תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > עורכי דין > עורך דין משפחה

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
999,902
אולי תרצו לקרוא על...
    למה חשוב לחתום על הסכם ממון?
  1. למה חשוב לחתום על הסכם ממון?
  2. למה חשוב לחתום על הסכם ממון? אנחנו פה בשביל להרגיע אתכם, להכיר לכם את נוהל החתימה על ההסכם ולהציג בפניכם אלטרנטיבות נוספות.

רשימת עורכי דין מומלצים

בחר איזור

השוואת הצעות מחיר בנושא עורך דין משפחה


נושא המשפחה הינו רחב ומגוון, החל הסכמי ממון, אימוץ ילדים, גירושין, משמרות וכדומה. עורך דין משפחה מטפל במגוון נושאים כגון הסכם ממון לפני נישואים, גישור בין בני זוג, הסכם גירושין, סרבנות לגט, משמרות ילדים ועוד. הבחירה של עורך דין משפחה או עורך דין העוסק במגוון תחומים מקבל משנה תוקף בנושאים הקשורים לעתיד שלנו.
 

עורך דין משפחה לשם גישור

זוגות רבים המתגרשים מגיעים להסכמה לגבי הפרדות דרכם ומעדיפים לבצע זאת בדרכי נועם על מנת למזער את הנזקים. עורך דין של דיני משפחה המבצע גישור בין בני זוג למעשה יוצר הסכם המקובל על שני בני הזוג. זוגות שבהם הכעסים או רגש הנקם גורם להם לרצות לפגוע בצד השני הפניה לשירותיו של עורך דין משפחה הופך משמעותי יותר. למעשה החשיבות של עורך דין משפחה הוא בעיקר בשל ההשלכות של הגירושין. עורך דין משפחה המכיר את תחום דיני המשפחה לעומקם מתעדכן בהחלטות האחרונות, עורך דין משפחה ידע להדריך לקראת הדיונים ובמהלכם על מנת להשיג את מקסום הרווח מההליך.
 

עורך דין משפחה – ההתמחות גירושים

בעת גירושין התזמון של הגשת הבקשה לגירושין, מי מגיש את הבקשה והיכן בעל השפעה רבה להמשך הדיון. ישנם מקרים בהם הגשת הבקשה לגירושין מוגשת לבית הדין הרבני ויש מקרים שהבקשה מוגשת בבית משפט לענייני משפחה. בחירה שתעשה באופן מקצועי על ידי עורך דין משפחה הינה חשובה ותשפיע על סיום התיק. עורך דין משפחה מתאים במקרים בהם הבן או בת הזוג לא עומדים בהסכם הגירושין. עורך דין משפחה מתאים גם במקרים בהם נחתם הסכם ממון, כמו כן זוגות שלא עשו הסכם ממון מועד הנישואין יקבע את חלוקת הרכוש כגון חזקת רכוש או חוק יחסי ממון.
 

עורך דין משפחה לסיכום

תחום דיני משפחה משתנה כל העת, פסקי דין חדשים הכוללים הלכות חדשות הן דבר שבשגרה. עורך דין דיני משפחה חייב להתמצות בפסקי הדין הקיימים והחדשים, לקרוא ספרות בנושא ולהתעדכן בתחום כל העת. החשיבות של הצדדים להיות מיוצגים על ידי עורך דין משפחה מקצועי המיטיב להבין את המטרות ולבנות טקטיקה המתאימה למקרה ישפיע על תוצאות ההליך. ניהול של ההליך באופן עצמאי או על ידי עורך דין שאינו מתמחה בדיני משפחה עלול לגרום למפחי נפש, אובדן זכויות ואובדן רכוש בשל אי הכרתו את ההליך המשפטי המורכב או אי הבנה של המשמעויות השונות.


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא עורך דין משפחה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש עורך דין משפחה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עורך דין משפחה

סגור

השוואת מחירי עורך דין משפחה

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]