מתיחת פנים: השוואת מחירים בין מנתחי פנים מובילים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
אולי תרצו לקרוא על...
    מתיחת פנים ללא ניתוח
  1. מתיחת פנים ללא ניתוח
  2. רוצים לעשות מתיחת פנים אבל לא רוצים לעבור ניתוח? הכנסו ללמוד על מתיחת פנים ללא ניתוח
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 12 ביקורות
0
הסבירו לי הכל וציינו שניתן לבצע זאת אפילו שאני מניקה ולא צריך לחכות ולא כמו כל החברות שלא הייתה אפשר...

על דר' רון עזריה מאת מרוות עבוד

רשימת מנתחים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור מתיחת פנים
להצעת מחיר למתיחת פנים
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
אורכידאה קליניקה לאסתטיקה
אורכידאה קליניקה לאסתטיקה
עסק זה טרם דורג

מתעניינים בניתוח מתיחת פנים? לפניכם מידע בנושא


כולנו רוצות להיראות נפלא גם בגיל מבוגר, אבל השנים עושות את שלהן. במהלך השנים העוברות עלינו, עור הפנים מאבד מהחיוניות ומהגמישות שלו. הוא מקבל מראה עייף, מבוגר, מט ומדולדל. בדרך כלל קו הלסת הולך ומטשטש, ולעיתים גם מופיעים עודפי עור בצוואר. השנים משפיעות גם על קמטים וקמטוטים בפנים: קמטי גיל וקמטי הבעה בצידי העיניים, בצדי הפה ובין הגבות, אשר הולכים ומעמיקים. כל אלה הם חלק מתהליך ההתבגרות הטבעי של העור, אבל כיום לא חייבים להשלים עם זה. ניתן לבצע ניתוח מתיחת פנים, המשפר את מראה הפנים, קו הלסת, אזור הלחיים והמצח, וגם מעניק מראה טוב יותר לצוואר. 
 

מהי מתיחת פנים? 

מתיחת פנים היא תהליך כירורגי, בעיקר, אשר מטרתו היא לשפר סימני הזדקנות העור הזדקנות העור באה לידי ביטוי במראה פנים חסר צבע, דק ושקוף, אובדן שומן העור, קמטים, עור נפול, אבדן מסת העצם, נשירת שיער ושיער מאפיר, עור יבש ומגרד, עור קר, כתמי עור ועוד. להזדקנות העור שני גורמים עיקריים:
  • הזדקנות פנימית, היא תהליך הזדקנות טבעי הנגרם באמצעות הגנים אותם אנו יורשים. בתהליך זה, המתחיל משנות ה-20 לחיים, ייצור הקולגן והאלסטין (החומרים המסייעים לגמישות העור) מאט, תחלופת התאי העור החדשים, קטנה וכוח הכבידה עושה את שלו.
  • הזדקנות חיצונית, הנגרמת על ידי גורמים סביבתיים כגון עישון, חוסר שינה, שינה על הצד, חשיפה מרובה לשמש ועוד.
 
הנזק המצטבר מגורמים אלו, יוצרים הזדקנות עור מוקדמת. לא ניתן למנוע את תהליך הזדקנות העור אך ניתן להאט אותו או להפוך אותו לאסתטי יותר באמצעות תרגילי התעמלות לפנים וטיפולי מתיחת פנים, הזרקת בוטולינום טוקסין, שימוש בלייזר, פילינג וכדומה. , קמטים או עור פנים רפוי. מתיחת פנים נעשית בכלל אזורי הפנים, החל מהמצח, דרך קמטי העפעפיים התחתונים, הקמטים לאורך האף ולצידי השפתיים וכלה באזור הסנטר והצוואר. מתיחת פנים אינה מסייעת לשינוי מבנה הפנים הבסיסי, והיא אינה עוצרת את תהליך ההזדקנות, אלא רק הופכת אותו לאסתטי יותר. הדרך היחידה בה ניתן לבצע מתיחת פנים בעלת תוצאות טובות, היא על ידי ניתוח כירורגי. בניתוח זה, מתבצעים חתכים קטנים באזור השיער ולאורך העקומה הטבעית של האוזן. באמצעות חתכים אלו, המנתח הפלסטי מותח את שרירי הפנים ומעצב מחדש את פני המטופל. ניתוח זה מתבצע תחת הרדמה כללית ודורש אשפוז.   
 

ניתוחי מתיחות פנים 

ניתוחי מתיחות פנים עושים כשמתפתח רפיון בעור ובשרירי הפנים, לאו דווקא בגיל מבוגר מאוד. 
אפשר לחזור על מתיחת פנים פעמיים עד שלוש פעמים. אם מבצעים את הניתוח בגיל מוקדם, אין צורך לחזור על הניתוח. כמו-כן, ביצוע הניתוח לא גורם לעור להזדקן מהר יותר ולכן הניתוח לא גורר ניתוח נוסף. 
 

מחירים

מחירים של ניתוחי מתיחות פנים בישראל הם 35000-45000 ₪. 
אין ניתוח של "קצת פה וקצת שם": ניתוח מתיחת פנים יש לבצע באופן מלא או לא לבצע כלל. 
קראו ולימדו ככל שתוכלו על הנושא לפני שאתם פונים לביצוע הניתוח. 
  

שאלות ותשובות בנושא מתיחות פנים: 

 
למי מתאים ניתוח מתיחת פנים? 
ניתוח מתיחת פנים מתאים לכל איש או אישה בוגרים ובריאים, הסובלים מצניחה של עור הפנים והזדקנות עור הלחיים, הסנטר והצוואר, ומעוניינים לשפר את מראה פניהם ולהעניק להם מראה רענן וצעיר יותר. 
  
האם יש תופעות לוואי לאחר הניתוח?  
תופעות הלוואי לאחר הניתוח הן נפיחויות המופיעות בפנים לאחר הניתוח לרוב הנפיחות יורדת לאחר מספר שבועות, ישנם מקרים שהנפיחות עלולה להמשך יותר זמן, תופעה אחרת היא חוסר תחושה באזור הלחיים, הצוואר או האוזניים, אך תחושה זו תחזור בהדרגה.  
  
כיצד נעשה ניתוח מתיחת פנים? 
ניתוח מתיחת פנים יכול להיות מבוצע אך ורק על ידי רופא פלסטי מנוסה ובתוך חדר ניתוח מתאים. במהלך הניתוח עצמו מבוצעים חתכים המוסווים בקו השיער או בתוך השיער, ומוחזרות רקמות הפנים (עור, שומן, שרירי הבעה, תת עור) למקומם הטבעי לפני ההתרופפות. במקביל, מוסר עור ורקמות עודפות. 
הניתוח אורך כשעתיים והוא מבוצע בדרך כלל בהרדמה מלאה, אבל ניתן להתבצע במקרים מסוימים גם בהרדמה מקומית. 
כחמישה ימים לאחר הניתוח מוציאים את התפרים בהדרגה, והתהליך עשוי להימשך על פני כמה ימים. 
 
מהן ההכנות לניתוח? 
לפני הניתוח יש לבצע בדיקות דם שגרתיות . חובה לדווח למנתח על רגישות לתרופות, בעיות נשימה, נטייה לדימומים וכל בעיה רפואית. יש להפסיק נטילת תרופות המדללות דם כשבועיים לפני הניתוח. חובה לדווח למרדים אודות מחלות שונות כמו שיעול כרוני, אסטמה, סכרת וכדומה. חשוב מאד להפסיק עישון כשלושה שבועות לפני הניתוח וחזרה לעישון כשלושה שבועות לאחריו. בערב הניתוח, יש לחפוף את השיער ולנקות את הפנים היטב. 
   
מהם הסיכונים בניתוח מתיחת פנים?  
לרוב מדובר בסיבוכים מקומיים כגון נפיחות, שטפי דם, זיהומים. בעיות של אי תחושה או תנועתיות הינן נדירות ביותר.  
   
האם ניתן לחזור על ניתוח מתיחת פנים שוב?  
כן, ניתן לחזור על הניתוח עד שלוש פעמים, כמובן שמומלץ לחכות בין ניתוח לניתוח על מנת להשיג את התוצאה המכסימלית.  
  
איך ניתן לשמור על עור הפנים?  
אמצעי מניעה הם להפסיק לעשן, להימנע ככל האפשר ממשקאות אלכוהוליים ולהימנע משיזוף שהינן הרסניות לעור הפנים. יחד עם זאת תזונה נכונה תורמת רבות למראה הפנים ואורח חיים נכון.  
  
מתי אוכל לחזור לשגרה לאחר ניתוח מתיחת פנים?  
ההחלמה מניתוח למתיחת פנים אורך חודש לערך. בשבועיים הראשוניים הפנים נפוחות וישנם שטפי דם, לאחר שבועיים ניתן לצאת מהבית ולאחר שלושה שבועות ניתן לחזור לשגרת חיים מלאה.  
  
מתי אוכל ליהנות מהתוצאות?  
אחרי הניתוח הפנים נפוחות, יש שטפי דם ותפרים, במהלך החודש הראשון מתום הניתוח מראה הפנים חוזר לנורמאלי בתהליך הדרגתי. החלמת הצלקות לוקח מספר חודשים, אך ניתן לטשטש אותן באמצעות איפור.  
  
ממה מושפעות תוצאות הניתוח? 
תוצאות ניתוח מתיחת פנים מושפעות בעיקר מסוגי העור השונים. עור בעל דקות או עור עבה ושמנוני, לגנים יש תפקיד מכריע גם כן. עוד משפיעים על תוצאת הניתוח - חשיפת יתר לשמש, עישון רב ושתיית אלכוהול מרובה. 
  
בכמה זמן אשפוז מדובר? 
על המטופל להישאר מאושפז 24 שעות. 
  
מה קורה עם תהליך הסרת התפרים? 
התפרים מוסרים בהדרגתיות. ורק לאחר 10 ימים הסרת התפרים מושלמת. 
  

מושגים חשובים בנושא מתיחת פנים: 

  
מיני ליפט 
מיני ליפט הוא ניתוח מקוצר ומהיר למתיחת פנים. ניתוח זה מספק שיפור צנוע במראה הפנים על ידי התמקדות בהידוק הלחיים, קו הלסת והצוואר בלבד. שמו של המושג נגזר מאופיו, דהיינו, מתיחת פנים קצרה יותר, מהירה יותר ובעלת סיכונים קטנים יותר. מטרתו של טיפול זה הוא למזער את הטראומה ואת תופעות הלוואי של ניתוח מתיחת פנים רגיל. בתהליך הניתוח שנמשך כשעתיים תחת הרדמה מקומית בלבד, מתבצע חיתוך דק בקדמת אפרכסת האוזן, כלפיו מתבצעת המתיחה. הניתוח מתבצע רק בקרב מטופלים ללא נפילה משמעותית של הפנים, וזמן ההתאוששות שלו הוא בין 7 ל-10 ימים. 
  
Short Scar Face Lift 
Short Scar Face Lift היא טכניקה כירורגית שפותחה באירופה, ומטרתה ליצור התחדשות טבעית והרמונית של תווי הפנים בקרב מטופלים בגילאי 40-50, אשר לא חוו נפילת פנים משמעותית. לניתוח ה-  Short Scar Face Lift מספר שלבים עיקריים: מתיחה לכיוונים שונים של שרירי הפנים והצוואר, הוצאת עודפי עור ותפירה באמצעות חוטים נמסים (או סיכות). הצלקת הקצרה הנוצרת מניתוח זה, היא מקור שמו. ניתוח Short Scar Face Lift נעשה בהרדמה מלאה ונמשך כשלוש שעות בממוצע. זמן ההחלמה- כשבועיים. 
  
מילוי לחיים 
על מנת להשלים את טיפולי מתיחת הפנים, ניתן לעשות טיפול למילוי הלחיים. עם תהליך ההזדקנות, הלחיים, אשר היו מלאים ודשנים בזמן הנעורים, הופכים לשקועים ונפולים, ומקנים לפנים מראה מבוגר ועצוב. ניתן למלא את הלחיים ולהחזירם לחיים באמצעות מספר טכניקות טיפוליות: זריקת שומן, זריקות קולגן ושימוש בשתלים. זריקות שומן וקולגן נמשכות כעשרים דקות מתבצעות תחת הרדמה מקומית, השתלת כריות סיליקון לעומת זאת, נמשכת כשעה ומתבצעת תחת הרדמה כללית הכוללת אשפוז. לטיפולים תופעות לוואי מינוריות כגון נפיחות, אדמומיות ושטף דם פנימי. 
  
Direct Line 
ישנן שיטות רבות באמצעותן ניתן לבצע מתיחת פנים. אחת השיטות נקראת Direct Line. שיטה זו, אשר הומצאה לפני כ-12 שנה על ידי רופא צרפתי, מתבצעת אצל מרפאות נבחרות בלבד. מבנה רקמות הפנים, המורכב משכבות קולגן ואלסטין, הוא זה שהקנה למושג את שמו Direct Line, כשם הלקוח מעולם הטקסטיל. באמצעות ניתוח ה- Direct Line, מבצע הכירורג חתך מדויק בין שכבות אלו, ומבצע מתיחה של הפנים דרכו. בשונה ממתיחת פנים רגילה, בשיטת ה- Direct Line ממשיכה זרימת הדם לפנים, כך שהמראה המתקבל נראה טבעי יותר. לשיטה זו יתרונות נוספים על פני מתיחת פנים רגילה: היא נמשכת זמן קצר יותר, משך ההחלמה מהיר יותר, סכנת הזיהום פחותה, כמו גם סכנות הדימום ושטפי הדם. 
  
הזרקת בוטולינום טוקסין
אחת השיטות להעלמת קמטי הפנים ומתיחת העור היא באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין. הבוטולינום טוקסין, או בשמו הבוטולינום טוקסין, הוא רעלן המחליק את שרירי הפנים ומסייע ליצירת מראה חלק ורענן. את הבוטולינום טוקסין מזריקים באזורי קמטי המצח, צידי העיניים והשפה, קמטי החיוך, הסנטר ועוד. הזרקת בוטולינום טוקסין בכמות קטנה אינה פוגעת במטופל, אך היא ליצור תחושה של חולשה זמנית. הזרקה שאינה מבוקרת ואינה נעשית על ידי חומר מורשה, עלולה לגרום להתפשטות הבוטולינום טוקסין לחלקים שאינם רצויים בגוף וכך, לגרום לקשיי נשימה, בליעה, דיבור, וחולשת שרירים. 
  
עור שומני 
סוג העור מחולק למספר קטגוריות, עור יבש, עור שמן ועור מעורב (מצב בו באזורים מסוימים של הפנים, יש עור מסוגים שונים). מאפייניו של עור שמן הם: עור מבריק, עבה, בעל נקבוביות מוגדלות, פצעונים ונקודות שחורות. במקרה של עור מסוג זה, בלוטות החלב, מייצרות שומן הנוטף דרך הנקבוביות, ומקנה לפנים מראה מבריק ושומני. לעור שמן מספר גורמים: גנטיקה, הריון וגלולות למניעת הריון, מזג אויר חם ולח, תכשירי קוסמטיקה לא מותאמים, אי שמירה על היגיינת הפנים, ולחות העור, שינויים הורמונאליים ותזונה. ניתן לטפל בעור שמנוני באמצעות ניקוי קבוע, הפחתת מזונות שומניים, שימוש בקרם הגנה, שימוש במי פנים וקרם לחות, פילינג ועוד.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מתיחת פנים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מתיחת פנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מתיחת פנים

X

השוואת מחירי מתיחת פנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]