בחרו באחד מהתחומים של אימון


קראו עוד על אימון


לא פעם אנו שואלים את עצמנו, איך קורה שיש אנשים שתמיד מצליחים ובעוד שאחרים שתמיד נכשלים, אנשים שתמיד מוצאים זמן לכל התחביבים, לפגוש חברים, לנהל זוגיות ועבודה ויש אחרים שתמיד במרדף אחר השעון. האם יש נוסחה להצלחה שנעלמה מעניינו, האם ניתן גם בגיל מאוחר לשנות הרגלים, או יותר קשה, לשנות צורת חשיבה? מתברר שיטות אימון שונות אכן עוזרות לשנות התנהגות ואף יותר מזה לשנות צורת חשיבה.

אימון אישי בדרך להצלחה


אימון אישי מבוסס בראש ובראשונה על קריאת המפה כיום, מה מניע אותנו, כיצד אנו מתמודדים עם בעיות או קשיים, מה עוצר אותנו או חוסם אותנו. אימון בבסיסו מאמין כי כל אדם יכול ללמוד לעקוף את מה שעוצר בעדו ביעד להצלחה. אימון אישי אינו טיפול פסיכולוגי, אימון אישי אינו מתרכז בעבר אלא בהווה, אימון אישי לא בוחן איך הגענו אל המצב הנוכחי אלא כיצד ניתן לשנות אותו, מה אנו רוצים להשיג וכיצד ניתן להשיג את מבוקשנו. אימון אישי כולל בדרך כלל כעשרה מפגשים, המטרה של מאמן אישי הוא להעניק לנו את הכלים לפעולה, כך שנוכל לפעול בכל תחום בחיים.

אימון קבוצתי


אימון קבוצתי בדומה לאימון האישי מתאים גם במקרים ספציפיים כגון קבוצה המתגבשת בשל בעיה דומה. אימון קבוצתי יכול לכלול קבוצה של אנשים המנסה לרדת במשקל, קבוצה המבוססת על הורות או ניהול כספים. אימון קבוצתי תורם מעבר לאימון האישי גם להתמודדות מול החברה החיצונית, שהקבוצה הופכת למיקרו של החברה. התמיכה, הביקורת, האינטראקציה עם הסביבה, המשוב שניתן לקבל מאנשים הנמצאים בבעיה דומה והלימוד מניסיונם של אחרים. אימון קבוצתי בדומה לאימון אישי מתרכז בהווה למען עתיד טוב יותר, מקנה לנו את הכלים להתמודדות בכל תחומי החיים.

אימון משפחתי


אנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו, אך לא פעם התקשורת יכולה להתקלקל כבר לא ניתן להחליף משפט עם הילד או הבעל מבלי שהטונים עולים, ההתמודדות עם הבית והילדים הופכת קשה ומתסכלת. המצב לא חייב להישאר כך וניתן להחזיר את האור הביתה. אימון משפחתי מהווה הזדמנות פז לשנות את הגישה של בני המשפחה, אחד לשני ליצור את האחדות והתקשורת הפתוחה. אימון משפחתי מסייע ללכידות המשפחה ולהעצמתה. אימון משפחתי כולל את כל בני המשפחה ומחייב שיתוף פעולה באימון.

מאמן עסקי


עסק דורש מאיתנו דרך התנהלות החשובה להתייעלות העסק והצלחתו, לא פעם העסק נקלע לקשיים או שיש קושי באחד התחומים כגון שיווק העסק, או התנהגות לא נכונה בכספים הגורמים לא פעם להפסדים. ניהול עסק דורש אנרגיה רבה, הן בשיווק העסק, באדמיניסטרציה, ניהול עובדים, בקרה על העבודה ועוד. אימון עסקי מתחלק לנשואים שונים כגון אימון צוותים, אימון בעל עסק , אימון למנהיגות וכדומה. מאמן עסקי ידע לבחון את העסק ללמוד על ההתנהלות בעסק ולהצביע על המכשולים והכשלים הקיימים בו, מאמן עסקי ידע להציע את הפתרונות לניהול העסק. מאמן עסקי מלווה את העסק לאורך זמן לומד על ההתנהלות של העובדים, המנהל, קבלת החלטות, תהליכי ייצור וכדומה.

אימון אישי


באם אם מדובר בתהליך אימון אישי, אימון קבוצתי, אימון משפחתי או מאמן עסקי, האימון דורש את התגייסותכם המלאה, השינוי מתחיל בכם והמאמן הוא זה שמדריך אתכם, המאמן אינו חבר ולא תמיד הוא מגלה סימפטיה, לעיתים המאמן דורש או נוקשה עמכם. מאמן אישי מדריך אתכם ומעניק לכם את הכלים לשינוי ולהשגת המטרות שלכם. המאמן אינו פסיכולוג, יועץ או חבר.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות