תפריט נגישות

לידים לעסקים

הקטנת חזה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

חושבים על ניתוח הקטנת חזה? ריכזנו עבורך מידע מקדים


ניתוח הקטנת חזה מיועד לנשים בעלות חזה גדול אשר מעוניינות להקטין אותו מסיבות בריאותיות כגון כאבי גב  או עקמת בגב או בשל חוסר פרופורציה של החזה למבנה הגוף והשפעתן הפסיכולוגית במיוחד בקרב בחורות צעירות. נשים רבות לאחר הנקות נוסף משקל לחזה המביא לחוסר פרופורציה של החזה, לגירויים בעור , לסימן של כתפיות החזיה על העור בשל כובד החזה ולעיתים בפטריות עור בקפל העור שמתחת לחזה במיוחד בימי הקיץ.
 

קצת על ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה כולל הסרת רקמת השד, הרחקת עודף העור שנוצר, הרמת הפטמה ותפירת העור בקפל התת- שדי ומתחת לפטמה. בשל מורכבות הניתוח אין אפשרות להימנע מצלקות. בניתוח זה יישאר צלקת סביב הילת הפטמה, בקפל התת- שדי והן צלקת אנכית מהילת הפטמה ולמטה. הסיבות לצלקות נובעות מאופי הניתוח, החזרת הפטמה למקום גבוה והקטנת ההילה להתאמה מרבית לגודל השד לאחר הניתוח מחייב לנתק את הפטמה, כמו כן הסרת חלק מהעור העודף רקמות השומן ובלוטות החלב מחייב את החיתוך האנכי.
 

לאחר ניתוח הקטנת חזה

לאחר ניתוח הקטנת חזה ישנם מצבים כי התחושה בפטמות נעלם וברוב המקרים אין יכולת להניק או בכמות מוגבלת. בניתוחים לרוב מזיזים את הפטמה עם גבעול המחובר לרקמות השד, המאפשרים לשמר את התחושה בפטמה, אך ישנם מקרים שגם בהזזת הפטמה עם הגבעול תאבד התחושה בפטמה לאחר הניתוח.
 

מהלך ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה אורך כשלוש שעות לערך. חשוב לאחר הניתוח להתאים חזייה כתמיכה לחזה, החזיה תשמש כתחבושת לאחר הניתוח ובכך תמנע גם את הגדלת הצלקות. לבוש החזיה לאחר הניתוח במשך היום והלילה למספר חודשים יבטיח ליצור את הלחץ על החזה כתחבושת למניעת צלקות בולטות.

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הקטנת חזה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הקטנת חזה

סגור

השוואת מחירי הקטנת חזה