תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > נקיון ואחזקה > חברת נקיון > מאמרים > איך בוחרים חברת ניקיון משרדים?

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים? 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
999,464
למאמרים בנושא חברת נקיון
ניקיון בתים
ניקיון בתים
רוב האנשים קמים מוקדם בבוקר, מתלבשים, אוכלים ומאכילים ויוצאים ליום עבודה ארוך, חוזרים ...
ניקיון חדרי מדרגות
ניקיון חדרי מדרגות
כאשר נכנסים אל תוך בניין משרדים או בניין מגורים רמת הניקיון בכניסה ובחדר המדרגות ...
ניקיון לאחר שיפוץ
ניקיון לאחר שיפוץ
אם חשבתם שהסבל שלכם הסתיים ברגע שסיימתם את השיפוץ בבית, צר לנו לספר לכם שאתם טועים. ...
כשפותחים עסק חושבים על שני דברים עיקריים, עבודה וכסף. לאט לאט מתווספים ענייני היום יום כמו עובדים, פעילויות במשרד וניקיון של המשרד.
לא מעט מנכ"לים ובעלי חברות ענקיות יספרו לכם היום איך בתחילת דרכם הם היו אלה שהעבירו סחבה בסוף כל יום כשהטינופת הייתה גדולה אבל ההכנסה עוד הייתה קטנה ולא הצדיקה שירות של ניקיון למשרד.
 
אם הגעתם לרגע שבו המשרד שלכם מצריך ומצדיק ניקון קבוע אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור חברת ניקיון למשרד שלכם.
 

איך בוחרים חברה?

קודם כל יושבים לבד וחושבים מה הצרכים שלנו. שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:
 • מה השטח שיש לנקות -  ספרו את החדרים או כמה מטרים יש במשרד.
 • שירותים ומטבח - ניקיון לשירותים ולמטבח במשרד דורשים התייחסות שונה מסתם עוד חדר במשרד. האם יש שירותים ומטבח ומה העבודה הדרושה? ניקיון שירותים בלבד, שטיפת כלים וכו'
 • מה מנקים - רצפה בלבד? רצפה ושולחנות? ריקון פחים? פינוי גריסה? האם קיימים שטיחים שיש לשאוב או רק טאטוא ושטיפת רצפה? האם קיימים חלונות וויטרינות שיש לשטוף ומה התדירות
 • תדירות הניקיון - המרכיב העיקרי במחיר הניקיון הוא מספר הפעמים בשבוע שיגיעו לנקות את המשרד. אז למרות שבטוח תרצו שירותי ניקיון 24/7 תחשבו מהו המינימום הדרוש לכם לשמור על המשרד נקי.
 • זמינות והשגחה – ניקיון למשרד ניתן לעשות ב-3 זמנים: לפני שמגיעים העובדים, בזמן שהעובדים נמצאים ואחרי שהעובדים עוזבים את המשרד. מעבר לכך שקשה למצוא אנשים שינקו מחוץ לשעות הפעילות של המשרד שלכם (מוקדם מאוד בבוקר או מאוחר בערב / לילה) זה אומר שתשאירו את חברת הניקיון במשרד ללא השגחה. האם אתם בנויים לכך ?
  מצד שני כשיש עובדים במשרד עבודות הניקיון יכולות להפריע לעובדים. אז תצטרכו להחליט מה עדיף עבורכם.
 • תקציב – השורה תחתונה. הוצאה על ניקיון למשרד היא כמו כל הוצאה בעסק ויש לתמחר אותה בחישוב של עלות מול תועלת, אז כמה אתם מוכנים להוציא על ניקיון המשרד?
אחרי שעניתם לעצמכם על כל השאלות אתם מוזמנים לעבור לשלב הבא. יצירת קשר עם מספר חברות ניקיון משרדים בלבד. אל תבזבזו את זמנכם בניסיון למצוא מנקה פרטי שהיום פנוי עבורכם ומחר נמצא בחופשה באילת ולכן צרו קשר רק עם חברות המתמחות בניקיון משרדים.
 

שאלות לחברת הניקיון

 • וותק החברה – התעסקות עם עובדי ניקיון לא פשוטה, עסק וותיק יודע לתמרן עם העובדים שלו ומכיר את תחומו ולכן כדאי לסמוך על הניסיון שלו מאשר על חברה צעירה.
 • עובדים קבועים – לכל עובד ניקיון באשר הוא יש עקומת למידה גם אם מדובר בבית וגם אם במשרד שלכם. לכן כדי להסיר דאגה מלימוד עובדים מחדש בכל שבוע התעקשו על עובדים קבועים.
 • עובדים נקיים – לעובדי ניקיון יש גישה לחלקים רגישים אצלכם במשרד וגם לעובדים, וודאו שעובדי הניקיון נקיים מהרשעות פליליות.
 • מי מכניס את העובדים למשרד – במידה והעובדים מגיעים לנקות את המשרד בערב או בבוקר לפני העובדים יש לבדוק אם מנהל בחברת הניקיון מכניס אותם ואחראי על פתיחה, סגירה ובדיקת המשרד או מישהו מטעמכם.
 • מי אחראי על החומרים – יש חברות שמספקות את כל חומרי הניקוי וכלי הניקוי (סמרטוטים, מגבים וכו') ויש כאלה שלא. סגרו בניכם מי אחראי על הבאת החומרים.
 • תקופת התנסות – סכמו על תקופת ניסיון של חודש עד שלושה חודשים להעמיד את החברה במבחן. במהלך התקופה אל תהססו להעלות בתקופה הזו טענות במידה ויש ואף לסיים את ההתקשרות בתום תקופת הניסיון במידה והחברה לא משפרת את התנהלות או לא מנקה בצורה שעולה על רוחכם.
 
ניקיון משרדים היא לא תורה גדולה אך מאמץ מצדכם והשוואה נבונה בתחילת התהליך תחסוך לכם התעסקויות בהמשך הדרך כדי שתדאגו לעסק שלכם ולא לצחצוח המשרד שלכם. אז שתהיה לכם השוואה מהנה.
 

  Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא חברת נקיון. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש חברת נקיון?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא חברת נקיון

סגור

השוואת מחירי חברת נקיון