השוואת מחירים > רכב ותחבורה > ליסינג

ליסינג

בחרו באחד מהתחומים של ליסינג


קראו עוד על ליסינג


ליסינג הינה שיטה להחכרת או השכרת ציוד, כיום השימוש בליסינג הינו בתחום הרכב. האפשרות לקנות רכב מבלי לשלם את מלוא המחיר, השכרת הרכב מתבצעת באמצעות תשלום קבוע לחברת ההשכרה, בתום תקופת ההשכרה השוכר יחליט אם לרכוש את הרכב או להחזירו לחברה. בעבר השכרת רכבים בליסינג היתה שמורה לחברות השונות, השכרת הרכבים לעובדים היוו בסיס נוח לתחזוקת רכבי החברה, לאחזקות, ביטוחים וטיפולים של הרכב, בשנים האחרונות חבורת הליסינג מאפשרות ליסינג פרטי המשמעות היא השכרת רכב לאנשים פרטיים לרכוש רכב בשיטת הליסינג או קניית רכב מליסינג.

רבים קונים את הרכב שלהם באמצעות ליסינג, היתרון בליסינג המאפשר לנהוג ברכב חדש ועם אין צורך לקחת הלוואה מהבנק לקניית הרכב. ניתן לרכוש רכב בליסינג מימוני או ליסינג תפעולי.

ליסינג מימוני משמעותו כי רכישת הרכב באמצעות הלוואה שחברת הליסינג מעמידה לרשות השוכר עם תוספת ריבית ובתום תקופה ההשכרה יוכל השוכר לרכוש את הרכב תמורת סכום מסוים.

ליסינג תפעולי משמעותו השכרת רכב לטווח ארוך, בתקופת ההשכרה הינה לשלוש שנים בזמן זה החברה אחראית לטיפול ואחזקת הרכב כגון תיקונים, ביטוחים, תשלומי אגרות, תחזוקה ועוד. בסיום שלוש השנים הרכב חוזר לחברת הליסינג.

היתרון של ליסינג תפעולי הינו שכל הוצאות הרכב הינם על חברת הליסינג, חיסכון בזמן של טיפולים ברכב, קבלת רכב חלופי בשעת הצורך, עם זאת ניתן לרכוש רכבים מחברת ליסינג.

חברות ליסינג רבות מציעות ליסינג פרטי, המאפשרות לאנשים פרטיים לשכור רכב ובתום התקופה לרכוש אותו או להחליף רכב עם חוזה ליסינג חדש. עם זאת יש לבדוק ולהשוות בין החברות השונות, לקרוא את השורות הקטנות בכל הסכם כגון ביטוחים, תחזוקת הרכב וכדומה.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות