תפריט נגישות

לידים לעסקים

פירוק חברה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 עורכי דין המתמחים בפירוק חברות.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
999,902

רשימת עורכי דין מומלצים

בחר איזור

השוואת הצעות מחיר בנושא פירוק חברה


החברה שהקמנו הגיעה לסיומה בשל קשיים כלכליים, אי הצלחת העסק או פירוק שותפים עסקיים. פירוק חברה הינו הליך ארוך הדורש מאיתנו לבצעו בצורה המלאה על מנת להימנע מקנסות או תשלומים מיותרים.
 

המשמעות של פירוק חברה

פירוק חברה מרצון משמעו הליך ארוך הדורש הליך משפטי, עריכת תצהירים, דיווח לרשם החברות, בקשת פטור מאגרות וכדומה. פירוק חברה הנעשה בצורה נכונה על ידי עורך דין או משרד עורכי דין יבטיחו כי בסופו של ההליך החברה תצא ממאגר החברות ויביא להפסקת חיובי קנסות ואגרות. פירוק חברה שלא נסגר כל ההליך יכול לגרור קנסות וחיובי אגרה מרשם החברות ומגופים אחרים.
 
פירוק חברה הוא הליך משפטי המביא לסיומה של החברה ומסיים את הקשר בין החברה לעובדיה וסגירת החברה אצל רשם החברות. פירוק חברה הינו הליך ממושך הדורש לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה בתחום, במטרה למנוע לחץ מטעם גופים שונים, למנוע ביצוע פירוק החברה תחת לחץ בעת שמוטלים על החברה קשיים כלכליים ובמטרה למנוע חובות או קנסות נוספים.
 

פירוק חברה – ההליך

פירוק חברה יכול להיעשות בשלושה דרכים: פירוק מרצון, בעלי החברה מחליטים לסגור את החברה מטעמים שונים. פירוק חברה על ידי בית המשפט יכול להיות לאחר חובות של החברה בעקבותיו הנושים מגישים בקשה לפירוק החברה או פירוק בפיקוח בית המשפט.
 
פירוק חברה על ידי בית משפט כולל מספר פעולות שיש לעשות: שליחת הזמנות לנושים בדבר הודעת אסיפת הנושים, פרסום על אסיפת הנושים ברשומות ובעיתון נפוץ, יש לפרסם בעיתון לפחות 21 ימים לפני אסיפת הנושים. אסיפת הנושים הכוללת הכנת דו"ח מפורט מטעם דירקטוריון החברה על מצב החברה והודעת פירוק החברה בהתאם לפקודת החברות.
 
פירוק חברה מרצון יכול להיעשות מטעם בעלי המניות או הנושים למעשה מדובר בהליך ארוך המתחיל בהגשת תצהיר לרשם החברות, כינוס אסיפת החברה וכדומה. בעת פירוק חברה חשוב לוודא כי הפירוק נעשה בהתאם לחוק, כגון משלוח הזמנות, הודעה ברשומות ובעיתון נפוץ בישראל, כינסו אסיפה והודעה לרשם החברות.
 
פירוק חברה יכול לכלול הליך ארוך ומורכב, עורך דין המנוסה בהליכי הפירוק ובחוקים למעשה חוסך ריצות רבות וכסף רב ומאפשר לסיים את ההליך בצורה המושלמת. אי עשיית הפעולות לפי החוק בעת פירוק חברה יכול לגרור קנסות נוספים, שעבודים וכדומה.

 


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא פירוק חברה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש פירוק חברה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא פירוק חברה

סגור

השוואת מחירי פירוק חברה