בחרו באחד מהתחומים של למשרד


קראו עוד על למשרד


ציוד משרדי הופך לחלק אינטגראלי חשוב בסביבת העבודה, החל בכניסה למשרד או למפעל ניתן לשלוט על הנכנסים באמצעות בקרת כניסה, המונע מזרים להיכנס למשרד או למפעל, מערכת כריזה המאפשרת במקומות גדולים ליידע את העובדים הודעות שונות או לקרוא לאנשים ועוד. שעוני נוכחות המקלים על המעקב אחר שעות העבודה של העובדים. גם הבטיחות של המשרד אף הוא חשוב במשרדים רבים, במפעלים ובחנויות יש להתקין גלאי עשן על מנת לקבל אישור לפעול במקום.

יום העבודה במשרד דורש ציוד רב על מנת לאפשר סביבת עבודה נוחה, במשרדים רבים ניתן למצוא ציוד רב החל ממכשירי פקס, מגרסות נייר, מכונות צילום, מרכזיות, מכשירי כריכה ולמינציה ועוד.

מכשירי פקס מתחלקים לסוגים שונים, מכשירי פקס הפועלים על הדפסת לייזר, מתאים בהדפסות רבות, לייזר צבעוני, מכשירי פקס הפועלים על הזרקת דיו. כמו כן ניתן למצוא מדפסות משולבות הכוללות מכשיר פקס, מכונת צילום וסורק.

בעבר מגרסות נייר היו בשימוש של גופים גדולים, לאחרונה חברות רבות ומשרדים משתמשים במגרסות נייר על מנת לגרוס מסמכים חשובים במטרה לשמור על סודיות, למנוע גישה לפרטי אשראי ואבטחת מידע.

משרדים בהם השימוש בצילום מסמכים רצוי שירכשו מכונות צילום משוכללות היכולות להדפיס כמות נייר גדולה, חברות רבות מספקות מדפסות משולבות, מכשירי כריכה ולמינציה, סורקים ייעודים ועוד. השימוש במכשירים אלו מקלים על העבודה ומאפשרים לכרוך חוברות הפעלה, בהתאם לצורך של המשרד. לצד אלו ניתן למצוא חברות רבות המספקות דיו וטיונרים, ערכות מילוי ונייר צילום.

השימוש בדיו וטונרים במשרדים בהם כמות ההדפסה גדולה ניתן להחליף דיו וטונרים ממוחזר, המביא לחסכון כספי והן לסביבה נקייה יותר. כמו כן ניתן למצור נייר צילום ממוחזר.

לצד אלו ניתן למצוא מכשור נוסף כגון טיפ מנהלים ולעסקים בהם יש קופות חברות רבות מציעות שעוני נוכחות, קופות וציוד נוסף לשימוש למשרד.

במשרדים רבים בהם יש צורך בציוד משרדי רב, השוואה בין החברות השונות יכול לחסוך כסף רב, הן בהתאמת הציוד בהתאם לדרישת המשרד והן במחירים. אתר זולים מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר בהתאם לציוד לו אתם זקוקים ולבחור את החברה שאיתה תרצו לעבוד או לקנות את הציוד הנדרש.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות