תפריט נגישות

לידים לעסקים

הרמת חזה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

מתעניינת בניתוח הרמת חזה? ריכזו עבורך מידע ראשוני


 
 

סיבות נפוצות לחזה נפול

מדובר בניתוח אסתטי שנועד על מנת להרים חזה נפול, כך שיראה זקוף יותר. הסיבות לצניחת שדיים יכולות להיות מבנה השד, גנטיקה, הזדקנות של העור, ירידה משמעותית במשקל וכמובן הסיבה הנפוצה ביותר, הריון והנקות. חשוב לדעת  שיש נשים שמבנה החזה שלהן נמוך יותר
 כך שהוא נראה טיפה יותר נפול, מדובר בנטייה ומבנה של שד ולא בסיבה חיצונית אחרת.
 
כך או כך, ניתוח מסוג מומלץ לעשות רק לאחר שיודעים שלא יהיה עוד הריון או שהגעתן למשקל שרציתן. כל שינוי משמעותי בגודל השד לאחר הניתוח, עלול לפגום בתוצאה.
 
 

הרמת חזה שיקולים לביצוע הניתוח

כששקולים אם לבצע ניתוח מסוג זה חשוב לקחת בחשבון שני דברים.הראשונה,  האם החזה עומד בקריטריונים של חזה נפול. דרך מהירה לבדוק זאת, הינה לבחון את מיקום הפטמה ביחס למפגש השד עם החזה, במידה והפטמה נמוכה יותר, ניתן לראות בבירור שהשד נפול.
 
הסיבה השנייה מתייחסת לתחושתה של האישה. ישנן נשים שגם במצב גבולי, מרגישות שהחזה נפול, לא אסתטי ומבגר אותן מאוד, כמו כל פעולה אסתטית, גם כאן יש משקל רב לתחושת המטופלת והיא נלקחת בחשבון בהתייעצות האם כן לעשות את הניתוח.
 
 

האם הרמה תמיד נעשית עם הקטנה או הגדלת חזה ?

בהחלט לא. הניתוחים אינם קשורים זה בזה, אך לעיתים מבוצעים בו זמנית, למשל במקרה בו עושים הגדלת חזה ויש צורך בהרמה, על מנת לעצב אותו. הנוסחה הנכונה אינה בהכרח הרמה והגדלה או לחילופין הקטנה, צריך להחליט לפי מבנה השד והתוצאה אליה מבקשים להגיע.

למשל, חלק מהנשים שעוברות הרמת חזה, דווקא מתהדרות בחזה שופע, אך צורתו הנפולה מונעת ממנו להיראות אסתטי, במקרה כזה אין צורך בהגדלה נוספת, אלא רק בעיצוב. יכול להיות גם מקרה אחר שהשד קטן ונפול, כמו בלון שהוצא ממנו האוויר, הרמה לבד לא תעזור ולכן מומלץ לשקול גם הגדלה.
הדבר נכון גם לגבי הקטנת חזה, אם החזה נפול וגדול ביחס לפרופורציה של הגוף, צריך לא רק להרים אותו אלא גם להקטין אותו מעט. לפני שאתן מחליטות חובה לקבל ייעוץ פרטני לגבי השד שלכן.
 
 

איך מתבצע הניתוח

מדובר בניתוח שאורך סביב שעתיים ונעשה בהרדמה מלאה ולעיתים גם בהרדמה חלקית, אם מדובר בחזה שלא דורש התערבות עמוקה. מורכבותו תלויה במצב השד ובפרוצדורה שיש לבצע, זה גם מה שמגדיר את סוג החיתוך ואופן הפעולה.
 
באופן כללי המנתח עושה חתך סביב העטרת ומרים את חלקו התחתון של השד, על מנת לזקף אותו, אם החזה נפול מאוד, לעיתים יש צורך בחיתוך גם לאורך השד, מה שיכול להותיר צלקת קטנה לאורכו.
 
כיום יש טכניקה נוספת שנקראת הרמה עם שתל, אחרי שמסירים את מעטפת העור, מוסיפים לשד נפח, כך שיראה מלא יותר. הניתוח הזה מורכב יותר ולעיתים נעשה בשני חלקים, כלומר מחדירים את השתל רק לאחר שהרמנו את השד וחיכינו להחלמה מלאה של המקום.
 
לאחר הניתוח יכולים להיות כאבים באזור החזה, בעיקר באזור התפרים. במקרה כזה יש לקחת משהו לכאבים ושים לב האם יש אדמומיות מיוחדת או שהכאב חזק במיוחד.
 
את התוצאה המלאה ניתן לראות בבירור אחרי חודשיים, אך כבר מיד לאחר הסרת התפרים, תוכלו להתרשם משיפור בזקיפות החזה.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הרמת חזה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הרמת חזה

סגור

השוואת מחירי הרמת חזה