רופאי שיניים: השוואת מחירים בין מרפאות שיניים מובילות
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
אולי תרצו לקרוא על...
    דברים שחשוב לדעת על המושג שיקום הפה
  1. דברים שחשוב לדעת על המושג שיקום הפה
  2. שיקום הפה הוא תחום נרחב וכולל סוגי טיפולים רבים שמטרתם לשקם את חלל הפה. האתגרים הדנטליים דורשים טיפול מקצועי, ולכן חשוב להכיר את התחום, ובשביל זה אנחנו כאן.
טיפול בשיניים דורש מאיתנו לצחצח את השיניים מדי יום ולגשת לרופא שיניים בשעת הצורך. פעמים רבות אנו ניגשים מרפאת שיניים רק לאחר שכואב לנו. בניגוד לטיפולים אחרים רופא שיניים שייכים לתחום הרפואה הפרטית, המשמעות היא כי הזנחה של השיניים עלולה לעלות לנו כסף רב. ביקור אצל רופא שיניים פעם בחצי שנה לשם בדיקה וטיפול לפי הצורך יבטיח כי השיניים ישמרו ולא נזדקק לטיפולים ממושכים.
 

רופא שיניים לפי הצורך

טיפולי שיניים יכולים לכלול מספר טיפולים כגון סתימות, טיפול שורש וכדומה או טיפולי שיניים המצריכים רופא שיניים המומחה בתחומו כגון יישור שיניים או שיקום הפה. רופא שיניים כללי הינו רופא שסיים את לימודיו ועבר את הבחינות הממשלתיות. רופא שיניים כללי מוסמך לטפל במגוון טיפולים הכוללים סתימות, השתלות שיניים, כתרים, טיפולי שורש, הלבנת שיניים ועוד. רופא שיניים מומחה הוא רופא שעבר הסמכה מיוחדת כגון יישור שיניים, שיקומי פה, לסת ועוד.
 

רופא שיניים פרטי או דרך קופת חולים?

הבחירה של רופא שיניים אינה פשוטה, האמת לאמיתה שאין לנו כלים לבדוק את איכות הטיפול. כיום ניתן למצוא מרפאות פרטיות לצד מרפאות של קופות החולים, השוני בין המחירים אף הוא יכול להיות משמעותי מרופא שיניים אחד לרופא שיניים אחר. בחירה של רופא שיניים יכולה להיעשות על ידי בדיקה באינטרנט, המלצות של חברים או לגשת למרפאות של קופות החולים. במידה ומדובר בילדים מומלץ לבחור רופא שיניים בעל ניסיון בעבודה עם ילדים.
 

כיצד לבחור רופא שיניים?

בעת בחירת רופא שיניים בקשו לדעת על המלצות. הבחירה של רופא שיניים השייך לקופת החולים יבטיח כי המרפאה עומדת בסטנדרטים של משרד הבריאות, אך יחד עם זאת משרד הבריאות לא בודק את איכות הטיפולים אלא משגיח על הנחיות של משרד הבריאות. מרפאות שיניים פעמים רבות כוללות רופאים שסיימו ללמוד ולעיתים הם חסרי ניסיון, לכן כל מקרה יש לבדוק לגופו. חשוב שבעת בחירת רופא שיניים נבחר רופא המקצועי בתחומו, שהשירות אדיב ויחד עם זאת שמקפיד על נוהלי משרד הבריאות. גם אם התחלתם הליך טיפול עם רופא שיניים ואינכם מרוצים מהטיפול, תמיד בכל שלב להפסיק את הטיפול ולעבור לרופא אחר.
כיום ניתן למצוא ביטוחים רבים בתחום טיפולי שיניים, ביטוחים אלו מאפשרים לנו לפנות לטיפולים ולקבל החזר כספי. בדקו אם הנכם מחויבים לעבוד עם רופא שיניים העובד עם הביטוח. בדקו מיהו רופא השיניים ומהו הניסיון שלו.
 
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא רופאי שיניים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש רופאי שיניים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא רופאי שיניים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]