השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד

לבית לגן ולמשרד

הבית, הגן והמשרד דורשים תחזוקה שוטפת. החלפת ריהוט או קניית ריהוט חדש. התקנה דוד שמש או תיקון דוד שמש במקרה שהדוד התקלקל או להתקין חשמל סולרי ולהצטרף לאנרגיה הירוקה. קניית כלי בית ומטבח כגון מטהרי מים, סירים, כלים חד פעמיים, מסננים ועוד. המשרד אף הוא דורש תחזוקה החל מקניית מוצרים למשרד, התקנה של אינטרקום בדלת, גלאי עשן, שעוני נוכחות ואף נייר צילום.

תחזוקת הבית דורשת מאיתנו לעיתים להוסיף או להחליף רהיטים. עיצוב הבית דורש מאיתנו להתחדש, הוספת פרקט או שטיחים מקיר לקיר, החלפת המקלחת כגון קנייה או החלפה של מקלחונים ואמבטיות, הוספת שטיחים חדשים לסלון או לחדר. בימי החורף הקרים נוכל לחמם את הבית באמצעות הסקה ביתית או חימום רצפתי . אם מדובר בבנין מגורים אחזקת מעליות, או התקנת מעליות. כיום ניתן למצוא אף בבתים פרטיים מעליות. החלפת ריהוט לבית, אם החלטנו לעצב מחדש את הסלון תוכלו לבחור בין מגוון של ספות ומערכות ישיבה. החלפת ריהוט לבית כולל מגוון של רהיטים, מיטות, כסאות, מטבחים, חדרי שינה, פינות אוכל, שולחנות, ארונות שידות ומזנונים.

חלק מתחזוקת הבית כוללת את הביטחון שלנו הצבת שערים חשמליים בכניסה לחניה בבניין משותף או שער לחניה בבית פרטי, כיום ניתן למצוא מגוון של שערים חשמליים מעוצבים במגוון שיטות. אם השער התקלקל או יש שער קיים ניתן למצוא מגוון של מנועים לשערים חשמליים.

הגינה אף היא דורשת תחזוקה החל מהוספת דקים או פרגולות לגינה, אם מדובר במרפסת גבוה ניתן להוסיף מעקות. הגינה תופסת חלק נכבד מעיצוב הבית, ניתן למצוא מגוון של עיצובים לגן, ריהוט גן, עציצים ואדניות, בריכות, גדרות מעץ, דשא מוכן או דשא סינטטי, מרקיזות, גיזום עצים ועוד. הגינה מאפשרת לנו להתקין בה גם מחסנים וסככות לנוחיותנו או סולמות.

בניית בית חדש אף היא ההזדמנות להתקין בבית מערכת הסקה מרכזית או חימום רצפתי, או להשתמש באנרגיה ירוקה ולהוסיף חשמל סולרי. מערכות שאיבה מרכזיות, המאפשרות לשואב בקלות בכל הבית, כיום ניתן למצוא מגוון של מערכות מים, כגון מטהרי מים, מתקני מים או מסנני מים, המבטיחים לנו מים נקיים גם בברזים, מרככי מים המתאימים למכונת הכביסה.

המשרד או העסק הופכים להיות הבית השני שלנו, נוחות במקום העבודה כולל החל ממקום שנעים להיות בו ועד נוחות הביטחון שלנו במקום ונוחות בעבודה עצמה. חלק מהנדרש למשרד הוא ציוד המקל עלינו בעבודה, כגון מכונות צילום, נייר צילום, טייפ מנהלים, מרכזיות, ערכות מילוי, סורקים יעודיים, מכשירי כריכה למינציה, מגרסות ניר, מכשירי פקס, מדפסות משולבות דיו וטונרים או דיו וטונרים ממוחזר. נוכל להבטיח את המשרד או העסק על ידי גלאי עשן, אינטרקום, מערכות כריזה, בקרת כניסה שונות, שעוני נוכחות וקופות. בעסקים רבים מעבר להתקנת ציוד משרדי יש צורך בציוד נוסף שיבטיח את ההגנה על העסק כגון מיכשור האזנת סתר, מצלמות נסתרות או מצלמות במעגל סגור.

בחרו באחד מהתחומים של לבית לגן ולמשרד

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות