השוואת מחירים > פיננסי

פיננסי

תחום הפיננסי לרוב נוגע לניהול עסקים ומאמרים רבים דנים בכלים שונים לניהול פיננסי נכון, עם זאת תחום הפיננסי נוגע לכל אדם, אנו עובדים בעבודה אנו זכאים לביטוח מנהלים, לקופות גמל, לעיתים מגיע לנו החזרי מס או קרן השתלמויות, אנו בין השאר דואגים לבטח את עצמנו או לעשות ביטוח רכב.
ניהול פיננסי נכון יכול לחסוך לנו כסף רב ואף להביא לרווחים.

רבים מאיתנו לוקחים הלוואות לשם קנית רכב או לסגירת המינוס בבנק, חלקנו קשורים למשכנתא שלווינו לקניית הבית. ניהול משכנתאות בצורה חכמה, מעבר בין המסלולים השונים יכולה לחסוך מאות שקלים בשנה. מנהל תיקי השקעות המנהל לנו את החסכונות וההשקעות יכול להניב ריבית גבוהה יותר שתביא לרווחים יפים.

רבים מאיתנו נהנים מניהול קרן השתלמות הפטורה ממס, ידע פיננסי יכול לעזור לנו לחסוך כספים או לפתוח קופות גמל המהווה חסכון לגיל הפנסיה, או לבקש החזרי מס כשכירים או עצמאיים, החזרי מס מגיע לאנשים בעקבות מצבים שונים כגון פיטורין או משפחה חד הורית כמו כן בעקבת גירושין.

שירותים פיננסים כוללים גם ביטוחים שאנו עושים. ביטוח חיים או ביטוח משכנתאות מטרתם להבטיח את עצמנו בעת משבר או בעת זקנה. לצד ביטוח רכב חובה ניתן למצוא ביטוח צד ג' וגם ביטוח רכב מקיף. כיום ניתן למצוא מגוון של ביטוחים ביטוח משפחה, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, ביטוח נסיעות לחו''ל, ביטוח בריאות, ביטוח לחולי סכרת, ביטוח דירה ועוד. גם אם הנכם מנהלים עסק חשוב לבטח את עצמנו כגון ביטוח קבלנים, ביטוח חבויות, ביטוח עסק, ביטוח אלמנטרי, ביטוח נאמנות עובדים, ביטוח ימי, ביטוח דירקטורים ונושאי משרה ואף ביטוח לגן הילדים ביטוח גני ילדים.

בחרו באחד מהתחומים של פיננסי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות