תפריט נגישות

לידים לעסקים

הסקה ביתית

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רוצים להתקין הסקה מרכזית? הגעתם למקום הנכון


ימי החורף דורשים מאיתנו לחמם את הבית במהלך כל שעות היום, מדי חורף עולה השאלה מהו האמצעי הנוח והיעיל ביותר לחימום הבית. הסקה ביתית מאפשרת לחמם את הבית בצורה יעילה וחסכונית. התקנת תשתית של מערכת להסקה מרכזית מתאימה בטרם בניית בית חדש או בעת שיפוץ הבית.
 

הסקה ביתית - מגוון סוגים

הסקה ביתית לחימום הבית, מספקת חום לכל חלקי הבית באמצעות מים רותחים המתפזרים ברדיאטורים המפוזרים בחדרי הבית או במערכת התת רצפתית ברחבי הבית. המערכת מספקת חימום אחיד בחדר ניתן לחמם חדר אחד ולשלוט על הטמפרטורה בכל חדר בנפרד ואף להפסיקה בחדר על ידי ניתוק הספקת המים החמים לחדר. מערכות ההסקה מחממות את הבית באמצעות גז, סולר או נפט. ההספקה נעשית באמצעות משאבה. המערכות מתאימות לבתים גדולים או מבנים.
 
רדיאטורים הנמצאים בסלון תורמים לחימום הבית והן לעיצוב הבית. קיימים אין ספור סוגים של רדיאטורים המופיעים במגוון צרות וצבעים. תנורים בעלי מבנה גלילי הנראה כצינור מאורך בעלי מבער עגול המאפשרים ללהבה ולגזי הפליטה לעלות לגובה. תנורים הכוללים ווסת דלק בעל שסתום ביטחון המונע את הצפת החדר הריח דלק. ותנור הסקה מרובע כולל גם מפוח אויר אינטגרלי.
 

איך בוחרים?

ההתאמה של מערכת הסקה או תנור לבית מצריכה לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר וגודל הבית. בעת הבחירה חשוב לוודא כי הינם נושאים תו תקן. חשוב להיוועץ עם איש מקצוע בסוג התנור שהנכם מעוניינים, במיקום ההתקנה והן בהתקנה עצמה.
 
* טיפ חשוב : בשימוש מערכות הסקה באמצעות גז חשוב להשאיר חלון פתוח בבית ולערוך מדי שנה ביקורת על ידי מתקין גז.
 

היתרונות של הסקה מרכזית

מדובר במערכת יעילה לחימום בתים גדולים ולמעשה חוסכת בעלויות חימום הבית לעומת שיטות אחרות כגון חימום הבית במזגן או תנורי חימום המחוברים לחשמל. מה שהופך את המערכת לידידותית לסביבה.
 
בנוסף המערכת היא מערכת בטוחה, אין חשש של אש גלויה וכי השארתם תנור דולק בחדר.
 

התקנה

יש החושבים כי ניתן להתקין הסקה רק במקרים של בניית בית חדש ואכן בעת בניית בית חדש קל יותר לשלב בתכנון הבית את ההסקה ובשלב הבניה להניח את הצינורות בבית.
 
אך ניתן גם להתקין הסקה בבית בנוי. קחו בחשבון שדרושה הרמת רצפות כך שאם חשבתם לעשות שיפוץ לבית זה ככל הנראה יהיה הזמן המושלם עבורכם.
 
בכל מקרה בעת התקנה חשוב לפנות לחברות המתמחות בתחום ואל תטילו את העבודה על הקבלן הרגיל שלכם. בסופו של דבר מערכות שאינן כוללות בידוד לצינורות עלול להביא לאיבוד חום ולבזבוז של אנרגיה.
 
כיום ניתן למצוא מערכות הכוללות מרכז פיקוד אחד או מערכות הכוללות מרכז פיקוד בכל חדר, השליטה בחום בכל חדר מאפשרת את הנוחות של השימוש במערכת. כמו כן ניתן למצוא מערכות הכוללות טיימר להפעלה, כך ניתן לקבוע את שעות ההפעלה של ההסקה בבית.
 
אז לפני שהנכם בוחרים חברה חשוב לערוך השוואת מחירים אך גם חשוב לבחור חברה שעומדת בתקנים המחמירים ביותר ומתקינה מערכת הכוללת תו תקן ישראלי.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הסקה מרכזית?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הסקה מרכזית

סגור

השוואת מחירי הסקה מרכזית

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]