בדק בית - מחיר, המלצות ומידע על חברות בדק בית מומלצות
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,113,480
אולי תרצו לקרוא על...
  ליקויים נפוצים בעת ביצוע בדק בית
 1. ליקויים נפוצים בעת ביצוע בדק בית
 2. קונים דירה ושוקלים להזמין בדק בית? קבלו רשימת ליקויים נפוצים בעת ביצוע בדק בית כדי שתוכלו אולי לבדוק בעצמכם לפני הזמנת שמאי
טיפים
לא קונים לפני שבודקים.דירה חדשה,דירה יד שנייה,או כל נכס אחר.

על ידי פריזמה-ליקויי בניה-בדק בית
ממוצע חוות דעת

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 12 ביקורות
0
היה מצוין!! שירות ויחס 10!!

על בן גלים גיל שמאות מקרקעין בע''מ מאת ורד

חברות בדק בית מומלצות

בחר איזור
הצעת מחיר עבור בדק בית
להצעת מחיר לבדק בית
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
המרכז הישראלי
המרכז הישראלי
3 המלצות
ברק-חברה לביקורת בניה
ברק-חברה לביקורת בניה

רוצים לדעת כמה עולה בדק בית? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי בדק בית: • פרטי הבקשהמחיר
 • בדיקה לדירה 270 מטר. דירה יד שניה
  1600 ש"ח פלוס מע"מ
 • בדיקת דירה יד שניה 170 מטר
  1350 פלוס מע"מ
 • בדיקה לפני קניה של דירה 70 מטר
  1100 ש"ח
 • עשו לי שיפוץ ואני לא מרוצה, רוצה לקבל הערכה. מדובר בבית קיים כ-240 מטר
  1500 ש''ח
 • דירה 136 מטר, דרושה בדיקת מהנדס
  1350 פלוס מע"מ
 • בדק בית לדירה 140 מטר
  1450 ש"ח
 • בדק בית לדירה 75 מטר בגבעת אולגה לאחר מסירה מקבלן
  1100 ש"ח
 • בדק בית לדירת יד שניה 70 מטר
  1287 ש''ח
 • בדיקת רטיבות לדירה 250 מטר
  1650 ש"ח
 • מעוניין בבדק יית הכולל איכות ריצף והתקנתו בדירה טיב הבניה וליקויי קבלן. בית 1000 מטר
  2350 ש"ח
 • בדיקה של דירה מקבלן, 130 מטר
  1300 ש''ח
 • בדק בית לדירה מקבלן
  1300 ש''ח
 • בדק בית לדירת יד 2 כ-140 מטר
  1300 ש''ח
 • בדק בית לדירת קבלן 150 מטר
  1200 ש''ח
 • דירת 130 מטר מקבלן
  1300 ש''ח
 • דרושה בדיקה לפני קניה כולל בדיקת רטיבות ונזילות. דירת 5 חדרים
  1300 ש''ח פלוס מע''מ
 • צריכה בדק בית כולל בדיקת צנרת ביוב
  1400 ש''ח


הכל על בדק בית


הגעתם לעמוד השוואת מחירי בדק בית באתר יס פליז וזה סימן שאתם רוצים או שוקלים לבצע בדק בית לדירה שלכם. אנחנו כאן כדי לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא בדק בית כדי שתוכלו לבצע את התהליך בצורה הנכונה ביותר וכמובן לשלם מחיר הוגן. אז בואו נתחיל.

מה זה בדק בית?

לבניית בית, דירה או בניין יש תקנים וחוקים. לא כל אחד יכול לבנות בית וגם בטח שלא איך שמתחשק לו. בדק בית היא בדיקה שמטרתה להראות ללקוח - רוכש הבית או הדירה וגם לקבלן או מוכר הדירה וגם לבית המשפט במידת הצורך את מצבה הריאלי של הדירה. מצבה הריאלי של הדירה הוא המצב שלה נכון לאותה נקודת זמן מבלי לערב בהערכה רגש או אינטרס אלא הערכה שמשקפת את מצבו ההנדסי של הנכס וכמובן גם את הליקויים בו ועל כן גם נקראת בדיקת ליקויי בניה.

