שנה אחרי הסבה לגז - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

שנה אחרי הסבה לגז 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,103,490
למאמרים בנושא הסבה לגז
כדאיות הסבה לגז
כדאיות הסבה לגז
כיום כאשר מחירי הדלק ממשיכים לטפס ולהרקיע שחקים, הרבה נהגים מנסים לחסוך בעלויות הנסיעות ושוקלים ...
מערכת גז לרכב חסרונות
מערכת גז לרכב חסרונות
אם תדברו עם איש מכירות שיגיד לכם שאין חסרונות בהסבת רכבכם לגז תדעו שכדאי לכם לדבר עם ...
הנעה בגז
הנעה בגז
חלק מאיתנו בכלל לא שמע על הנעה בגז, אבל חלק מאיתנו גם יודע כי הנעה בגז הוא הפתרון ...
סקר גולשים
 מה יניע אותך לבצע הסבת רכב לגז?

חסכון כספי בדלק
הפחתה של זיהום האויר
חסכון כספי בטיפולים השוטפים (לטווח הארוך)
טווח הנסיעה הגדול של הרכב (בנזין + גז)
שלח לצפיה בתוצאות >
בפרוייקט של אתר יס פליז החלטנו לבדוק האם הלקוחות שהתקינו מערכת גז ברכב שלהם באמת מרוצים אחרי שנה שהם נמצאים עם המערכת. כי ידוע שכמעט בכל דבר, יש לקוחות שמרוצים יותר ויש לקוחות שמרוצים פחות. כבר שאלנו מאות לקוחות שהמירו את רכבם למערכת גז ורובם המכריע מרוצים בטווח של שבוע עד חודש מתאריך ההתקנה.  אבל מה דעתם שנה אחרי? יצאנו לבדוק.
 
בשקט בשקט, מתחת לאף של רוב הנהגים הישראלים במדינת ישראל, קיימים עשרות אלפים שהקדימו והחכימו להסב את רכבם להנעה בגז. הם הבינו שיש שיטה, טיפה מורכבת, אבל לא מסובכת לחסוך יותר מ-50% בעלות הדלק. כאן לא מדובר בעוד פטנט או טריק שיווקי, מדובר במערכת שמאפשרת לתדלק את הרכב בגפ"מ ולא רק בבנזין ביותר מ-100 תחנות תדלוק גז שקיימות כיום בישראל.
 
התקנת מערכת גז ברכבים היא לא פטנט או טרנד חדש, ההפך הוא הנכון. מדובר בתעשייה שקיימת בישראל בעשר שנים האחרונות ויש שמאמינים שהוא עתיד להעלם מהעולם תוך כמה שנים בשל כניסתם העתידית של הרכבים החשמליים לכבישים.
 

מה לקוחות מספרים על מערכות גז לרכב שלהם

 
אם תשאלו את סמי מכרמיאל תגלו שבינתיים תעשיית ההסבה לגז היא תעשיה חיה ובועטת. הוא לפני כשנה התקין את מערכת הגז השנייה שלו ברכבו וזאת לאחר שכבר התקין בעבר מערכת גז לשברולט אופטרה שהייתה ברשותו ואותה מכר (לקונה שקנה את הרכב רק בגלל המערכת גז), קנה סיטרואן C3 והתקין גם בה מערכת גז.
 
סמי מספר שבתור לקוח מרוצה של גפ"מ הוא החזיר את עלות התקנת המערכת תוך 3-4 חודשים בלבד! עם 280 ק"מ נסיעה כל יום מכרמיאל ללוד וחזור, עלות תדלוק בבנזין הייתה מגיעה לאלפי שקלים בחודש לכן הוא לא חשב פעמיים ורכש ב-6,700 ₪ מערכת גז לרכבו.
סמי דואג לתדלק את רכבו ליד הבית בכרמיאל. הוא באופן אישי מתדלק בפז בעלות של 2.48 לליטר, יש את סונול שגם זולים יחסית אבל הוא לא מתדלק בדור אלון כי הם יקרים יותר, כ-2.67 ₪ לליטר. אם הייתה תחנה של Ten (טן) באיזור שלו הוא כנראה היה מתדלק בה כי המחירים שם זולים אף יותר מפז.
 
הטיפ של סמי : אל תהיו פושעים כמוהו, הוא בשנה האחרונה נסע עשרות אלפי קילומטרים ולא החליף פילטרים ברכב.
אבל לא כולם מחזירים את ההשקעה על מערכת הגז תוך 3-4 חודשים. דובב מפרדס חנה לדוגמא מספר שהוא נוסע 2,000 ק"מ "בלבד" בחודש והחזיר את עלות המערכת תוך 10 חודשים לערך.
 
דובב שבדיוק יצא מטיפול במוסך מספר שהוא אמנם ביצע את ההתקנה בחיפה אך את הטיפולים הוא עושה קרוב לביתו.  אם תשאלו אותו, החסרון היחיד בהתקנת המערכת הוא במקום שהיא תפסה לו בתא המטען אבל הוא יודע שגם ברכבו הבא הוא ישקיע ויקנה מערכת גז חדשה או יבצע העברה של המערכת לרכבו החדש.
 
אם חשבתם שרק גברים מתקינים מערכת גז לרכב שלהם אז לטל מעפולה יש מה לחדש לכם. לטל יש שברולט אוואו ביג וגם היא ביצעה הסבה לרכב שלה לפני כשנה. היא נוסעת כל יום מעפולה לחיפה וכמובן שכבר כיסתה את עלות ההשקעה של המערכת. היא עושה טיפולים בחיפה כל 10,000 קילומטר בערך ומשלמת 170 ₪ בלבד. טל ממליצה על הסבה לגז לכל חבריה שנוסעים נסיעות ארוכות ואומרת שכל מי שמתקין את המערכת צריך להחזיר את העלות שלה תוך גג שנה.
 
הטיפ של טל : מכיוון שמערכת הגז משתמשת ברדיאטור של הרכב חייב לדאוג להחלפת שמנים והוספת מים ברדיאטור, אחרת ריח של גז יכנס לרכב. "אותי זה הלחיץ בהתחלה" אז אל תלחצו, פשוט דאגו למים ברדיאטור.
 
אז אחרי שבדקנו שלא מדובר בהתלהבות ראשונית של הסבת הרכב לגז ראינו שזהו מהלך פרקטי ומהווה חיסכון אמיתי של יותר מ-50% בעלויות הדלק.
 
עלות מערכות ההסבה לגז והתקנתן רק פחתו עם השנים ולכן מובטח לכל נהג שנוסע מעל 15,000 קילומטר בשנה לכסות את עלויות ההתקנה תוך מקסימום 12 חודשים ולאחר מכן להמשיך לחסוך מאות שקלים חודש בחודשו.
 
אז אם אתם עדיין מתלבטים, תסמכו עלינו, זה עובד!
 
לא סומכים? הכנסו ללמוד עוד על כדאיות הסבה לגז.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא הסבה לגז. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש הסבה לגז?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הסבה לגז

X

השוואת מחירי הסבה לגז