קאוצ'ינג לכל מטרה - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

קואצינג 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
למאמרים בנושא אימון אישי
אימון משפחתי
אימון משפחתי
אם אתם חושבים שהמשפחה שלכם יכולה לתפקד טוב יותר, אתם בטח צודקים. באותה מידה שאפשר ...
בניית סמכות הורית מחדש
בניית סמכות הורית מחדש
כיצד תבנו סמכות הורית מחדש? הורים רבים חשים כי איבדו את השליטה בבית, בקשות כגון ...
מאמן אישי
מאמן אישי
למה צריך מאמן אישי לכולנו יש שאיפות וחלומות. לעתים, מה לעשות, המציאות מורכבת מדי ...
מציאת כיוון מקצועי, מה אתם מחפשים בקריירה?
מציאת כיוון מקצועי, מה אתם מחפשים בקריירה?
הקריירה היא אחד הדברים המשמעותיים והמרכזיים בחיינו. תפקידה להעניק לנו ביטחון, סיפוק, ...
סקר גולשים
 לפי מה תבחר מאמן / יועץ ?

לפי המלצות
לפי מחיר
לפי אתר אינטרנט
לפי מרחק גיאוגרפי
לפי תעודות והסמכות
שלח לצפיה בתוצאות >

המושג אימון אישי הידוע גם בשם קואצ'ינג צמח מעולם הספורט בארה"ב, ההבנה כי ניתן להגיע להישגים בעזרת הצבת מטרות ויעדים ברורים, הכוללים עידוד ודרישה להשגת היעדים, מעקף של דפוסי התנהגות ישנים ואימוץ דפוסי התנהגות חדשים הביאה לשיפור עצום בהישגיהם של המתאמנים. מכאן הדרך קצרה להתפתחות אימון אישי גם בחיי היום - יום והופעת מאמנים בתחומים שונים.
 
אימון אישי מבוסס על האמונה כי לכל אדם יש את הכוח ליצור בתוכו במטרה להוביא לשינוי דפוסי התנהגות ולהציב מטרות שאליו ישאף להגיע. לכל אדם יש הפוטנציאל להצליח ולהגיע למטרות שאותם סימן, אם בתחום האישי, בעבודה או בזוגיות.
 

קאוצ'ינג לכל מטרה

לכל אחד מאיתנו עולם מושגים השייכים לו, דפוסי ההתנהגות וההרגלים שלו, יש שמצליחים ויש כאלו שלא. אימון אישי מטרתו לזהות בכל אדם את הפוטנציאל הטמון בו ויחד עם זאת לזהות מהם דפוסי ההתנהגות המעכבים את האדם להתפתח, מהם ההרגלים המקשים על ההתקדמות וכיצד ניתן לעקוף אותם. קואצ'ינג מתאים לאנשים הנמצאים בצומת דרכים ולא יודעים מה לבחור, אימון אישי לשם מציאת עבודה או שינוי עבודה, אימון אישי המכוון לחיי הזוגיות, אימון אישי לדיאטה ועוד.
 

הליך אימון אישי

אימון אישי אינו תרופת פלא או מילת קסם שמובילה להצלחה, אימון אישי הוא תהליך שהאדם לומד מהו הפוטנציאל הטמון בו, לימוד על דפוסי התנהגות ומתוך אלו להוציא את ההצלחה. אימון אישי מהווה לימוד של דרך חיים, גם לאחר האימון ניתן לאמץ את הכלים שקיבלתם להמשיך ולהתפתח גם בתחומים אחרים. התהליך מתחיל בפגישת הכרות שבה המאמן לומד על המאומן מתוך תחקיר שנעשה הכולל מהן השאיפות של המתאמן, מה מפעיל את המאומן, מה גורם לו אושר וכדומה מתוך התחקיר לומד המאמן על המאומן כגון מהם דפוסי החשיבה, הרגלים, מה מעכב אותו וכדומה. מאמן יקבע יחד עם המאומן מהו המטרות שאליו הוא רוצה להגיע. אימון אישי כולל לרוב עשרה מפגשים שבסופם המאומן ישיג את היעדים שנקבעו או ימשיך בהמשך לפעול לבד עם הכלים שרכש במהלך האימון.
 
אימון אישי מטרתו להקטין את הפער בין המצוי בחיינו לרצוי בחיינו, לבחון בנינו לבין עצמנו ממה אנו מרוצים מחיינו ומה היינו רוצים לשנות, אילו מהאמונות שאנו מגנים עליהם בחרפת נפש משרתות אותנו ואילו כבר לא, וזהו הזמן לזנוח אותם. אימון אישי מתאים לכל אדם, לכל מטרה ובכל שלב בחיים.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא אימון אישי. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש אימון אישי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא אימון אישי
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]