בדק בית

מה זה לא?

רבים מתבלבלים בין בדק בית לבין תחומים משיקים אך לא קשורים לכן נסביר שבדק בית הוא לא הדברים הבאים :

 • שמאי מקרקעין - בזמן שבדק בית בודק את מצב הדירה במטרה לאתר את הליקויים בה, שמאי מקרקעין מעריך את שווי הדירה או הנכס.
 • בדיקת קרינה או גז ראדון - נכון שפליטת קרינה מאנטנה סלולרית קרובה או גז ראדון שנפלט הם ליקוי משמעותי שיכול לפסול מרוכש פוטנציאלי לקנות נכס אך בדיקות אלה מבוצעות על ידי חברות לבדיקת קרינה באמצעות מכשור נפרד.
 • בדיקת איכות המים - גם בדיקה לאיכות המים במקרה של זיהום או כהכנה לטופס 4 היא בדיקה שמבוצעת על ידי חברה נפרדת ולא חברת בדק.
 • פיקוח בניה - אל תצפו שבודק יבצע בדיקה לקבלן שלכם תוך כדי בנייה. בדק בית מבוצע אך ורק בסוף העבודה. מפקח בניה מפקח על הקבלן בזמן העבודה.

מדוע חובה לעשות בדק בית?

אם נשים רגע בצד את הקלישאות שדירה היא הנכס החשוב ביותר והיקר ביותר שזוג יכול לקנות ונתייחס לעיקר נסביר שיש 2 דברים שלעולם לא משתנים:

 • אין דבר כזה דירה ללא ליקויי בניה - על פי הטכניון ב-100% מהדירות החדשות בישראל יש ליקויי בנייה.
 • כל ליקוי שלא תגלו עכשיו, תגלו אותו אחר כך - בדק בית צריך לעשות לפני קבלת מפתח מהקבלן או לפני רכישה של דירת יד שניה. כל ליקוי שאת עלותו לא תשיתו על חשבונו של מוכר הדירה או הקבלן תצטרכו לספוג על עצמכם בהמשך, וחבל.

אז עכשיו שאנחנו יודעים את 2 הדברים האלה רק נשאלת השאלה: האם לא תשקיעו סכום חד פעמי של 1500-2500 ₪ כדי לבצע איתור ליקויי בניה בדירה שקרוב לוודאי עולה פי 1,000 ויותר כדי לאתר ליקויים שיכולים לעלות לכם עשרות או מאות אלפי שקלים? אנחנו בטוחים שכן.

מי עושה בדק בית (ספוילר : לא הדודה שלך ששמה לב ממש טוב לפרטים)

 

וגם לא בעלה הדוד השיפוצניק לצורך העניין. לא נרחיב בפרטים אלא רק נסביר בקצרה, בדיקת דירה לפני קניה חייבת להתבצע על ידי מהנדס בנייה עם הכשרה של מהנדס בדק בית. מהנדסים כאלה תמצאו בחברות בדק שזאת התמחותם היחידה (לעיתים מדובר בחברות המרכזות מומחים במספר תחומים מקבילים כמו שמאות, בדיקות קרינה וכו').
חשוב להבין דבר מאוד חשוב. מציאת הליקויים, כמה שזה ישמע מוזר הוא החלק הקל יחסית בביקורת. החלק החשוב ביותר בביקורת והוא דבר שאתם לא תוכלו לעשות לבד, זה להפיק את הדוח המורכב ולבסס אותו הנדסית ומשפטית. רק לסבר את אוזנכם, דוח בדק בית פשוט יכול להגיע לעשרות עמודים מכיוון שמלבד הליקויים שמצוינים בו תמצאו בו דברים נוספים. זאת רשימת הסעיפים שתמצאו בדוח ביקורת:

 

 • רשימת ליקויים ומדוע הם ליקויים - מה הליקוי ומה אמור להיות במקומו כולל ציטוטים מהתקנים והחוקים
 • הצעות לטיפול - בעבור כל ליקוי יוצע הטיפול שצריך להיעשות על ידי הקבלן
 • עלויות תיקון - מה העלות לכל תיקון ליקוי על פי מחירון מוכר (דקל)
 • צילומים - צילום של הליקוי ושרטוט של מה אמור להיות

בנוסף, חברות הבדק משתמשות במכשור מתקדם כדי למצוא ליקויים שלא מופיעים בפני השטח. לדוגמא שימוש בחומרים לא איכותיים, רטיבות בתקרה ובקירות, נזילות סמויות ועוד (תוכלו את הרשימה המלאה בהמשך).

