ביטוח לצימר - השוואת מחירים

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח לצימר

ביטוח לצימר

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,084,307
ממוצע חוות דעת

ציון 4.9 מתוך 5 מבוסס על 37 ביקורות
0
אני במשך שנים עובדת עם הקולקטיב הארצי ואין עליהם

על הקולקטיב הארצי - ביטוח למשפחתונים ו... מאת מירי

 

חופשה בצפון כוללת עבור רובנו שהות בצימר, ניתן לבחור בין מגוון צימרים החל מצימרים פשוטים וזולים ועד צימרים מפנקים וגדולים. לרוב עונת הצימרים היא בקיץ, ובתקופות מסוימות לא ניתן למצוא צימר להשכרה.
החקלאים בצפון שהבינו את היתרונות של בניית צימרים הביאו לעליה גדולה של צימרים. בכל ישוב, קיבוץ או מושב ניתן למצוא צימרים רבים, הכוללים חדרים מעץ או מאבן, ג'קוזי או בריכת מים מחוץ לצימר, משחקים לילדים מחוץ לצימר ועוד. ההשקעה של בניית צימרים הינה השקעה גדולה ולא פעם היא מקור ההכנסה היחידי של התושבים במקום. ביטוח צימר מבטיח כי תוכלו ליהנות ממקור פרנסה רווחי ולאורך שנים.
 

מה כולל ביטוחים לצימר?

ביטוחים לצימר כוללים ביטוח על המבנה, באם מדובר בצימר הנבנה באבן או מעץ . ביטוחים לצימר כוללים את הציוד הנמצא בצימר, לא פעם הצימרים מכילים תכולה רבה טלוויזיה LCD, מערכת קולנוע ביתית, ג'קוזי, ציוד חשמלי למטבח ועוד.ביטוחים לצימר יכולים לכלול גם ביטוח צד ג' שהינו מכסה גם מפני תביעות של אורחים בצימר, ילד שנפגע במהלך החופשה בצימר והוריו החליטו לתבוע, המשמעות היא שתהיו מוגנים מפני תביעה.
 

האם משתלם לעשות ביטוח צימר?

רבים מבעלי הצימר חשובים כי רכישת פוליסת ביטוח צימר היא מיותרת, לרוב העונה העיקרית לצימרים היא בעונת הקיץ ולא מצדיק לשלם ביטוח כל השנה על מספר חודשי עבודה. למעשה ביטוח צימר חשוב בשל ההוצאה הכבדה כתוצאה של הרס הצימר, ומעבר לכך הוצאה כבדה במידה ויש פגיעה בנפש של האורחים או העובדים בצימר.
 

היכן לעשות ביטוח צימר?

עשיית ביטוח צימר חשובה לכל בעל צימר, החשש מפני איבוד מקור הפרנסה, שחלק מהמשפחות הוא המקור היחידי. יחד עם זאת לפני שהנכם רצים לעשות ביטוח צימר, חשוב לבדוק ולערוך השוואת מחירים, לבעלי צימרים הכוללים ארבעה וחמישה צימרים עריכת השוואת מחירים יכולה להיות משמעותית מבחינת המחיר. בדקו לא רק את מחיר הביטוח, אלא גם שהתנאים טובים עבורכם. בדקו מהו הניסיון של חברת הביטוח או הסוכן שהנכם מזמינים. בדקו מה כולל הביטוח, במידה ומדובר בציוד לא יקר הנמצא בצימר חשבו אם לבטח אותו או לא. בדקו את השורות הקטנות ביותר, לרוב הן החשובות ביותר. ביטוח צימר בא להגן עליכם מפני הוצאה גדולה או תביעה של צד ג', ואין לזלזל בכך.
ממוצע חוות דעת

ציון 4.9 מתוך 5 מבוסס על 37 ביקורות
0
אני במשך שנים עובדת עם הקולקטיב הארצי ואין עליהם

על הקולקטיב הארצי - ביטוח למשפחתונים ו... מאת מירי
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא ביטוח לצימר? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח לצימר?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח לצימר
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]