תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,049,846
אולי תרצו לקרוא על...
    ניתוח הגדלת חזה
  1. ניתוח הגדלת חזה
  2. מתעניינת בהגדלת חזה? הכנסי ללמוד על החלמה, סיכונים ומחירי ניתוח הגדלת חזה
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 5 ביקורות
0
כן דיברתי עם ערן חדד , השירות מצויין תודה רבה הוא רופא מממש נחמד ומקסים התלהבתי מאוד מהשירות .

על ד''ר ערן חדד מאת רות

רשימת מנתחים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור הגדלת חזה
להצעת מחיר להגדלת חזה
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
ד''ר ערן חדד
ד''ר ערן חדד
5 המלצות

חושבת על ניתוח הגדלת חזה? לפנייך מידע מקדים


הגדלת חזה

האיבר שהכי מדגיש את נשיות האישה הינו השדיים , ומי מהן לא הייתה רוצה שהחזה שלה יהיה הכי מעוצב ומושך? 

בייחוד בשנים האחרונות שיש את האפשרות לשפר את המצב מסתבר שזה הניתוח השכיח ביותר בפלסטיקה - ניתוח הגדלת חזה. 
ניתוח פלסטי שמשנה את המצב לעיתים מקצה לקצה , מחזה קטן ובלתי מורגש לחזה מעוצב ובולט על פי בקשת הלקוחה. ניתוח הגדלת חזה מוציא נשים מאושרות ונשיות יותר מאשר נכנסו לחדר הניתוח. 
לעיתים מבצעות נשים ניתוח שדיים בשל אי סימטריה בשל לידות / הנקות / גודל שד שונה מולד.
 

ניתוחים להגדלת חזה ומשמעותם:

הגדלת חזה היא פעולה המציינת קשת של שיטות שמטרתן ליצור חזה מלא, להחזיר לחזה את נפחו עקב הפחתה במשקל או הריון והנקה או ליצור סימטריה בין השדיים. באמצעות הגדלת חזה, הנחשבת לאחת הפעולות הנפוצות ביותר בתחום הניתוחים הקוסמטיים, מקבלים השדיים מראה משופר וצעיר. בין השיטות להגדלת חזה: החדרת שתלי סיליקון, שתלים אנטומיים או מי מלח, הזרקת שומן ושיטות טבעיות אחרות. לא ניתן לבצע ניתוחי הגדלת חזה בקרב חולי סרטן, סכרת, חולים באיברים פנימיים, או אנשים להם יש בעיה בקרישת הדם. כמו כן, הגדלת חזה אינה מומלצת למי שרוצה להיניק בעתיד.
 
 

הגדלת חזה בהזרקה

ניתן להימנע מניתוח הגדלת חזה, ולהשתמש בזריקות שומן היישר אל תוך השדיים. שומן זה נלקח מאזורים אחרים בגוף כגון בטן או ירכיים, והוא מוחדר לחזה באמצעות אינספור זריקות קטנות ומדויקות לשד. באמצעות הזרקת שומן, חל שינוי מינורי בלבד בגודל השד. דרך נוספת להגדלת חזה בהזרקה היא באמצעות הזרקת חומרי מילוי המיועדים לכך, כגון Macrolane (חומצה היאלורונית טבעית). שיטה זו מתבצעת בבית החולים, היא נמשכת כשלושים דקות בכל פעם, היא אינה דורשת הרדמה כללית אלא מקומית, תופעות הלוואי של מזעריות ותוצאותיה נראות לאחר כשנה.
 

סוגים שונים של שתלים:

קיימים מספר סוגי שתלים בעלי מבנה שונה, השתלים מחולקים לשתלי סיליקוןהסיליקון הוא תרכובת טבעית, העשויה מיסודות וחומרים שונים כגון חמצן, מימן, קוורץ וחול היוצרים חומר דמוי ג'ל. שתלי סיליקון משמשים למגוון צרכים בריאותיים וקוסמטיים. מכיוון ששתלי הסיליקון לרוב אינם דולפים, והם מקנים תחושה רכה וטבעית, אזי השימוש הנפוץ ביותר בשתלי סיליקון הוא לצורך הגדלת חזה. ישנם שני סוגים של שתלי סיליקון: שתלים עגולים ושתלים אנטומיים. שתלי סיליקון שנקרעו עלולים לגרום לכאבים, נפיחויות, חוסר תחושה, שינוי גודל או צורת החזה, היווצרות גושים וכדומה, תופעות שניתן לתקנן רק באמצעות ניתוח חוזר., המפורסמים יותר, ולשתים עם מילוי של מי מלחמלבד שתלי סיליקון, ישנם גם שתלים מלאים במי מלח המיועדים גם הם לניתוח הגדלת חזה. השימוש בשתלי מי מלח נוח ומיועד לכל אישה המעוניינת לשלוט על גודל השד, תוך כדי הניתוח עצמו, על ידי מילוי או ריקון של מי המלח בשתל. למרות שלשתלי המי מלח מראה שאיננו טבעי, במקרה של דליפה, מי המלח אינם מסכנים את הגוף כיוון והם טבעיים, וכמו כן, בעת הניתוח, הם דורשים חיתוך קטן יותר מכיוון שמהמילוי נעשה רק לאחר ההשתלה. השימוש במי מלח נפוץ בעיקר בנשים אשר עברו כריתת שד..
שתלי הסיליקון מחולקים אף הם לשני סוגים ובהם: שתלי סיליקון בעלי פרופיל גבוה ובעלי פרופיל נמוך, כאשר תבחרי שתל סיליקון ניתן יהיה לבחור את מידת הדחיסות בין הגבוהה ביותר שהיא הקשה יותר לבין הנמוכה והרכה יותר.
 

שתלי סיליקון 

שתלי סיליקון המותאמים לגוף או במילים אחרות אנטומיים ("שתל דמעה")- שתלים אלו מגיעים גם כן עם פרופיל גבוה ונמוך, הנמוך "נופל" בצורה מלאה ולא בולט בחלקו של המחשוף הגבוה בחזה.
למי שרוצה חזה בעל מראה "לא סיליקוני" זהו השתל המתאים ביותר בשל הצורה הטבעית שהוא מעניק לחזה.
השתל האנטומיהשתל האנטומי נחשב לחידוש האחרון בתחום הגדלת חזה. שתל אנטומי הוא שתל עשוי סיליקון שצורתו כצורת דמעה, צר בחלקו העליון, ומתרחב בחלקו התחתון. לשתל האנטומי מבנה ייחודי מאוד, כך שאפילו אזור הפטמה נראה בולט. מטרתם של שתלים אלו הוא להקנות לחזה מראה טבעי ככל האפשר. שתלים אלו ניחנים ביתרונות נוספים כגון: היצמדותם לחזה, צמיגות המצמצמת אפשרויות דליפה, מזעור מצבים של התקשות הרקמה סביב השתל ועוד. את השתל האנטומי ניתן להשיג בכ-250 גדלים וצורות, אותן ניתן להתאים לכל אישה בנפרד, לפי מידות החזה והגוף שלה. הוא למעשה החידוש האחרון בתחום ניתוחי הגדלת חזה - איתו אפשר לבחור ולהתאים את צורת החזה בצורה מותאמת אישית.  מעוניינת בניתוח פלסטי להגדת חזה ? שלחי בקשה להצעת מחיר ותוך שעות ספורות קבלי הצעות מחיר ממיטב המכונים כך שתוכלי לבצע השוואת מחירים בין ההצעות השונות ולבחור עבורך את ההצעה הטובה ביותר.
 

הגדלת חזה טבעית

נשים אשר מעוניינות להגדיל ולשפר את מצב החזה שלהן, ואינן מעוניינות בניתוח כירורגי, יכולות לנסות ולהגדיל את החזה באופן טבעי. הגדלת חזה באופן טבעי נעשית באמצעות תרגילי התעמלות ועבודה על שרירי החזה, באמצעות לבישת חזיות ייעודיות, מריחת קרמים ועיסוי החזה, נטילת גלולות טבעיות המעודדות ייצור אסטרוגן, הימנעות מלבישת חזיות ועוד. הגדלת חזה טבעית נמשכת זמן רב ודורשת לא מעט סבלנות. שיטות אלו של הגדלת חזה טבעית, גם אם אינן מגדילות את החזה, הן משפרות את מראהו ויציבותו. הדרך הטבעית הבטוחה ביותר לחזה מלא היא במצב של היריון והנקה.
 
  

מושגים שחשוב להכיר כשמבררים על הגדלת חזה:

 

אסימטריה

אחד המצבים הנפוצים המצריך ניתוח הגדלת חזה הוא אסימטריה. אסימטריה היא מצב בו השדיים אינם סימטריים בגודלם או בצורתם. אסימטריה קיימת בקרב כל אישה, אך לרוב היא אינה מורגשת. רק כאשר האסימטריה בולטת, ויש הבדל משמעותי בין השדיים, נהוג לבצע תיקון כירורגי. צמיחת השדיים בקרב נשים מתחילה כשנתיים לאחר הופעת הוסת הראשונה והיא נמשכת כארבע שנים, בהן אסימטריה היא מצב טבעי, לאחר מכן, אם האסימטריה ממשיכה, כנראה שמדובר בגורמים נוספים כגון גנטיקה, חוסר התפתחות השד, הריון או גיל המעבר. יש מחקרים הטוענים כי אסימטריה בקרב נשים בריאות, היא סימן מקדים לסיכוי של הופעת סרטן השד.

 
דחיית שתל
בעת הכנסת אובייקט זר לגוף, נטייתו הטבעית תהיה לדחות אותו. נטייה זו מושפעת ממידת הטבעיות של האובייקט המוחדר לגוף, כך, ככל שהוא יהיה טבעי יותר, כך הסיכוי לדחייתו תהיה קטנה יותר ולהפך. במקרה של ניתוח הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון או מי מלח, דחיית שתל היא אחת הבעיות הנפוצות. במקרה בו הגוף ידחה את השתל, יהפוך החזה למוצק וקשה, ויגרום לאי נוחות וכאב. על מנת לתקן זאת, יש לבצע ניתוח חוזר.
 
חזיית ספורט
בין שישה לשמונה שבועות לאחר ניתוח הגדלה חזה, חשוב ללבוש חזיית ספורט בכדי לתמוך בגב שעלול להיות מושפע מגודל החזה המשתנה, ובכדי לחזק את אזור החזה. חזיית הספורט מסייעת אף בהרגעת אזור החזה הנפוח עקב הניתוח והמרצת זרימת הדם באזור זה. את חזיית הספורט חשוב ללבוש במשך היום והלילה, כך שהיא חייבת להיות נוחה ומותאמת בקפידה. המראה של חזיית הספורט הוא כעין גופיה קצרה, לרוב, היא עשויה לייקרה, והיא מכילה יותר קרסים להתאמה מלאה לגוף. 
 

תשובות לשאלות נפוצות

 

היכן מתבצע החתך בחזה והאם הוא נשארת צלקת?

ישנם שלוש שיטות להכנסת השתל, שיטה ראשונה היא תחת לפטמה, שיטה שנייה דרך בית החזה. שיטה שלישית החתך הנעשה בקו הכפל הנמצא מתחת לחזה. לרוב עושים חתך מתחת לחזה בכפל, מנתח פלסטיקאי טוב יעשה חתך עדין, כך שלאחר זמן החתך לא יראה לעין.
 

האם יש הגבלות לנשים שעברו ניתוח הגדלת חזה?

לאחר הניתוח מומלץ שלושה חודשים לא להרים משאות כבדים או עבודה פיזית מאומצת. לאחר שלושה התפקוד הוא רגיל ללא הגבלות.
 

האם חזה שעבר ניתוח הגדלה משתנה לאחר הלידות?

כל חזה לאחר לידה משתנה, היתרון שנשנים שעברו ניתוח הגדלת חזה השינוי הוא קטן לעומת נשים שלא עברו את הניתוח.
 

האם יש חשש שהשתל יתפוצץ אם טסים?

השתל אינו מתפוצץ בגובה, לכן אין סיבה לא לטוס.
 

האם יש צורך להחליף את השתלים בעתיד?

כן, השתלים באיכות גבוהה ועמידים עד 20 שנים, לאחריהן יש להחליף אותם.
 

מהו זמן ההחלמה מהניתוח?

זמן ההחלמה הוא כשבוע לאחר הניתוח, לאחריו ניתן לחזור לעבודה, אך אין לעשות פעילות פיזית מאומצת.
 

האם השתל מונע בדיקה ממוגרפיה בעתיד?

לא, ניתן לעשות ממוגרפיה, אך יש לציין לפני הבדיקה כי מדובר בשתלים, על מנת שיתאימו טכנאי המתמחה בבדיקת ממוגרפיה עם שתלים.
 

האם ייתכנו עיוותים בשתל?

לרוב לא, השתל בנוי מג'ל מיוחד המונע היווצרות של כפלים בשתל.
 

האם יש מידה אידיאלית להגדלת חזה?

הגדלת החזה הוא עניין בעיקר של טעם אישי. ההמלצה לקביעת הגודל היא בהתאמה לפרופורציה של הגוף, ביחס למבנה הגוף, המותניים ורוחב הכתפיים. יחד עם זאת הגודל יותאם לכמות העור שיש באזור החזה, הגדלה מחזה קטן מאוד לגדול מאוד בעייתי אם אין רקמת עור מספיקה. לרוב קביעת הגודל יש לעשות עם הרופא המנתח בהתאם לחוות דעתו המבוססת על בדיקה של השד הכולל התייחסות לרקמת העור, מדידות ומרקם השד.
 

האם יש סכנה שהשתל ידלוף ואם כן , מהו הסכנות?

בעבר היו נפוצים שתלי סיליקון, הם הוצאו מהשוק בשל בעיות כגון קרע של השתל, כיום משתמשים בשתלים העשויים מסיליאן, שתלים אלו חזקים ועמידים, גם אם מתרחשת דליפה מהשתל שהינו סיבוך נדיר ביותר, החומר נספג בגוף ואינו מהווה כל סכנה או נזק.
 

האם השתל מפריע להנקה?

בשל הטכניקה הניתוחית המקבלות כיום, השתל מוחדר מתחת לשריר בית החזה, המפרידה בינו לבין רקמת השד ולכן ברוב המקרים ניתן להניק ללא כל בעיה.

 


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הגדלת חזה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הגדלת חזה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הגדלת חזה

X

השוואת מחירי הגדלת חזה