השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > לגן > דשא מוכן

דשא מוכן

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 ספקים ומתקינים מובילים בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,157

דשא מוכן הוא הפתרון המהיר לטיפול בגינה, כשעוברים לבית חדש או מעוניינים בשיפוץ כללי, הגינה היא חלק חשוב של הבית, גינה יפה ומושקעת, עם דשא ירוק ומטופח היא התשובה לגינה שלנו.
 
כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי דשא מוכן. דשא מוכן היא הדרך הקלה והמהירה לכסות שטחים כגון גינה, מגרשי ספורט, פארקים וכו'. דרך נוספת היא לגדל דשא, אך זהו תהליך ארוך שיכול להיות גם מתיש, לכן הפתרון הוא דשא מוכן.
 
מרבדי דשא הם נעימים לעין, רכים למגע, עמידים בתנאים שונים כגון שמש חזקה. דשא מוכן עמיד בדריכה מרובה. ניתן למצוא מגוון של שטיחי דשא, אלטורו, סופר אלטורו, דרבן גראס, טיפאוואי, בופלו ננסי וכו'. השוני בין שטיחי הדשא, הוא בצפיפות הדשא, במרקם הדשא, בתנאי המקום – מקום מוצל או חשוף לשמש, גובה הדשא וכו'.
 
ישנם מרבדי דשא שמתאימים יותר למשטחים גדולים עם תנועת אויר ומרבדי דשא המתאימים יותר לגינות קטנות מוצלות. הבחירה של הדשא צריכה להיעשות גם בהתאם לשימוש בדשא. לדוגמא דשא מוכן מסוג פספלום נדני עמיד למליחות בקרקע יתאים יותר לגינות בקרבת הים, דשא מוכן מסוג קיקויו יתאים יותר לשטחים גדולים כגון פארקים בהם יש חשיפה לשמיש מלאה, לחוץ גבוהה ואוויר פתוח.

לפני שבוחרים את סוג הדשא המוכן, מומלץ להתייעץ איזה סוג דשא מוכן מתאים לצרכים שלכם, במה כרוכה החזקתו, ישנם מרבדי דשא הזקוקים לרמת אחזקה גבוהה, או דישון רב, לעומתם ישנם דשאים הזקוקים לרמת תחזוקה נמוכה. ישנם דשאים המצהיבים בחורף וישנם דשאים העמידים יותר בפני מזיקים.
לאחר שהחלטתם על סוג מרבד דשא המתאים לכם, בדקו במה כרוך ההכנה לפני שתילת הדשא, כגון מילוי קרקע, הדברת מזיקים, תהליך השתילה, השקיה, כיסוח וכו'. ניתן לקבל את מרבדי הדשא בצורת ריבועים או כגליל.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות