ביטוח עסק - השוואת מחירים

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח עסק

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,084,307
אולי תרצו לקרוא על...
    ביטוח נאמנות עובדים
  1. ביטוח נאמנות עובדים
  2. מהו ביטוח נאמנות עובדים ומה הוא מכסה? יש לכם עובדים? כדאי שתבררו על ביטוח נאמנות עובדים כחלק מביטוח עסק
טיפ
למניעת תת ביטוח בעסק עם כמות עובדים משתנה, מבטחים לפי שכר עבודה ולא מספר עובדים

על ידי שווקים פנסיוניים
ממוצע חוות דעת

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 68 ביקורות
0
אחלה שירות

על א.ב.ביטוחים מאת דרור

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור ביטוח עסק
להצעת מחיר לביטוח עסק
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
בן דוד סוכנות לביטוחים
בן דוד סוכנות לביטוחים
2 המלצות

השוואת מחירי ביטוח עסק


עסק המוקם על ידי אדם פרטי לרוב נמצא תמיד במצב של חוסר במזומנים, בעל העסק תמיד טרוד בנושאים רבים ולא תמיד מצליח לכסות את כל הנושאים הדורשים את התייחסותו. אחד מנושאים אלו הוא רכישת ביטוח לעסק, רבים מבעלי העסקים מוותרים על רכישת פוליסת ביטוח לעסק, בשל חוסר כלכלי או חוסר תשומת לב לחשיבות הנושא, גם כאשר מדובר במשרד או סחורות ורכוש רב. התוצאה היא שאסון בעסק כגון פריצה, שריפה, לקוח שנופל בעסק וכדומה, עלולים לגרום לנזק לבעלי העסק, שלאחריו יהיה לו קושי להמשיך והתוצאה היא של איבוד מפעל חיים.
 

אובדן ימי עבודה

יש החושבים כי עבודת משרד היא עבודה שאינה נושאת סכנה לעובדים או לרכוש המשרד. למעשה משרד הניזוק כתוצאה של שריפה, פריצה או איבוד מסמכים יש השלכות חמורות על העבודה במשרד. ביטוח עסק הכולל ביטוח כל הסיכונים במשרד, המבטיח כי העסק מוגן מפני מגוון בעיות, כולל אובדן ימי עבודה.
 

ביטוח כספים

ביטוח עסק מכסה את העסק גם במקרים של אובדן כספים. כתוצאה של נזק לעסק בעל העסק מפסיד כספים רבים, בשל הצורך לחדש ציוד או רכוש, ביטוח עסק יכסה את הנזק של אובדן הכספים ויאפשר לחברה להשתקם במהירות ולהמשיך בעשייה.
 

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח עסק הוא ביטוח הכולל ביטוח תאונות אישיות, גם אנו בעסק שלנו חשוב שנדאג לנו ולעובדים. במפעלים והחברות שונות שבהן העבודה פיזית או עם חומרים מסוכנים, ישנה חשיבות גבוהה לרכישת ביטוח תאונות אישיות.
 

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים מכסה את האחריות של המעביד כלפי עובדיו בשל פגיעה גופנית או מוות שייגרמו כתוצאה ממחלה או תאונה במהלך עבודתם או עקב העסקתם מעבר לתשלום שהם יקבלו מביטוח לאומי. הביטוח מכסה נזק גופני בלבד ולא נזק הנגרם לרכוש. בנוסף הביטוח מכסה גם הוצאות משפטיות סבירות.
 

ביטוח אחריות כלפי צד ג'

ביטוח אחריות כלפי צד ג' הוא ביטוח המכסה מפני תביעות וטענות על רשלנות מקצועית. תביעה מצד לקוח על שירות גרוע, רשלנות מקצועית וכדומה עלולה לחשוף את העסק או את בעל המקצוע להוצאות משפטיות, פגיעה במוניטין ובזבוז זמן יקר בבתי משפט. ביטוח אחריות כלפי צד ג' הוא ביטוח הנבנה בהתאם לצרכים של בעל העסק ומתאימה גם לבעלי מקצועות חופשיים.
 

ביטוח אובדן הכנסות

ביטוח אובדן הכנסות הוא ביטוח המכסה במקרים בהם נגרם נזק למפעל או לחברה בשל בעיות בחברה שהביאו לאיבוד לקוחות. השבתה של מכונה של החברה או השבתה של המשרד יכולים להביא לכך שהשירות נפגע וכתוצאה מכך החברה יכולה לסבול מהפסדים כלכליים. חזרה לעבודה דורשת החזרה של המצב לקדמותו. ביטוח זה לא ניתן לרכוש ללא ביטוח רכוש באמצעות אותה חברת ביטוח.
 

רכישת ביטוח עסק

ביטוח עסק מעניק לבעלי העסק כיסוי נרחב. ביטוח עסק מגן על בעל העסק מפני תביעות צד ג',  ביטוח העובדים בעסק, ביטוח הרכוש של העסק, ביטוח אובדן רווחים ועוד. חשוב לבדוק אילו ביטוחים העסק שלכם צריך וכיצד תוכלו להגם עליו מפני תביעות אפשריות. בעלי עסקים שאינם רוכשים ביטוח עלולים לאבד את העסק ואת מקור פרנסתם.  

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא ביטוח עסק? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח עסק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח עסק

X

השוואת מחירי ביטוח עסק

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]