האוויר, לא יכול לגרום לדליקות ולא יוצר קרינה כלשהי כתוצאה משדה אלקטרומגנטי. החום הנפלט מהרצפה ממלא את החדר, ולא נשלח לכיוון מסוים בלבד. 
 

איך מותקנת מערכת החימום הרצפתי? 

כדי להתקין את מערכת החימום הרצפתי, יש להסיר תחילה את המרצפות בבית. משום כך, יהיה רעיון טוב להתקין את המערכת בזמן שיפוץ או בעת בניית בית חדש. לאחר הסרת המרצפות, מונחת שכבת בידוד בין החול לבין הצינורות. הצינורות נפרשים באופן אחיד מתחת לרצפה ועליהן מונחת שכבת בידוד נוספת. על שכבת הבידוד השנייה מונחות המרצפות. הצינורות מחוברים לגוף החימום וזה מחובר לתרמוסטט. לאחר מכן המערכת מוכנה לשימוש. 
 

כיצד משפיע החימום על הרצפה? 

בזכות שכבה הבידוד העליונה, המרצפות לא נפגעות מחום חזק וישיר, גם במקרה של חימום תת רצפתי חשמלי. הן לא נפגעות מחימום לאורך זמן, והמרצפות לעולם לא מגיעות למצב שבו לא נעים ללכת עליהן. החום המקסימלי הוא עדיין נעים ומתאים לכל בני המשפחה. 
 

האם ניתן להשתמש בגוף החימום לצרכים נוספים? 

כן. גוף חימום תת רצפתי מים, יכול להיות מחובר למקורות מים. בחורף קר, תוכלו באמצעות חימום הבית לדאוג גם למים חמים בדוד במשך כל זמן פעולת המערכת. אותו גוף חימום יכול לפעול גם לחימום בריכה או ג'קוזי, ולכל צורך אחר של הבית. זהו חיסכון כספי נוסף שהחימום מאפשר, נוסף על הוזלת העלויות של החימום המוכר באמצעות מזגן או תנורי חימום. 
 

האם אפשר לווסת את הטמפרטורה בכל חדר בנפרד? 

כן, כל מערכת מאפשרת חלוקה של טמפרטורות על פי חדרים. ככה, כל אחד מקבל בדיוק את מה שהוא רוצה, ואפשר לשנות את הטמפרטורה באופן מיידי. הסלון הגדול יכול לקבל טמפרטורה גדולה יותר שתופץ בחדר, בזמן שחדר הילדים או חדר השינה יכול לזכות בחימום עדין יותר, שינעים את השינה או את המשחק במהלך היום.
 

מה עדיף? חימום תת רצפתי או חימום באמצעות רדיאטורים?

שתי מערכות החימום לבית פועלות בשיטה דומה של מים, הרדיאטור נמצא בתוך הבית ונראה לעין וחימום רצפתי אינו נראה לעין אך דורש הרמת הרצפה ומתאים בתהליך בניית הבית או שיפוצו. לכל אחד יתרונות וחסרונות ואם זאת חשוב לבדוק מהם הצרכים שלכם, כגון מיקום הבית ואיזו מערכת מתאימה בהתאם למבנה הבית ומצבו. מהם העלויות של בניית מערכת חימום לבית והעלות של השימוש במערכת במהלך כל השנה. חשוב לבדוק על החברה ממנה אתם קונים את המערכת והאפשרויות של הוזלת הצריכה בהפעלת המערכת.
לפניכם המאפיינים העיקריים של כל מערכת לשיקולכם:
 

רדיאטורים לחימום הבית

 • בעל נוכחות - רדיאטורים הם גופי חימום שכוללים צלעות שבהם זורמים מים חמים. הרדיאטור מתחמם ובכך מחמם את החדר.
 • מערכת סגורה - הרדיאטור הוא מערכת סגורה שבכל חדר יש צלעות הנמצאות בצמוד לקיר ומחממות את החדר.
 • תרמוסטט - ישנם רדיאטורים הכוללים תרמוסטאט המאפשר בכל חדר לקבוע את עוצמת החום.
 • בטיחות - הרדיאטור הוא אמצעי חימום בטוח ומתאים למקומות בהם יש ילדים קטנים בבית.
 • לא מייבש - הרדיאטור אינו מייבש את האוויר בחדר, בניגוד למזגנים וניתן להניח עליו בגדים לחים לייבוש, התורמים ללחות בחדר.
 • התקנה פשוטה - הרדיאטורים ניתנים להתקנה בכל חדרי הבית, גם במטבח, במקלחת ובשירותים, הוא מחמם קיר חשוף שעליו יונח הרדיאטור.
 

חימום תת רצפתי מים

 • בלתי נראה - חימום רצפתי הוא מערכת צינורות הממוקמות מתחת לרצפות הבית. חימום רצפתי אינו נראה לעין ואינו תופס מקום. הצינורות הממוקמים מתחת לרצפות מתחממים באמצעות מים חמים הזורמים לאורך הצינורות.
 • שקט - החימום רצפתי אינו מרעיש והוא בטיחותי.
 • לא מייבש - בניגוד למזגנים הם אינם מייבשים את האוויר בבית.
 • חם לאורך זמן - החימום רצפתי יוצר אוויר חם בכל חלל החדר, האוויר החם עולה כלפי מעלה באופן טבעי כך שחלל הבית ממחומם מהרצפה ועד התקרה. הרצפה אינה מתחממת, אין חשש ללכת יחפים בבית. החימום רצפתי הוא חימום איטי יותר מרדיאטורים וממזגנים אך החום נמשך לאורך זמן.
 • חסכוני - חימום רצפתי ניתן לחמם באמצעות משאבות חום המסייעות בחסכון בחימום הבית.
 • מערכת יקרה - החיסרון של חימום רצפתי הוא עלות המערכת. המערכת מתאימה בבתים בבנייה או בבתים שחל בהם שיפוץ.

