השוואת מחירים > פיננסי > שירותים פיננסיים

שירותים פיננסיים

בחרו באחד מהתחומים של שירותים פיננסיים


קראו עוד על שירותים פיננסיים


במהלך חיינו אנו חוסכים כסף או מנגד נתקלים בתקופות קשות המחייבות אותנו להלוואות כספים, חלקנו מעוניינים לקנות בית וצריכים לקחת משכנתא לקניית הבית. שירותים פיננסים שונים עוזרים לנו לחסוך כסף או להיעזר בגופים שונים על מנת להלוואות כסף בעת הצורך.

כשכירים אנו משלמים מס הכנסה היורד מדי חודש במשכורת, רבים אינם מודעים לכך כי לעיתים נלקח מאיתנו יותר מס או מגיע לנו החזרים בשל חיסכון קופות גמל או נקודות זכות אחרות, גם במקרה שלא עבדנו כל השנה חישוב המס מחושב לפי המשכורת ולא בחישוב של השנה כולה. הדרך להחזיר את הכסף הינו באמצעות החזרי מס. חברות המתמחות בבדיקת הזכויות שלנו ידאגו לבדוק מהם הסכומים המגיעים לנו.

אנו עובדים במהלך כל החיים ואנו רוצים להבטיח את עתידנו, להחליף רכב או לקנות דירה, מנהל תיקי השקעות ינהל את כספי החיסכון שלנו, כך שנקבל ריבית גבוהה יותר על החיסכון, קופות גמל אף היא חיסכון ארוך טווה המשמש אותנו בגיל הפנסיה.

לצד קופות גמל רבים מחזיקים קרן השתלמות. קרן השתלמות הינה חיסכון הכולל בהסכמי העבודה, בהם המעביד מפריש לטובת העובד סכום כסף השווה בערכו פי שלוש מחלקו של העובד. סכומים אלו מופקדים כתוכנית חיסכון בחשבונו של העובד. אנשים עצמאיים רשאים לפתוח קרן השתלמות ולהפקיד כספים למטרת חיסכון. היתרון של קרן ההשתלמות הינה הפטור ממס.

לצד החסכונות בחיינו אנו מעוניינים להחליף רכב או לשפץ את הבית, כיום ניתן לקבל מגוון של הלוואות. יש לבדוק מהם התנאים להלוואה ומהי הריבית על ההלוואה. בדיקה מראה כי יש לעיתים הבדלים גדולים בריבית בין הלוואות השונות. במקרים שיש צורך בקנית בית משכנתאות הן הלוואה לטווח ארוך בריבית נמוכה, המבטיחה כי נוכל להשיג את הבית שאנו חולמים עליו.

תחת שירותים פיננסיים לעסקים תוכלו למצוא את תחומי נכיון צ'קים, רואי חשבון יועצי מס וגם הנהלת חשבונות. בנוסף אם העסק שלכם דורש מימון תוכלו לקבל מימון לעסקים או ייעוץ מיועץ כלכלי.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות