תפריט נגישות

לידים לעסקים

מעליות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות להתקנת מעליות.

שוקלים להתקין מעלית ביתית או מעלית הידראולית? הנה מה שאתם צריכים לדעת


בונים בניין חדש ורוצים להתקין מעלית? בעלי בניין קיים ורוצים להוסיף מעלית חדשה? יש פיר? אין פיר? רוצים דרגנוע? רוצים מעלון? אולי אתם מתעניינים בביטוח למעלית? הגעתם למקום הנכון. הגישו בקשה להצעת מחיר ותוך זמן קצר תקבלו הצעות מחיר ממספר חברות מובילות בתחום.
יש מספר רב של תחומים בקטגוריה, אחזקה, ביטוח, בניית מעליות חדשות בבתים חדשים , הוספת מעליות לבתים קיימים . שדרוג תאי מעלית , ושיפוץ דקורטיבי.
 
לביטוח מעלית, שיפוץ מעלית קיימת או שירותי אחזקה הכנסו לעמוד אחזקת מעליות
למעלוני כסא או למעלונים ללא פיר (למשא או לכסא גלגלים) הכנסו לעמוד מעלונים
 
אם אתם מחפשים מעלית לבניין או לבית אתם במקום הנכון. בקשו הצעת מחיר באמצעות הטופס או קראו :
 
 
 

החברות, השירות, הביטוח וכל מה שמסביב

ישנם חברות מעליות שנותנות רק שירותי תחזוקה ושיפוץ לעומת חברות שנותנות את כל השירותים , כולל מעליות משא, שירות, מעליות הידראוליות, חלפים למעליות וכן שירותי טכנאי.
התקנת מעליות בבתים ישנים הופך עם הזמן לדבר שבשגרה , רואים זאת בעיקר בשכונות וותיקות בהם הדיירים מתחילים להתקשות לעלות במדרגות או שרוצים לשפר את איכות חייהם ולהעלות את מחיר הנכס על ידי התקנת מעלית.
 
 

בטיחות וחובת התחזוקה

תחזוקת מעלית אינה זולה אך חובה לבצע אותה , יש הפרשי מחיר בין חברה לחברה , מומלץ לבצע השוואת מחירים.
מלבד התחזוקה השוטפת וזו שאתם מחוייבים אליה, ניתן לבצע חידוש למעלית עצמה על ידי עיצוב מחדש לחלקים או לכולה, ניתן להוסיף מראות, להחליף פאנלים ולשדרג אותה שתהיה בעיצוב יוקרתי וחדשני.
 
מטבע הדברים יש לשים דגש על הבטיחות והתחזוקה של המעלית
  
 

כיצד תמצאו חברה טובה?

אתר Yes, Please! מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין חברות המבצעות התקנת מעליות וגם חברות המספקות שירות אחזקה למעליות. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס הקצר עם פרטים על המעלית שאתם רוצים להתקין או המעלית שעבורה דרושה אחזקה ואנו נעביר את הפניה לעד 5 חברות המתמחות באחזקת מעליות והתקנת מעליות. שימו לב, בקטגוריה זו תוכלו גם לפנות לחברות שמתמחות במעליות לבתים פרטיים, מעליות שירות וגם מדרגות נעות.
 
 

יועצי מעליות

במידה ואתם לא רוצים לקחת על עצמכם אחריות בפרוייקט גדול ובעל משמעות לכם ולשכנים שלכם, תוכלו לשקול להשתמש בשירותיו של יועץ מעליות.

מדובר באדם בעל נסיון בתחום ההקמה והשדרוג של מעליות אשר לרוב הוא אובייקטיבי ובלתי תלוי ומה שחשוב לו הוא רווחת הלקוח ולא רווחת החברה שתתקין או תשפץ את המעלית.

שירותי של היועץ יכולים לשמש אתכם בתהליך הרכישה והתקנה של מעלית חדש או לשמש אתכם גם בשוטף לאחר התקנת המעלית בכל מה שקשור לביטוח, תחזוקה ושיפוץ.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מעליות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מעליות

סגור

השוואת מחירי מעליות