חימום תת רצפתי - מחירים

מלבד השוואת מחירים בין החברות עצמן השיקול המרכזי בבחירת חימום תת רצפתי השאלה שהכי נשאלת היא מה עדיף ? חימום תת רצפתי מים או חשמל. מלבד היתרונות והחסרונות של כל מערכת יש את סוגיית המחיר. לפניכם מחשבון עלות התקנה ועלות צריכה של מערכת מבוססת מים או חשמל.

 

לצפיה במחשבון עלויות חימום תת רצפתי לחצו כאן

חימום תת רצפתי חשמלי/גז

מערכת חימום תת רצפתי פועלת בכמה שיטות שונות, מעבר לשיטת חימום צינורות המים המוכרת. שתי השיטות – חימום תת רצפתי חשמלי וגם חימום תת רצפתי גז הן מאוד יעילות ובטוחות, אשר שונות מעט מהשיטה המוכרת של חימום צינורות מים. נכון, צינורות המים עצמם מחוממים גם על ידי גז וחשמל בין השאר, אך ישנן שתי שיטות נוספות, אשר יכולות להתאים להרבה אנשים מבחינת התקציב וההעדפות.

 

חימום תת רצפתי חשמלי הוא זול משמעותית יותר משיטת הצינורות. הוא עובד בצורה בה מוחדרת ספירלה מחוממת אשר מזכירה רדיאטור אל מתחת לרצפה, והיא זו שאחראית על החימום. היא יותר זולה כי היא פועלת אך ורק על חשמל, היא אינה מסובכת וכמובן, היא אינה מחממת את המים וחוסכת את השימוש בדוד. חשוב לציין שהמערכת מופרדת מהרצפה באמצעות שכבות של חול מפריד, וכי אין סכנה לחימום יתר.

חשמל באוויר

החיסרון הכי גדול של חימום תת רצפתי חשמלי הוא בעלויות השוטפות, בזמן שעלות ההתקנה של מערכת חימום תת רצפתי היא זולה יותר, חשבון החשמל שלכם עלול לקפוץ ביחס לחימום על מים שכן מחירי החשמל בישראל הם גבוהים והם קרוב לוודאי יעלו עם הזמן ולא יפחתו. חימום תת רצפתי חשמלי מיועד לשטחים קטנים יותר ולא לפריסה בבית שלמים או אם אתם מתכננים להפעיל את המערכת לנקודות זמן קצרות ולא כמו חימום על מים בו המערכת יכולה להיות דלוקה 24/7 ולא תצרוך עלויות גבוהות.

 

מערכת חימום תת רצפתי גז היא מערכת נוספת אותה שווה לשקול. המערכת עובדת כמו דוד שעובד על גז למעשה, כשהיא מחממת את החלק צינורות הנמצאים מתחת לריצוף באמצעות גז. הגז כמובן הוא זול מחשמל ובכך אפשר לחסוך עלויות רבות. מנגד, הוא גם מעט איטי יותר ביכולות החימום שלו ויוצר תשתית שהיא מעט יותר מלחיצה את האדם הממוצע. עם זאת, חשוב להגיד ששתי המערכות הן בטוחות מאוד, הן מייבשות פחות את האוויר ממזגן, הן איכותיות יותר ומשרות אווירה נעימה בבית בכל עת.

 

כל התקנה של מערכת חימום תת רצפתי בין אם מדובר על חימום תת רצפתי חשמלי או חימום תת רצפתי גז מצריכה לא מעט עבודה. יש להוציא את כל הריצוף ולהתקין מערכות משוכללות ובנוסף, גם לגרום להם להתחבר החוצה, כדי שיהיו נוחות להפעלה. עם זאת, ההשקעה היא משתלמת במקרה הזה. הבית נעים יותר, יש יותר שליטה על הטמפרטורה ואפשר פחות לדאוג לגבי התקררויות ומחלות שלכם ושל הילדים, שזה למעשה הדבר החשוב ביותר.

לבחור את הכי טוב

אחד הדברים הכי קשים לאדם הממוצע זה לקום בבוקר ולדרוך על הרצפה הקרה. התחושה הלא נעימה שעוברת בגוף היא מוכרת לכולם. עם מערכת נכונה לחימום תת רצפתי, ההרגשה הזו יכולה להיות נחלת העבר. כל האופציות קיימות עבור כולם וכל אחד יכול לבחור את המערכת המועדפת עליו, בהתאם לתקציב שהוא מוכן להשקיע בעניין.

 

כל אחד אשר מעוניין במערכת חימום תת רצפתי חשמלי או גז צריך לחקור את העניין, לבדוק את היתרונות והחסרונות בכל שיטה ולראות איזו שיטה מתאימה לבית שלו באופן ספציפי. חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית עם ידע, ניסיון והמלצות, שכן מדובר בשיפוץ מסיבי, שאיננו רוצים שיימשך זמן רב מעבר למשוער ובנוסף, חשוב שהעבודה תעשה בצורה איכותית.


גלריית תמונות של חימום תת רצפתי ואביזריו

חימום תת רצפתי לבית צינורות מים
חימום תת רצפתי לבית צינורות מים
צינורות חימום תת רצפתי בחדר
צינורות חימום תת רצפתי בחדר
מערכת החימום המתקדמת בעולם
מערכת החימום המתקדמת בעולם
רדיאטרים 4
רדיאטרים 4
רדיאטורים
רדיאטורים
» «

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש חימום תת רצפתי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי

X

השוואת מחירי חימום תת רצפתי