תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
998,727
אולי תרצו לקרוא על...
    יבוא אישי לבד לעומת יבוא אישי עם חברה
  1. יבוא אישי לבד לעומת יבוא אישי עם חברה
  2. אנחנו משווים מחירים של מוצרים עד לרמת האגורה. אז בעלויות יבוא אישי חייבים לחסוך. מה ההבדל בין יבוא אישי לבד לעומת יבוא אישי עם חברה
  3. יבוא רכב
  4. חושבים לעשות יבוא רכב עצמאי? למי כדאי לעשות יבוא רכב וכל מה שרצית לדעת על יבוא רכב במאמר
אתם חולמים על יבוא רכב מחו"ל, רכב מיוחד שאותו הם אוהבים ורוצים לייבא אותו באופן אישי. רכב הוא אחד הפרמטרים המעידים על סטטוס וישנם אנשים רבים שמשיגם את הרכב החלומי שלהם באמצעות ייבוא אישי של רכב מחו"ל. כיום החוק הישראלי מאפשר לכל אחד מאזרחי המדינה לייבא רכב באופן אישי. לרוב מדובר בסכומי כסף גדולים ובמאמץ לא קטן.
 

יבוא אישי - האפשרויות שלנו:

כיום, יבוא אישי של רכב, מאפשר לאלו שיש ביכולתם סכום כסף נכבד ליהנות ממגוון של כלי רכב, בעלי סטנדרטים בינלאומיים, למרות זאת גם אנשים שאינם באלי אמצעים מרחיקי לכת מבחינה כלכלית יוכלו לבצע יבוא רכב אישי במחיר זול יותר מהארץ או לחילופין, בסכום זהה לסכום בארץ אך ברמת איבזור גבוהה הרבה יותר, כל זאת כאמור מתאפשר באמצעות יבוא אישי. רכב מחו"ל שחברות הייבוא מביאות עבורינו יגיע ממדינות כגון: מקסיקו, קנדה, גרמניה, אנגליה, ארצות הברית וכו'...  
 
מאמרים נוספים בנושא יבוא אישי:

 

חברות יבוא אישי

חברות רבות מאפשרות לכם ליבא את הרכב עליו תמיד חלמתם, חברות אלו עוסקות בכל הליכי קבלת האישורים הכרוכים בבירוקרטיה העומדת מאוחרי הנושא של יבוא רכבים לארץ, החל מבדיקת הרכב אותו אתם מעוניינים ליבא, יש לבדוק אם יש אישור לייבא את הדגם הספציפי, אישורים שונים ממשרד התחבורה, אישור היבואן הרשמי, תשלום מיסים שונים כגון מכס, יבוא אישי דורש גם תשלומי מע"מ הנקבעים לפי שווי הרכב.
 

מה נרוויח מחברות יבוא אישי

היתרון של חברות העוסקות בהליך של יבוא רכב אישי הוא הטיפול בהליך המסובך והמורכב של השגת האישורים הנכונים, תשלומי המס השונים והפרוצדורה המלאה בנידון, יש גם הליך של תשלומי מכס.יבוא אישי באמצעות חברות בעלות ניסיון אלו מיועד לייעץ עוד לפני תחילת ההליך ולהכין את רוכש הרכב בפרוצדורה השונה כגון הכנת מסמכי הקניה, איזה רכב ניתן לקנות ו וכדומה.
 

יבוא ירכב מחו"ל - בדקו עלויות!

לרוב יבוא רכב אישי מוזיל אתה עלות של רכב דומה בארץ, אך חשוב לעשות זאת באמצעות חברות המתמחות בהליך של יבוא מכוניות מאחר שטעות יכולה לעלות באלפי שקלים ולייקר את הקניה של הרכב, כגון הזמנת רכב שאין אישור הכנסתו לארץ או אי הצגת המסמכים יכול להביא להתייקרות המיסים. חברות המתמחות בייבוא אישי גובות עמלות על ייבוא אישי לכן מומלץ לבדוק כמה חברות לפני שמחליטים באיזו חברה לייבא את הרכב. 

אז למה אתם מחכים ?בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא יבוא אישי.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא יבוא אישי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש יבוא אישי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא יבוא אישי