תפריט נגישות

לידים לעסקים

שאיבת שומן

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

חושבים על ניתוח שאיבת שומן? לפניכם כל המידע בנושא


ובמקום הרביעי ברשימת הניתוחים הנפוצים, קבלו את ניתוח שאיבת שומן!
 
אם חשבתם שלתופעת ההשמנה העולמית אין תופעות לוואי אז כדאי שתדעו שבשנים האחרונות ניתוחים של המסת שומן ושאיבת שומן מטפסים אט אט במעלה רשימת הניתוחים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם והם עומדים כיום במקום ה-3-4 מתחת לניתוחי הגדלת חזה וניתוחי אף הפופולאריים אצל נשים.
בארצות הברית לדוגמא כ-200,000 ניתוחי שאיבת שומן מבוצעים מידי שנה.
 
אז גבר או אישה, אם עיצוב הגוף חשוב לך ונמאס לכם לעשות תרגילים של הצרת היקפים יכול להיות שניתוח שאיבת שומן הוא פתרון המושלם (ואולי גם היחידי) עבורכם. אך למרות שזהו ניתוח פלסטי ולא אמור להיות מורכב במיוחד, הוא בכל זאת ניתוח עם בית חולים, מנתח ומרדים וחשוב שתדעו את כל המידע האפשרי עליו לפני שאתם מקבלים את ההחלטה אם לעשות את הניתוח או לא.
 

מטרת הניתוח

רבים חושבים שבניתוח שאיבת שומן מה שעושים זה פשוט לשאוב שומן וזה רק חצי מדויק. הגוף שלנו מכיל רקמות ותאים וחלק מהתאים בגוף הם תאי שומן.  אותם תאי שומן האלה מחזיקים את השומן בתוכם וצוברים שומן בגוף. לכן כאשר עושים שאיבת שומן בבטן לדוגמא מה שאנחנו שואבים מתוכנו זה לא את השומן אלא את תאי השומן שמחזיקים את השומן באזור הבטן.
מה שזה אומר זה שבאותו מקום בדיוק שממנו עשינו את שאיבת השומן לא יוכל להצטבר שומן חדש! אף פעם!
נפלא, נכון ?
 
זה לא כל כך פשוט.
אנו נדגיש זאת בשלב זה וגם בהמשך המדריך: שאיבת שומן מיועדת לאנשים שצברו שומן באזוריםמסוימים בגוף שלהם והם לא מצליחים להסיר אותו בשום שיטה סטנדרטית של שריפת שומן כגון כושר, דיאטה או שינויי תזונה.
אבל, כדי לשמור על תוצאות הניתוח על האדם שעובר את הניתוח לשנות את אורח החיים שלו אחרת השומן יחזור לגוף שלכם. ומכיוון שכמו שהסברנו הוא לא יכול לחזור לאותו אזור שבו עשיתם את השאיבה, הוא יחזור למקום אחר ומעבר לכך, הוא יכול לחזור בצורה מסוכנת יותר.
 
אז אחרי שהבהרנו את הנקודה הנוקשה נסביר בפשטות שמטרתו של הניתוח היא הורדת אחוזי שומן בגוף אשר תגרום לשינוי קוסמטי בגופכם תוך כדי הסרה של מספר קטן של קילוגרמים ממקומות שונים בגוף כגון בטן, ירכיים, ישבן ואפילו סנטר במטרה לשפר את המראה החיצוני שלכם.
 

יש לכם כמה קילוגרמים עודפים שאתם לא מצליחים להוריד ותרצו להוריד אותם בניתוח קוסמטי ? הניתוח אינו מתאים לכל אדם, במאמר הבא אתם מוזמנים ללמוד אם אתם יכולים לעבור את הניתוח ואיך מתכוננים לניתוח שאיבת שומן.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש שאיבת שומן?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שאיבת שומן