הנהלת חשבונות - השוואת מחירים

תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,067,034
טיפ
הנהלת חשבונות היא לב העסק. הנהלת חשבונות תקינה ושלמה תקנה לך בקרה על מצב העסק

על ידי מ.ג'ריס רואי חשבון ויועצים
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 84 ביקורות
0
תודה רבה ,שרות מצויין.

על אחי קרן ושות' מאת מוטי

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור הנהלת חשבונות
להצעת מחיר להנהלת חשבונות
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
קופרברג עזרא ושות'- רואי חשבון ויועצים עסקיים
קופרברג עזרא ושות'- רואי
13 המלצות
אלירן זמיר רואה חשבון
אלירן זמיר רואה חשבון
6 המלצות
דניאל בן יהודה רואה חשבון
דניאל בן יהודה רואה חשבון
6 המלצות
אשתר חשבונאות
אשתר חשבונאות
6 המלצות
חני אנסבכר-יועצת מס
חני אנסבכר-יועצת מס
6 המלצות
חנה שטוב
חנה שטוב
3 המלצות
ר.מ. פיננסים
ר.מ. פיננסים
אחי קרן ושות'
אחי קרן ושות'
סהר עוזרי רואי חשבון
סהר עוזרי רואי חשבון
Maximus4u
Maximus4u
רמי אמסלם, רואה חשבון
רמי אמסלם, רואה חשבון
עסק זה טרם דורג
שושי זדה חשבת שכר
שושי זדה חשבת שכר
עסק זה טרם דורג
הצג עוד ▼

השוואת מחירי הנהלת חשבונות


לנהל עסק אינו דבר פשוט, מעבר לעבודה השוטפת שעלינו לבצע ובין שאר המטלות, עלינו גם לנהל את החשבונות, לשלם מיסים, להוציא חשבוניות, לערוך דו"ח שנתי ולהגישו. לא תמיד אנו מודעים לכל החוקים, ומהן ההוצאות המוכרות לעסק שלנו? עזרתו של רואה חשבון יכולה להקל עלינו את המלאכה וחשוב מכך, נדע כי הנהלת החשבונות של העסק מנוהלים על הצד הטוב ביותר.

הפעילות הפיננסית של העסק

הנהלת חשבונות מתמקדת בתיעוד הפעילות הפיננסית של החברה או העסק באמצעות רישום התנועות הכספיות כגון: תיעוד של מכירה, קבלות, רכישות, תשלומים והכנסות. לרוב את הנהלת החשבונות ינהל מנהל החשבונות, בניגוד לחשבונאות שאותה ינהל רואה החשבון, שבין היתר בונה את הדוחות הכספיים על בסיס התנועות הנרשמות במערכת הנהלת החשבונות של החברה.

ניהול החשבונות נעשה על בסיס יום-יומי, הנרשמים בספר החשבונות המנוהל באמצעות תוכנה ייעודית לניהול חשבונות, הידועה מבניהן: חשבשבת. בכל תקופה חשבונאית על מנהל החשבונות להעביר את הפעולות שנעשו בעסק לרואה החשבון על מנת להכין מאזן רווח והפסד

כשאתה עוסק פטור אתה יכול לעשות את הרוב לבד

כשאתה עוסק פטור אתה יכול לעשות את הרוב לבד

מי צריך לבצע הנהלת חשבונות?

על פי חוק כל אדם הרוצה לנהל עסק או חברה או לעבוד באופן עצמאי חייב לפתוח תיק במס הכנסה ובמע"מ. על כל עסקה או מכירה עליו להוציא חשבונית מסודרת על הסכום שהתקבל. על בעל העסק או החברה להפיק חשבוניות ללקוחות, לרשום את הכנסות והוצאות העסק בספר התקבולים ולהכין דיווח דו - חודשי לתשלום מקדמות מס הכנסה ומע"מ ואחת לשנה להכין דוח שנתי.

בחברות גדולות בהן חייבים בניהול ספרים כפול ניתן למצוא מנהל חשבונות האחראי לתעד את הפעולות העסקיות ולהעבירן לרואה חשבון לשם ניהול דוחות רווח והפסד. עסקים בינוניים וקטנים נעזרים במשרדי רואי חשבון לשם תיעוד וניהול חשבונות העסק.

