תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > עורכי דין > עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 עורכי דין המתמחים בדיני תעבורה.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
999,879
טיפים
רק לבית משפט יש סמכות להפחית לחריגים את עונש המינימום בגין נהיגה בשכרות

על ידי אברהם גאן-עורך דין
ממוצע חוות דעת

ציון 4.5 מתוך 5 מבוסס על 3 ביקורות
0
בחור צעיר רציני ומבטיח, המחיר לא הכי אטרקטיבי

על אברהם גאן-עורך דין מאת חיים דלעי

רשימת עורכי דין מומלצים

בחר איזור
אברהם גאן-עורך דין
אברהם גאן-עורך דין
3 המלצות

השוואת הצעות מחיר בנושא עורך דין תעבורה


עבירות תנועה כוללות מגוון של עבירות המתרחשות בזמן הנהיגה כגון חצית צומת באור אדום, עבירת מהירות, דיבור בטלפון הנייד בזמן הנהיגה, עבירה על שכרות ועד עבירות של רשלנות בתאונת דרכים הגורם למוות. עבירות אלו לרוב יכולות להיגמר בקנס או בשלילת רישיון הנהיגה למספר חודשים. לעיתים אנו מרגישים כי נעשה לנו עוול ולא עשינו את עבירת התנועה המיוחסת לנו. האפשרות העומדת בפניכם להגיש בקשה להישפט. יש באפשרותנו לגשת לייצג את עצמנו או לפנות לשירותיו של עורך דין תעבורה. במידה ומדובר בעבירה חמורה שמשמעותה מאסר חשוב לבחור בשירותיו של עורך דין תעבורה.
 

עורך דין תעבורה – בקשה להישפט

לפני שהנכם רצים לשלוח את טופס הבקשה להישפט חשוב ראשית לבדוק מהו ההליך המדויק של המשפט. מומלץ וחשוב להתייעץ עם עורך דין תעבורה על דיני תעבורה לפני ששולחים את הטופס, לא פעם גם שהנכם חושבים כי הצדק עימכם לצדק יש חוקים משלו.
 
עורך דין תעבורה ידע להעריך מהם הסיכויים לביטול הדו"ח, כמו כן עורך דין תעבורה יוכל לייצג אתכם במשפט, לערוך את החקירה הנגדית ולהדריך אתכם בטיעונים. לא פעם עורך דין תעבורה הבקיא בפרטים של חוקי התעבורה יכול להביא לזיכוי מהעבירה. גם אם צילמו אותך מבצע את העבירה והמשמעות של תמונה אחת שווה אלף מילים עדין יש דרכים להטיל ספק ולמנוע את ההרשעה. עורך דין תעבורה ידע להצביע על סתירות או כשלים של הצד השני.
 

עורך דין תעבורה – דרכים לזיכוי

עורך דין תעבורה מתמחה בתחום ויודע את כל השטיקים האפשריים לביטול ההרשעה, דוגמאות לכך הוא התיישנות הזימון למשפט, במידה ושלחנו בקשה להישפט ובתוך שנה לא קיבלנו את ההזמנה להישפט ניתן לבטל את הדו"ח. רבות מהמקרים בהם מבוטל הדו"ח הוא בהליך רישום הדו"ח כגון אי דיוק בפרטים שהשוטר רשם וכדומה.
 

החשיבות בפניה לשירותיו של עורך דין תעבורה

פניה לשירותיו של עורך דין תעבורה חשוב הבשל הכרות החוקים של העורך דין, ישנם עורכי דין שהינם "כלבו" המרכזים תחתם תיקים מסוגים שונים. הפניה לשירותיו של עורך דין תעבורה חשובה במקרים בהם סך העברות שלנו גדול או שרישיון הנהיגה שלנו עומד בסכנת שלילה. בשנים האחרונות החלו בתי המשפט להחמיר עם נהגים בעלי הרשאות רבות או נהגים שעברו עבירות תנועה חמורות כגון נהיגה בשכרות במקרים אלו פניה לשירותיו של עורך דין תעבורה מקבל משנה חשיבות.
 
חשוב לזכור כי בעת פניה לבית המשפט במידה ותורשע בעבירה, בית המשפט אינו מחויב לקנוס אותך בהתאם לקנס הרשום בחוק, ויתכן כי בית המשפט יטיל עונש חמור יותר. פניה לשירותיו של עורך דין תעבורה יקטין את הסיכוי לקבל עונש כבד יותר.

 


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא עורך דין תעבורה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש עורך דין תעבורה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עורך דין תעבורה

סגור

השוואת מחירי עורך דין תעבורה

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]