השוואת מחירים > בעלי מקצוע > משלוחים

משלוחים

בחרו באחד מהתחומים של משלוחים


קראו עוד על משלוחים


אתם חייבים להעביר חבילה דחופה? משלוח פרחים ליולדת, או ליום הולדת. הזמנתם משלוח מהמסעדה ליד הבית. יש לכם דואר להפיץ לשם שיווק העסק בתיבות הדואר או לחברות השונות? יש דואר שחייב להגיע היום לייעדו, משלוחים בארץ מבטיחים כי החבילה שברצונכם להעביר תועבר בשלמותה ובמהירות האפשרית.

חברות משלוחים


כיום ניתן למצוא מגוון של חברות משלוחים, לרוב עסקים רבים משתמשים בשירות זה על מנת להעביר דואר מהיר או חבילות. חנויות אונליין משתמשות רבות בחברות משלוח להעברת המוצרים שאותם רכשו הגולשים. חברות משלוחים בארץ עוסקות בהעברת משלוחים לכל רחבי הארץ. הנוחות של העברת מוצרים או דואר באמצעות שליחים הינו בהעברת משלוחים המתבצעת מהעסק או הבית ועד ליעד בו אתם חפצים. חברות משלוחים מאפשרות לכם להעביר חבילה אחת או להפוך לחברת ההפצה שלכם. חשוב לוודא לאיזו מטרה הנכם מעוניינים להעביר את החבילה, באופן חד פעמי או דיוור מהיר.

שילוח בינלאומי ומשלוחים לחו''ל


העולם ככפר גלובאלי קטן משלוחים בחו''ל הפך לדבר שבשגרה. בעבר משלוחים בחו''ל היה בעיקר לעסקים גדולים, כיום ניתן להעביר חבילה לחברים הנמצאים בחו''ל, או לייבא רכב באופן אישי על ידי משלוחים בחו''ל או כל חפץ אחר שתחפצו לייבא לארץ. ניתן למצוא חברות גדולות המעבירות משלוחים לחו''ל, לצד חברות קטנות. בעת בחירת חברת שילוח לחו''ל מומלץ להשוואת מחירים בין החברות השונות, לרוב המחיר כולל אמצעי העברה מטוס או אוניה, גודל החבילה והיעד. חברות משלוחים לחו''ל אף עוסקות בייבוא וייצוא של מוצרים.

בעת בחירת חברת משלוחים בארץ או משלוחים בחו''ל מומלץ להשוואות בין מספר חברות, על מנת לקבל הצעות מחיר, חשוב לוודא כי לחברה יש ביטוח על העברת החפצים, לרוב חישוב הפרמיה של הביטוח תעשה בהתאם לערך המוצר שהנכם מעבירים. כמו כן ישנן חברות משלוחים שיספקו את הארגזים במידת הצורך או אחסונם של החפצים.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות