facebook עורכי דין | משרדי עורכי דין - השוואת מחירים יס פליז
תפריט נגישות
הצטרפות לבתי עסק
הצעות מחיר שסופקו עד כה
1,170,455
 ובחר איזור
או בחר תחום
השוואת מחירים >  בעלי מקצוע >  עורכי דין

השוואת מחירים - עורכי דין

בחרו באחד מהתחומים של עורכי דין

משפט מסחרי
משפט מסחרי
משרד עורכי דין
משרד עורכי דין
עוד נוטריון
עוד נוטריון
עורך דין ביטוח
עורך דין ביטוח
עורך דין גירושין
עורך דין גירושין
עורך דין דיני עבודה
עורך דין דיני עבודה
עורך דין הוצאה לפועל
עורך דין הוצאה לפועל
עורך דין ירושה
עורך דין ירושה
עורך דין מקרקעין
עורך דין מקרקעין
עורך דין משפחה
עורך דין משפחה
עורך דין נזיקין
עורך דין נזיקין
עורך דין פלילי
עורך דין פלילי
עורך דין רשלנות רפואית
עורך דין רשלנות רפואית
עורך דין תעבורה
עורך דין תעבורה
עתירה מנהלית
עתירה מנהלית
פירוק חברה
פירוק חברה
פשיטת רגל
פשיטת רגל
פתיחת חברה
פתיחת חברה

קראו עוד על עורכי דין


בכל תחום בחיים אנו יכולים למצוא עצמנו מפעם לפעם זקוקים לשירותם של עורכי דין. אנו מעוניינים לקנות או למכור בית. חלילה, מצאנו עצמנו חשופים לתביעה מצד הרשות או צד שלישי, נתפסנו בכביש בעברה או חלילה תאונה, אנו מעוניינים לתבוע את זכיותינו מול חברה כלשהי או חברת ביטוח, קיבלנו ירושה או שאנו רוצים להתגרש, כתיבת חוזה. אנו רוצים לתבוע על רשלנות רפואית ועוד.

תפקידם של עורכי הדין לייצג אותנו מול הרשויות ובבית המשפט. תחום המשפט הינו גדול ורחב ולשם כך נדרש בכל תחום התמחותו של עורך הדין. ההתמחות הוא שלב אינטגראלי שעליו לעבור במהלך תקופת ההכשרה והוא חלק מהלימודים, ושלב מהותי בדרך למימוש הזכות לשמש כעורך דין.

תחום המשפט הינו רחב וכולל: משפט פלילי, משפט אזרחי, משפט חוקתי, משפט ציבורי ועוד. בכל אחד מהתחומים על עורך הדין להכיר את תקנות סדר הדין המסדירות את ההליך המשפטי, השונה בכל אחד מהתחומים. סדרי הדין משמעותם קביעת ההליך המשפטי הכוללים: ניהול ההליך המשפטי, זמנים וכיצד על הצדדים לפעול. בנוסף עליו להכיר את דיני הראיות שהם פקודת הראיות, הקובעים כללים והוראות בכל הנוגע לרעיות המוגשות לבית המשפט, מה מותר להגיש, מהי עדות פסולה, מי רשאי להגיש וכדומה. ולהכיר פסיקות מחייבות, שהן פסקי דין של בית המשפט העליון לגבי נושאים שאינם מוסדרים בחוק.

איתור עו''ד


מדי שנה נקלטים במשק עורכי דין רבים שסיימו את לימודיהם והוכשרו לתפקיד על ידי הלשכה. לא כולם מיומנים ומקצועיים וחשוב שתמצאו עורך דין מקצועי ובעל ניסיון לייצג אתכם להלן השלבים הנכונים כאשר מחפשים משרדי עורכי דין:

המלצות - כצעד ראשון לאיתור שירותיו של עורך דין חשוב לבדוק המלצות אצל בני משפחה, חברים וכדומה. בדקו מעבר להמלצה מה הם אהבו בו למשל: הוא היה מקצועי, הוא נתן להם תמיכה נפשית, הוא היה סבלני.

חיפוש באינטרנט - במידה ואין המלצות חשוב לקבל מספר הצעות ולבדוק בפורומים מה כותבים עליהם. לכל עו''ד כיום יש אתר אינטרנט המציג את ההתמחות שלו ומאמרים נוספים בתחום, אך חשוב לבדוק מעבר לזאת מה מפורסם עליו ולהצליב מידע.

ההתמחות - חשוב לבחור עו''ד המתמחה בתחום שאתם זקוקים לו ולא לבחור אחד שמתמחה גם בנדל''ן, גם במשפט מסחרי וגם בתעבורה. הכלל: תפס המרובה לא תפס כלל, עובד כאן. ההתמחות משמעה להכיר את הדינים לעומקם, להכיר תיקים שהיו בעבר שיכולים להיות זהים למקרה שלכם, להכיר תקדימים משפטיים, פסיקות מחייבות ועוד. הלימוד אינו מסתיים עם קבלת התואר.

פגישה ראשונה - חשוב לבצע פגישה פרונטאלית ראשונה על מנת לבדוק את פרטי המקרה. חשוב שתבינו מה הסיכויים שלכם. ההמלצה שלנו לבצע פגישה ראשונה עם שני עורכי דין לפחות על מנת שיהיה לכם מדד להשוואה, גם אם זה עולה כסף, חשוב שלא תוותרו על שלב זה מאחר שיהיה לכך השלכות רבות לאחר מכן על ניהול התיק והצלחתו. אל תחששו לשאול שאלות על הניסיון שלו, תיקים שייצג או שאלות בנושא הנוגע לכם, למשל, מהו ההליך שעומד לפניכם, מחיר הייצוג ועוד.

מי מטפל בכם?


פעמים רבות תגיעו למשרד שיקבל אתכם עו''ד שעימו קבעתם, אך בהמשך תגלו שהתיק עבר לידי מישהו אחר. וודאו שמי שקיבל אתכם הוא זה שמייצג אתכם ולא אדם אחר. לכן פעמים רבות מומלץ לבחור משרד קטן על פני משרד גדול , שבו יתנו לכם תשומת לב גדולה יותר.

תיאום ציפיות


הבטיחו לכם הרים וגבעות ולא קיימו, אז מה? חשוב לעשות תיאום ציפיות איך מתקדמים, מה הסיכויים. חשוב להגיע לתיאום ציפיות ראלי ולא להתפתות אחר אלה המבטיחים לכם כסף גדול או לסיים את ההליך במהירות. השוק תחרותי וקל להבטיח הבטחות שאין מאחוריהן אמת. כבר היו מקרים שאדם החליט לתבוע והעו''ד הגיש סכום אסטרונומי על מנת להשיג את הלקוח, אך בפועל לא היה בסיס לתביעה והלקוח מוצא שהוא לא זכה ועליו לשלם את הוצאות המשפט. פעמים רבות הצדדים נשלחים להדברות בניהם או גישור ויש להתפשר על סכום התביעה. לכן חשוב לבדוק שיש בסיס לתביעה ומה הסיכוי.

שכר טרחה – שאלת המחיר של הייצוג היא חשובה, ולעיתים ניתן למצוא הבדלים משמעותיים בטווחי המחירים שגובים המשרדים השונים. ההחלטה שלכם צריכה להיות תלויה ביכולת הכלכלית שלכם ובחשיבות שאתם מייחסים לתיק. עם זאת חשוב לדעת כי ישנם תחומים שבהם שכר הטרחה מוגבל על פי חוק, למשל, תביעות בנושא תביעות בביטוח לאומי או בתביעות של פיצויים בעקבות תאונות דרכים.


איך זה עובד?
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]