לגן | טיפוח ושדרוג הגן והגינה - השוואת מחירים יס פליז
תפריט נגישות
הצטרפות לבתי עסק
הצעות מחיר שסופקו עד כה
1,156,660
 ובחר איזור
או בחר תחום

השוואת מחירים - לגן

בחרו באחד מהתחומים של לגן

גדרות מעץ
גדרות מעץ
גיזום עצים
גיזום עצים
דשא מוכן
דשא מוכן
דשא סינטטי
דשא סינטטי
משטחי גומי
משטחי גומי
פרגולות
פרגולות
ציוד לגני ילדים
ציוד לגני ילדים

קראו עוד על לגן


כולנו חולמים לשבת בגינה מטופחת ונקייה. ישראל שטופת שמש מאפשרת לנו בימים רבים ובערבים נעימים לשבת בגינה. ציוד לגן כולל החל מריהוט גן, פרגולות, מרקיזות, בתים מעץ, דשא מוכן ועוד.

ריהוט גן מאפשר לנו ליהנות מריהוט יפה, הנבנה במיוחד לישיבה בחוץ, החומרים של ריהוט גן מתאימים לשהייה בחוץ. ניתן למצוא מגוון של ריהוט גן החל משולחן, כורסאות וכיסאות ועד מיטות שיזוף.

הגינה מאפשרת לנו לשבת בניחותא בחוץ וליהנות מימים נעימים של בריזה, לצד אלו הגינה מתאימה להתקנת מחסנים ופרגולות בגינה, המאפשר לאחסן את ריהוט הגן, כלי העבודה או כל ארגז שתופס מקום בבית. פרגולות בגינה מעבר לכך שהן משמות לצל, הפרגולות מוסיפות אסתטיקה רבה לגינה. חלק מהעיצוב של הגן חשוב לדאוג לעיצוב הבית מבחוץ, התקנת מרקיזות על החלונות או המרפסת, יש המעדיפים את השימוש של מרקיזות במקום פרגולות. לצד הפרגולות ניתן לשים גדרות מעץ התוחמים את הגינה ומאפשרים לשמור על מראה יפה של הגינה, ניתן למצוא מגוון של גדרות מעץ.

בימי הקיץ החמים ניתן לטבול בבריכה בגינה, כיום ניתן למצוא מגוון של בריכות הניתנות להתקנה בגינה. ניתן לבחור את הדגם המועדף עליכם לפי הצורה והגודל של הבריכה. משטחי גומי מתאים לאזור בו משחקים הילדים. משטח הגומי בולם את נפילת הילדים ומתאים גם בבית פרטי לרצוף הגינה.

עיצוב הגן או שיפורו יכול לכלול עציצים ואדניות, גיזום עצים או החלפת הדשא לשם חסכון במים. דשא סינטטי מהווה דרך נוחה לשמור על גינה ירוקה מבלי לבזבז מים רבים. דשא סינטטי דורש החזקה מינימאלית ומאפשרת ליהנות מדשא ירוק כל השנה.


איך זה עובד?
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]