השוואת מחירים > רכב ותחבורה > אביזרי רכב

אביזרי רכב

בחרו באחד מהתחומים של אביזרי רכב


קראו עוד על אביזרי רכב


הרכב משרת אותנו מדי יום, נסיעה לעבודה, לסידורים, לטיולים, הביטחון והנוחות ברכב חשובים, יחד עם זאת תחום הרכב התפתח בשנים האחרונות, המכוניות נעשו יותר נוחות לנסיעה. כיום ניתן להתקין ברכב דיבוריות, מולטימדיה המאפשרת לראות סרטים או לניווט הרכב, מגברים, חיישני נסיעה לאחור ועוד שיפורים לרכב אחרים.

בראש ובראשונה הבטיחות ברכב חשוב לכל אחד מאיתנו. בעת הנסיעה אנו חוגרים את עצמנו, כסא בטיחות לרכב לילדים ולתינוקות אף הוא הינו חובה ומבטיח את הביטחון של היקרים לנו בעת נסיעה. כיום ניתן ולמצוא מגוון של כסאות בטיחות לרכב, חשוב להתאים את הכסא לגיל הילד ולנוחות בנסיעה. ניתן להתקין מולטימדיה ברכב שיוכל להעסיק את הילדים בנסיעה, סרט שהילדים אוהבים או מוזיקה העדיפה עליהם. אם הנכם אוהבים מוזיקה ניתן למצוא מגוון של מגברים המאפשרים ליהנות ממוזיקה טובה ברכב.

רבים מאיתנו עומדים מדי יום בפקקים הארוכים שאינם נגמרים, הזמן היקר יכול להפוך לזמן מועיל לסידורים. דיבוריות ברכב יאפשרו לכם לקבוע תור לרופא או לקבוע עם חברים, לדבר עם הילדים או החברים. התקנות של מגברים או דיבוריות לרכב, מערכת סטריאו, מערכות מיגון רכב כגון איתורן ועוד, תוכלו לקבוע עם איש מקצוע ולחסוך זמן יקר. חשוב לפנות למתקין מורשה מטעם משרד התחבורה.

הרכב דורש מאיתנו תחזוקה כגון טיפול עשרת אלפים, החלפת מצברים ותיקונים כאשר הרכב מתקלקל. לצד אלו חשוב לנו להבטיח את הרכב מפני גניבות או תאונות. דרך אחת היא התקנה של מערכות מיגון לרכב, חברות ביטוח רבות מעמידות תנאי התקנת מערכת מיגון לרכב בעת ביצוע ביטוח לרכב. דרך נוספת לשמור על הרכב הוא התקנה של חיישני נסיעה לאחור, המבטיח כי בנסיעה לאחור לא נכנס ברכב אחר או עמוד.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות