השוואת מחירים > פיננסי > שירותים פיננסיים > רואי חשבון > מאמרים > כיצד לאתר רואה חשבון מתאים עבור העסק שלי?

כיצד לאתר רואה חשבון מתאים עבור העסק שלי?

איתור רואה חשבון המתאים לעסק שלכם היא אחת מהפעולות המשמעותיות שתלווה ותשפיע על העסק בשנותיו הראשונות ואפילו לאורך כל שנות פעילותו.
 
כל מי שמעוניין לפתוח עסק עצמאי חייב למצוא את רואה החשבון שיתאים בדיוק לצרכים שלו ושל העסק המתהווה וישנם מגוון פרמטרים ושיקולים שצריך לחשוב עליהם ולקחת אותם בחשבון. 
 
כאשר מגדירים נכון את העסק ומתאימים לו את רואה החשבון המתאים, המעודכן בכל הנהלים והתקנות הרלוונטיים וזה שיש לו ניסיון בעבודה עם עסקים דומים - אין ספק שההתנהלות הכספית והכלכלית של העסק תהיה יעילה, מושכלת וכזו שבה לא ילך כסף לאיבוד.
 
איתור רואה חשבון
 

רואה חשבון לעוסק פטור

אחד מסוגי העסקים הקיימים הוא עוסק פטור. מדובר בעסק שמחזור ההכנסות השנתי שלו באופן יחסי אינו גבוה ומבחינת רשויות המיסים ומוסדות המדינה עליו להתנהל באופן שוטף מול מס ההכנסה והמוסד לביטוח לאומי. 
 
רואה חשבון לעוסק פטור יידע להנחות את בעל העסק כיצד לפתוח את העסק צעד אחד צעד, יוכל לסייע לו בקביעת גובה תשלומי המקדמות לשני גופים אלה ולסייע לבעל העסק בהבנה של נושאים כמו הוצאות מוכרות, תחומי עיסוק שבהם מותר להיות עוסק פטור ועדכון בנוגע לתקרת מחזור ההכנסות השנתי. בנוסף, יוכל רואה החשבון להכין עבור העסק את הדו"ח השנתי כפי שחובה להגיש ובמידת הצורך את הצהרת ההון על כל מרכיביה.
 
רואה חשבון לעוסק פטור
 

רואה חשבון לעוסק מורשה

ההתנהלות הכספית השוטפת של עוסק מורשה מורכבת הרבה יותר. בנוסף למס הכנסה ולמוסד לביטוח לאומי קיימת חובת דיווח ותשלום גם למע"מ וכאשר בעל העסק מתקשה לעקוב אחר התשלומים - רואה חשבון לעוסק מורשה יכול לעשות זאת עבורו. 
 
בתקופה שבה ישנם שינויים כלכליים ופיננסיים במדינה המשפיעים על כלל העסקים - איתור רואה חשבון שיש לו ניסיון רב בעבודה עם עסקים מורשים מהותי במיוחד על מנת שהוא יבין לעומק את ההשלכות וההשפעות של שינויים אלה ויוכל להדריך את הלקוחות שלו בהתאם.
 
כאשר רואה החשבון מעודכן והוא תמיד עם האצבע על הדופק - אין ספק שהליווי שלו יהיה מקצועי ויעיל וכספים לא ישולמו על ידי בעל העסק שלא לצורך.
 
רואה חשבון לעוסק מורשה
 

רואה חשבון לעמותות

גם עמותות נדרשות להתנהל באופן שוטף ורציף עם רואה חשבון צמוד. מכיוון שלעמותות יש נהלים ותקנות שונים כיצד יש לנהל את הכספים המועברים אליהן ומהן - מדובר בהתמחות מיוחדת בעולם הפיננסי ולכן דרוש לשם כך רואה חשבון לעמותות בעל התמחות ממוקדת. 
 
השוני העיקרי בין עמותות לבין עסקים הוא מתן התרומות, איסוף הכספים המבוצע בדרכים חוקיות ומסודרות וידיעה אודות תשלומי המיסים שלהם מחויבות העמותות.
 
חשוב מאד לבחור בקפידה את משרד רואי החשבון ולוודא שיש ניסיון רב בתחום זה והבנה מעמיקה בתקנות של ניהול כספי העמותות. במידה ואתם מעוניינים בשרותי ראיית חשבון, ניתן למצוא באתר האינטרנט של יס פליז רשימה של משרדי רואי חשבון מובילים לצורך קבלת הצעת מחיר המתאימה לעסק שלך.
Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא רואי חשבון. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות