תפריט נגישות

לידים לעסקים

משטחי גומי

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 ספקים ומתקינים מומלצים בתחום.

למה כדאי להתקין משטחי גומי לגני ילדים


משטחי גומי הוא משטח המונח על הרצפה המתאים למגרשי משחקים, משטח גומי הוא בטיחותי וקפיצי. משטח גומי עשוי ממחזור של צמיגים ישנים, עשוי מתערובת של פתיתי גומי ודבק היוצרים יחד משטח יציקה אחיד, המאפשר מילוי השטח באופן מלא. ניתן למצוא משטחים אלו במגוון צבעים וניתן לשלב בין הצבעים. ניתן לבחור את עובי משטח הגומי.
 
משטח גומי אינו רעיל ומתאים בעיקר לאזור משחקים של ילדים, משטח הגומי בולם את הנפילה של הילדים ומאפשר לילדים משטח בטיחותי לריצה ולמשחק.
 
משטח גומי עמיד בפני שחיקה לאורך שנים, הוא אינו מתפורר ולכן עלות האחזקה והשיקום הוא נמוך. הוא מתאים לכל תנאי מזג האוויר, מי הגשם יכולים לחלחל דרכו והשמש אינה פוגעת בצבע או במרקם המשטח ואינה משנה את מבנהו או צורתו. ניתן לבחור גם משטחי גומי האטומים למים בהתאם לצורך.
 
משטח גומי ניתן להניח על באזורים מישוריים עד לשיפוע של 30 מעלות, תהליך הנחת משטח הגומי כולל התייחסות לפני השטח המאפשרים ניקוז במקרה של גשמים והנחת משטח עבה או משטח דק בהתאם לפני השטח ובהתאם לצורך.
 
משטח גומי מתאים למגרשי משחקים, מגרשי ספורט, מסלולי ריצה, ריצוף ליד בריכות שחיה, לריצוף של משטחים בבתים פרטיים, ניתן לשלב עם משטחי הדשא בגינה, נוח לניקוי ושומר על סביבה נקייה. מתאים גם לבתים פרטיים לשימוש של ספיגה אקוסטית או בידוד טרמי. חשוב לבדוק כי משטחי גומי אלו בעלי תווי תקן וביטחותי להגנה בעת נפילה ממתקני משחק.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש משטחי גומי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא משטחי גומי

סגור

השוואת מחירי משטחי גומי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]