איך עובד התהליך (או איך? כמה? ולמה?)

חשוב לבצע הפרדה בין בדק בית לדירה מקבלן לבין בדיקת דירה יד שניה ואנו נסביר לכם על שני התהליכים:

 1. מתחילים בלקבל החלטה להזמין מהנדס מחברת בדק בית
 2. לאחר מכן בחרו את התזמון המתאים להזמנת הבדיקה

  בדיקת דירה מקבלן

  אין בהכרח זמן "נכון" להזמנת בדק בית לדירה מקבלן מכיוון שאין שתי דירות זהות מבחינת הדירה, הקבלן והתקדמות בעבודה. בדק בית צריך להיעשות בשנה הראשונה מקבלת המפתח ומומלץ לעשות זאת בשלב שלפני מסירת המפתח אך לא הרבה לפני המסירה.
  עם זאת, אם אתם מרגישים במהלך הבניה שכבר קיימים ליקויים בחלקים שהסתיימו בדירה אתם יכולים להעלות את החשש שלכם בפני הקבלן ולפי התשובה שלו גם להזמין בודק חיצוני.
  אבל, כל בדיקה שהיא לפני מסירת המפתח היא בדיקה שצריכה להיות מאושרת על ידי הקבלן. גם אם הקבלן מאשר לכם להסתובב בדירה אחת לתקופה זה לא מאפשר לכם חוקית להכניס לשם בודק בתים.
  אז כאמור הזמן הטוב ביותר הוא לפני מסירת המפתח ובכל מקרה אין לעשות בדיקה בטרם חוברו תשתיות המים והחשמל לדירה.

  טיפ חשוב : תעדו את כל התהליך לשימוש עתידי במידה ותצטרכו. במידה ואתם חושדים בליקויים והקבלן מסרב להכניס בודק לדירה תעדו את פנייתכם לקבלן ואת סירובו למקרה שתגיעו לבית משפט.

  בדק בית יד שניה

  בעת קניית דירת יד 2 יש לבצע את הבדק בית לפני הרכישה אך לאחר חתימה על הסכם כוונות או זיכרון דברים. 
  הזמנת בדק בית, עם ובלי קשר לעלות הבדיקה שחלה עליכם היא הצהרת כוונות מבחינתכם לרכוש את הדירה ולא יכול להיות מצב שבו אתם מזמינים בדיקה לדירה ומשלמים עליה ובזמן הזה מוכרי הדירה מראים אותה ללקוחות אחרים או מבקשים לבטל את המכירה.
  לאחר שסיכמתם את פרטי העסקה עדכנו את המוכרים שרכישת הדירה מותנית בבדיקה של חברת בדק בית וצרו הסכם קצר בעזרת עורך הדין שלכם שמאפשר לכם לעשות בדיקת בית. לרוב דוח בדק הבית משמש את הקונים לאחת משתי אפשרויות:
  • לתת למוכר אפשרות לתקן את הליקויים עד למסירת הדירה - מומלץ במקרה כזה לסגור עם חברת הבדק על בדיקה חוזרת ללא תשלום לאחר תיקון הליקויים.
  • להשתמש בסכומים שקבע הבודק כעלויות תיקון הליקויים כדי להפחית ממחיר הדירה.


   טיפ חשוב : דוח ליקוים של חברת ביקורת מבנים יכול להוות פתח למו"מ להורדת מחיר העסקה כאשר נמצאו ליקויים. וודאו שאתם מבצעים מו"מ על מחיר הדירה עוד בטרם הזמנת הביקורת כדי שתוכלו במידת הצורך להוזיל עבורכם את מחיר העסקה פעם נוספת לאחר מציאת הליקויים.
 3. החלטתם מתי לבצע את הבדיקה? עכשיו בצעו השוואת מחירים ברגע שאתם יודעים מתי אתם רוצים לעשות את הבדיקה ובמידה ואתם לא מכירים חברת בדק בית מומלצת מחברים או מכרים, השתמשו באתר יס פליז לביצוע השוואת מחירים בין חברות הבדק השונות. קבלו מספר הצעות מחיר תוך כדי שאתם מתחשבים בפרמטרים הבאים:
  • זמינות החברה לתאריך הבדיקה הרצוי
  • ותק החברה
  • היקף הבדיקות אותה החברה מבצעת כמו לדוגמא האם הם מבצעים רק בדיקה חיצונית או גם בדיקת אינסטלציה או בדיקת שכנים וכו'
  • מחיר הבדיקה - השוו מחירים כוללי מע"מ בלבד, בדקו האם הבדיקה כוללת מתנות או מבצעים כגון בדיקת קרינה, בדיקת שכנים, בדיקת גז ראדון וכו'
  • אחריות לבדיקה - יש חברות המציעות בדיקה בחינם אם לא נמצאו ליקויים או בדיקה חוזרת ללא תשלום לאחר תיקון הליקויים
  • היבט המשפטי - כל דוח בדק בית של חברה מוסמכת קביל בבית משפט כעדות של מומחה שמוסר חוות דעת הנדסית. לרוב חברות הבדק לא נדרשות להגיע לבית המשפט במקרה של תביעה, במקרה שכן זה יהיה בעלות נוספת של שכר עד. על כן מעבר לכיסוי המשפטי הזה בדקו אם החברה מציעה לכם תוספות רלוונטיות שיכולות להבליט אותם אל מול המתחרים
  • זמן להגשת הדוח - גם אם מצאתם חברת בדק שיכולה לשלוח לכם בודק כבר מחר בבוקר, זה לא אומר דבר על זמני הכנת הדוחות. בדקו עם החברה תוך כמה ימים מיום הבדק הם שולחים לכם את הדוח
  • המלצות - תמיד טוב לשמוע המלצות וחוות דעת מלקוחות קודמים, אל תתביישו לבקש המלצה מחברים. במידה ואין לכם המלצה תוכלו לראות כאן באתר דירוג חברות בדק בית או לקרוא ביקורות אותנטיות מלקוחות כמו שקיימות באתר יס פליז עלות חברת בדק בית נקבעת לפי הנתונים הבאים שתצטרכו למסור בשיחת הטלפון מול החברה : מהו המיקום הגיאוגרפיה של הדירה, האם מדובר דירת קבלן או דירה יד שניה ומה גודל הדירה.

   טיפ חשוב כשעושים בדק בית לדירה חדשה מקבלן : בדקו עם השכנים שלכם לעתיד אם הם רוצים להתאגד אתכם ולהזמין חברת בדק בית ביחד ותוכלו להוזיל את מחיר הבדיקה. קחו בחשבון שהמחיר יוזל אך לא משמעותית מכיוון שעיקר מחיר השירות הוא הבדיקה עצמה שאורכת אותו זמן והפקת הדוח שאורך אותו זמן גם לדירה אחת וגם לעשרות דירות. עם זאת לחברת הבדק יש אינטרס לחסוך ולהגיע פעם אחת לאותו אתר ולבצע מספר בדיקות ולכן יציעו לכם הנחה. בנוסף כקבוצה תוכלו לשקול לבצע בדק לשטחים הציבוריים בבניין (לובי, גג, חצר, חדרי מדרגות וכו'), שטחים שלרוב מתעלמים מהם אך הם מקור לליקויים גם כן.
 4. ביום הבדיקה
  הבודק שיגיע לדירתכם הוא מהנדס ליקויי בניה במקצועו - תנו לו לעשות את העבודה שלו.
  במידה ועוד לפני שהגיע הבודק ראיתם כל מיני ליקויים בדירה, שמרו אותם לעצמכם עד לרגע שבו הבודק סיים את הבדיקה. אם בסיום בדיקה גיליתם שהוא לא ראה את הליקויים, ספרו לו עליהם. אתם לא רוצים "לבלבל" את הבודק במידע שהוא גם ככה יגיע אליו כחלק מהבדיקה שלו.
 5. קבלת התוצאות
  דוח הבדק ישלח אליכם על פי הסיכום שלכם עם חברת הבדק תוך כמה ימים. ברגע שקיבלתם את הדוח קראו אותו בעיון וודאו שכל הליקויים קיימים ולא חסר שום פרט.
  רק ברגע שהדוח שלם מבחינתכם תוכלו להעביר אותו לקבלן או למוכרי הדירה אותה אתם מעוניינים לקנות.
  לרוכשי דירות מקבלן - לא ניתן לתבוע קבלן ללא דרישה קודם לכן לבצע את התיקונים. רק לאחר שהקבלן מסרב לבצע את התיקונים או לא מבצע אותם כפי שצריך תוכלו להגיש תביעה ולכן כאמור מומלץ לתעד את כל התהליך מתחילתו ועד סופו.
  במידה וחברת הבדק הציעה לכם סיוע משפטי בדקו איתם מה השירות שהם מציעים במידה ונתקלתם בקשיים מול הקבלן.
 6. בדיקה חוזרת
  במידה וסגרתם עם חברת הבדק על בדיקה חוזרת וגם אם לא, מומלץ לאחר ביצוע תיקון הליקויים לעשות בדיקה חוזרת כדי לוודא שהליקויים אכן נעלמו ולא רק טושטשו.
 7. מה בודקים בבדק בית

  בדיקת דירה חדשה מקבלן

  בדיקת דירות שנרכשו מקבלן הן בדיקות מקיפות יותר מבדיקת דירה יד 2 שכן יכולים להיות בה ליקויים שזה עתה נוצרו בעת הבניה ולא נבדקו על ידי אף גורם או אפילו לא דייר שהתגורר בדירה. אלה הם הבדיקות שנעשות בבדיקת דירה מקבלן:

  • בדיקת מפרט הדירה - מדובר בבדיקה העיקרית שמלווה את כל תהליך הבדיקה בכל חדרי הבית. הבודק יבצע השוואה בין המפרט של הקבלן לבין מה שבוצע בפועל בשתי בחינות:
   • תוכניות הדירה - על מנת לוודא שמיקום החדרים, גודל החדרים ושאר החללים בבית הם כפי שתוכננו בתוכנית המקורית של הקבלן, שאין קירות עקומים או חדרים שהתכווצו או גדלו על חשבון חדרים אחרים.
   • מפרט הדירה - בדיקה למציאת אי עמידה בהתחייבויות לגבי חומרי בניה או מוצרים בדירה כגון חלונות, דלתות, תריסים, עבודות אלומיניום, מטבח ועוד. שינויים במפרט יכולים להיות מותג שונה, מידות שונות, מפרט שונה או בעיות אטימות (בעיקר של חלונות ודלתות בהם גם מבוצעת בדיקת תפקוד)
  • בדיקת רטיבות בדירה - מטרתה של בדיקת רטיבות בבית היא לאתר רטיבות בקיר פנימי או רטיבות בקיר חיצוני שנובעת מנזילה שכבר קיימת בדירה או היתכנות לנזילה בעתיד בשל איטום לא תקין
  • בדיקת בידוד - - בית שקירותיו אינם מבודדים היטב יסבול בקיץ מבעיית חום ובחורף מבעיית קור, דבר שמלבד אי נוחות יכול לגרום להוצאות גדולות בחימום או קירור הבית
  • בדיקת אינסטלציה - בדיקת כל כניסות ויציאות המים בדירה - בבדיקה זו הבודק מבצע מעבר על כל פתחי הניקוז, הברזים, כיורים, אמבטיות, אסלות ועוד כדי לוודא את תקינותם
  • בדיקת חשמל - מהנדס בניין הוא אינו בודק חשמל עם זאת הבודק מבצע בדיקה בסיסית של עמידה בתקנים לשקעים ולוח החשמל בדירה ללא בדיקת תשתית החשמל עצמה
  • בדיקת חיפוי וגמר - בדיקה פנימית (וחיצונית בבית פרטי) הכוללת בדיקת בטון, בדיקת ליקויי בניה בשלד, בדיקת קונסטרוקציה ובדיקת איטום. בבדיקה בודקים ריצוף, קרמיקה, טיח, וצבע במטרה לאתר סדקים, מים כלואים, ואריחים מתנדנדים
  • בדיקת מרפסות - במידה ובדירה ישנה מרפסת מבוצעת בדיקה של תקנים במטרה לאתר ליקויים בשיפוע או נזילות שיכולות בהמשך להפוך גם למפגע בטיחותי חמור
  • בדיקת בטיחות - מהנדס בניין הוא אינו יועץ בטיחות אך הוא מבצע בדיקה כללית של התאמה לתקני בטיחות
  בדק דירה יד שניה

  בדק בית יד שניה מאפשר לקונה לברר את מצב הדירה כאשר עומדות בפניו לרוב 2 מטרות. האחת היא לוודא שהדירה ראויה ובטוחה למגורים והשנייה, להפטר מתקלות וליקויים בדירה בטרם רוכש אותה. לעיתים המוכרים מסתירים את מצב הדירה, בודק מיומן יעזור לכם לאתר שחיקות של זמן בדירה, גם אם אלה הוסוו בצורה קוסמטית. בדיקת הדירה קצרה יותר מבדיקת דירה מקבלן והיא לרוב כוללת את הבדיקות הבאות:

  • בדיקה כללית למבנה - גם אם מדובר בדירה בבניין או בית פרטי מבוצעת בדיקה חזותית של הבניין במטרה לאתר סדקים בקירות חיצוניים, סימני רטיבות חיצוניים בקירות הבניין או בגג הבניין.
  • בדיקת קירות וטיח - במטרה לאתר חדירות מים, סדקים בקירות פנימיים וטייח מתפורר מבוצעת בדיקה של קירות הדירה. מומלץ לבצע את הבדיקה בחורף כדי לבדוק אם יש חדירת מים. בנוסף ייבדק בבדיקה זו הריצוף והקרמיקה בדירה במטרה לוודא שהריצוף שלם, לא סדוק, ישר ומודבק היטב.
  • בדיקת חלונות ודלתות - בדיקה של הדלתות, החלונות והסורגים בבית. לרוב לא מדובר בליקויים מסכני חיים אך יכולים בהמשך לסכן את כיסכם.
  • בדיקת צנרת - בדיקה חשובה של לחץ מים בברזים לאיתור נזילות, חלודה ותקלות קיימות או שעלולות לבוא בעתיד. הבודק יוכל להסגיר עבורכם את גיל הצנרת ואת מצבה.
  • בדיקת חריגות בניה - גם אם הדירה במצב מצוין לעיתים ישנם חריגות בניה בדירות וכאשר אלה לא הוסגרו לידכם על ידי המוכרים, חריגות אלה יכולות לסבך אתכם בהמשך כאשר תעמדו אתם מול הרשויות בתור בעלי הדירה. חשוב לזכור שכאשר אתם רוכשים דירה עם חריגת בניה, החריגה הפכה להיות באחריותכם ולכן קריטי לדעת אם יש חריגות בניה.
  לסיכום

  מחיר בדק בית הוא מועט יחסית אבל חוסך הרבה בהמשך. כאשר אתם נמצאים לפני כניסה לדירה חדשה מקבלן אין כל ספק שמומלץ לבצע בדק בית בדירה וכאשר מדובר בדירת יד שניה מומלץ לבצע בדיקה זו לאחר שהחלטתם שזאת הדירה אותה אתם רוצים לקנות. אנו מזמינים אתכם להשתמש באתר כדי לקבל הצעת מחיר של חברות בדק בית מומלצות ואם תרצו תוכלו להמשיך ולקרוא על ליקויים נפוצים בבדיקת בדק בית.


תמונות מבדיקות בתים

בדיקת רטיבות בבית
בדיקת רטיבות במצלמת אינפרא אדום
רטיבות בקיר פנימי
איתור רטיבות במצלמת אינפרא אדום
בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות
» «

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא בדק בית? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש בדק בית?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא בדק בית

X

השוואת מחירי בדק בית
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]