למצוא רואה חשבון

כיום ניתן למצוא תוכנות רבות המסייעות לבצע הנהלת חשבונות, אך חשוב לנהל אותה בצורה מסודרת. עסקים רבים כוללים ניהול סחורות, ניהול של עובדים, ספקים ועוד. ניהול חשבונות העסק הופכים חשובים לשם ניהול רווח והפסד, ולהיות עם יד על הדופק לגבי התזרימים של העסק.

היתרון של רואה חשבון לניהול העסק מעבר לניהול הפיננסי של העסק בצורה מקצועית ונכונה, הוא האפשרות לדעת את תזרים המזומנים בחברה. רואה חשבון מקצועי ידע להעניק לכם פתרונות מקצועיים כגון: חסכון בהוצאות המס, זכויות שיש לכם למשל אחזקת רכב או הוצאות שוטפות שניתן להוסיף על העסק.

ניהול הפיננסי של העסק חשוב לשם הצלחת העסק ולכן חשוב לבחור רואה חשבון מקצועי שייתן את המענה המקיף לניהול ותיעוד של הפעילויות הפיננסיות של העסק.

בשלב ראשון של החיפוש אחר רואה חשבון חשוב לפנות לחברים ומכרים ובני משפחה שיכולים להמליץ לכם. הכינו רשימה של מספר מועמדים וקראו עליהם באינטרנט, חוות דעת שכתבו עליהם וכל מידע שתוכלו לאסוף עליהם.

כשאתה הופך לעוסק מורשה או חברה אתה כבר צריך שיעשו את החשבון עבורך

כשאתה הופך לעוסק מורשה או חברה אתה כבר צריך שיעשו את החשבון עבורך

התרשמות ראשונית

קבעו פגישה אישית על מנת שתוכלו להתרשם ממנו ומהמשרד. שימו לב האם הוא נעים ומסביר פנים, לחוץ, מקבל שיחות באמצע הפגישה, בדקו שהמשרד שלו מסודר וכדומה. חשוב שיהיה לכם כימיה אם הרואה חשבון ושהוא ישדר אמינות.

חשוב שתשאלו שאלות ושימו לב שהוא עונה בסבלנות ומסביר לעומק ולא פותר אתכם בתשובה קצרה או מתחמקת. בררו עימו על הוותק שלו בתחום ולקוחות שהוא עובד עימם. בדקו שיש לו ניסיון בתחום שבו אתם עוסקים.

ממליצים

בקשו לדבר עם ממליצים. שאלו את הממליצים מה הם אוהבים ברואה חשבון: האמינות, הסבלנות, הארגון של המקום. בהתאם לזאת תדעו על אופי העבודה של רואה החשבון. למשל, אתם עלולים להיתקל ברואה חשבון שמסביר באריכות אך אינו מסודר ולעולם לא מגיש את הדוחות בזמן.

מחירים

מחיר ניהול התיק נגזר רבות מאופי העסק שלכם. ישנם עסקים שיש בהם ניירת רבה הדורשת עבודה מאומצת מצד רואה החשבון, לצד עסקים שלא מצריכים טיפול רב. ניהול התיק הפיננסי אצל רואה חשבון עולה לא מעט. חשוב לברר מהו המחיר החודשי לניהול התיק שלכם, בררו אם הסכום כולל את הגשת הדו"ח השנתי, ודו"ח הצהרת הון או שיש תוספת במחיר.

בררו לגבי נושאים נוספים כגון ייצוג במס הכנסה וכדומה. חשוב שתבררו את המחירים מראש לפני שאתם חותמים על חוזה.

בחרתם רואה חשבון? חשוב לערוך חוזה התקשרות לשנתיים בלבד ולא יותר מכך. בררו שבמקרה שהנכם מחליטים להפסיק את שירותיו, מכל סיבה שהיא, שאין סעיף בחוזה הקושר את עזיבתכם בתשלום קנסות.


גלריית תמונות

חברת סטארט אפ- ממליצה על משרדנו
חברת סטארט אפ- ממליצה על משרדנו
תאגיד מים- ממליץ עלינו
תאגיד מים- ממליץ עלינו
» «

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הנהלת חשבונות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הנהלת חשבונות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הנהלת חשבונות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]