ביטוח חבויות - השוואת מחירים

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח חבויות

ביטוח חבויות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,084,307
ממוצע חוות דעת

ציון 4.9 מתוך 5 מבוסס על 10 ביקורות
0
אילן תותח

על אמויאל אילן סוכנות לביטוח מאת אושרי

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור ביטוח חבויות
להצעת מחיר לביטוח חבויות
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*

השוואת מחירי ביטוח חבויות


ביטוח חבויות הינו ביטוח המכסה בתי עסק, חברות, ארגונים, וגם אנשים פרטיים בעלי מקצוע, מפני נזקים העלולים להיגרם לצד שלישי כתוצאה מפעילות כלשהי הקשורה במשלח ידם או בעיסוקם. ללא כיסוי בטוח הולם, כל גוף וכל אדם יכולים למצוא את עצמם מתמודדים עם תביעה המוגשת נגדם, במסגרתה מתנהל תהליך משפטי ארוך ומייגע אשר מעבר לעוגמת הנפש גם כולל הוצאות כספיות עצמאיות גבוהות, בלי גב או סיוע של מבטח הנושא בנזק, וללא ליווי מקצועי מתאים של סוכנות ביטוח. לכן, כדאי לבטח את עצמכם או את העובדים שלכם בביטוח חבויות מתאים למקרים של תביעה.
 

סוגים שונים של ביטוחי חבויות

קיים אומנם ביטוח חבויות כללי, אבל הוא מעוגן בסייגים וחריגים שונים, ולכן חברות הביטוח מציעות סוגים שונים של ביטוחי חבויות:
 
 • חבות מעבידים – פוליסה מהסוג הזה מגנה על המעביד מפני תביעה שעשויה להיות מוגשת נגדו על ידי העובד בגין פגיעה גופנית או חלילה מוות, כתוצאה ממחלה או מתאונה שנגרמו בעקבות העבודה במקום העבודה. הפוליסה מכסה גם את ההוצאות המשפטיות.
   
 • אחריות מקצועית – על פי החוק, האדם המספק שירותים מקצועיים מחוייב בנקיטת זהירות כלפי כל אדם אחר. במקרה של רשלנות, הוא מפר את חובת הזהירות ועל כן חשוף לתביעה משפטית. ביטוח אחריות מקצועית מכסה את אחריות המבוטח בשל מוות, אובדן או נזק העשויים להיגרם לכל אדם או גוף, כתוצאה מהפרת החובה המקצועית לזהירות.
   
 • נאמנות ותרמית – ביטוח נאמנות: מכסה נזק כספי ישיר העלול להיגרם למבוטח בשל פעולות כמו הונאה, העלמה במרמה, גניבה או מעילה, שנעשו על ידי עובד או עובדים שמועסקים אצל המבוטח, במהלך העבודה ואשר נעשו בכוונה ברורה לגרום למבוטח נזק. ביטוח פשיעה ומעילה: מכסה בנוסף לביטוח נאמנות, גם נזקים כספיים ישירים שעלולים להיגרם על ידי צד שלישי, וכן כיסוי לפשעי סייבר ומחשבים.
   
 • צד שלישי – ביטוח זה מכסה את אחריות המבוטח על נזק או פגיעה בלתי צפויים שנגרמו לרכושו או לגופו של אדם או גוף כלשהו.
   
 • אחריות המוצר – חוק האחריות מטיל על היצרן ועל כל מי שעוסק בטיפול, אספקת ושיווק המוצר, חובת אחריות מוגברת בגין נזקים שייגרמו למשתמשים עקב שימוש במוצר. הפוליסה מכסה את המבוטח מפני תביעות שיוגשו כנגדו בשל נזקים מהסוג הזה.

 

חשיבות הפנייה לחברת ביטוח העוסקת בתחום

ביטוחי חבויות הינם ביטוחים הנשענים על דינים וחוקים, לעיתים מסועפים ביותר, ולכן מחייבים ניסיון, מומחיות ובקיאות בתחום הביטוחים בכלל ובתחום ביטוחי חבויות בפרט. בנוסף, יש צורך בידע מקצועי המאפשר התאמה של סוג הביטוח למבוטח. לשם רכישת ביטוחי חבויות, כדאי לפנות לחברת ביטוח מומחית בתחום, אשר יכולה להעניק לכם התאמה אישית של הביטוח וכיסוי מלא לכל מקרה של חבות.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא ביטוח חבויות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח חבויות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח חבויות

X

השוואת מחירי ביטוח חבויות