אימון אישי - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
אולי תרצו לקרוא על...
  אימון משפחתי
 1. אימון משפחתי
 2. אימון משפחתי הוא אימון אישי לכל המשפחה. הכנסו ללמוד לאיזה מטרות תוכלו להעזר במאמן משפחתי
  מציאת כיוון מקצועי, מה אתם מחפשים בקריירה?
 3. מציאת כיוון מקצועי, מה אתם מחפשים בקריירה?
 4. מתלבטים לגבי הכיוון המקצועי שלכם? חושבים על שינוי קריירה ולא סגורים על עצמכם? ניצבים בצומת קריירה ומתחבטים לגבי החלטה על המשך עתידכם המקצועי?
 5. בניית סמכות הורית מחדש
 6. מאבדים תחושת סמכות בבית? מה החשיבות של סמכות הורים בבית וכיצד תבנו סמכות הורית מחדש?
 7. מאמן אישי
 8. מאמן אישי לחיים (בשונה ממאמן אישי לכושר) הוא קאוצ'ר שימקד אתכם במטרה ודרכים להשיג אותה. רוצים לדעת עוד על מאמנים אישיים? הכנסו לכתבה
 9. קואצינג
 10. קאוצ'ינג הוא אימון אישי, אך לאיזה מטרות אפשר להשתמש באימון אישי והאם הוא בשבילכם?
טיפים
אם הינך רציני יותר אינך בהכרח חכם יותר.

על ידי דרך שינוי גישה
סקר גולשים
 לפי מה תבחר מאמן / יועץ ?

לפי המלצות
לפי מחיר
לפי אתר אינטרנט
לפי מרחק גיאוגרפי
לפי תעודות והסמכות
שלח לצפיה בתוצאות >
ממוצע חוות דעת

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 5 ביקורות
0
סגרתי עם שלמה כי השרות מולו היה טוב והרשתי שאני יותר מתחברת לדרך שלו

על שלמה אלחדד מאת יעל אריה

רשימת מאמנים אישיים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור אימון אישי
להצעת מחיר לאימון אישי
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
שלמה אלחדד
שלמה אלחדד
5 המלצות

רוצים לדעת כמה עולה אימון אישי? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי אימון אישי: • פרטי הבקשהמחיר
 • אימון אישי - מטרת האימון גם קשורה לעבודה וגם לזוגיות.
  200 ש''ח לפגישה
 • אימון אישי להכוונה בחיים בתחום הזוגיות והעבודה.
  250 ש''ח למפגש
 • אימון לביטחון עצמי
  200 ש''ח לשעה


השוואת מחירים לאימון אישי


לעיתים אנחנו נמצאים בצמתים של שינויים, בין אם זה התלבטויות שונות בקריירה, מציאת כיוון מקצועי או שינוי קריירה. לא יודעים מה רוצים לעשות "כשנהיה גדולים". או שלא מרוצים ממקום העבודה הנוכחי, מרגישים שהממונה לא מעריך אותנו או שהיחסים עם הקולגות לא משהו. החדשות הטובות הן שניתן לעבוד על הדברים ולשפר אותם.
 
לא פעם אנו נכשלים בחיים, פיטרו אותנו ואנו לא מוצאים עבודה כבר מספר חודשים, הזוגיות נכשלה, אנו מוצאים את עצמנו באמצע החיים עם שאלות של למה זה קורה לי ואיפה טעינו, למעשה אנו מכירים את עצמנו טוב ואנו מודעים ליכולות שלנו, אך בימים מעוננים אנו נמצא את עצמנו קטני אמונה בעצמנו, האם זה חייב להיות כך? אז זהו שלא. אימון אישי באמצעות מאמן אישי מעבר ללימוד היא דרך חיים. אימון אישי מאפשר לנו להגשים את עצמנו. מי מאתנו לא היה רוצה למצוא את העבודה שאותה הוא אוהב מבלי להתפשר, להיות במערכת זוגית אוהבת ותומכת ועוד כהנה וכהנה.
 
אימון אישי אשר גם ידוע בשמו השני קאוצ'ינג לוקח אלמנטים בכם ומשפר אותם על ידי חיזוקים ועל ידי בניית תוכנית לשיפור של כל אחד מהתחומים. 
מה זה דורש מכם ? להיות אמיתיים, להכיר בבעיה, להיות פתוחים לפתרון הבעיה ולהיות עקביים בביצוע העבודה. 
 
 בתחילה המאמן מברר על המצב בו נמצא הלקוח, מהן הסיבות שהביאו אותו לאימון ומהן המטרות שאליו הוא שואף להגיע. במהלך הטיפול המאמן בוחן מהן הכשלים או החסימות של הלקוח ומלמד אותו כיצד לעקוף או להתגבר על החסימות. המאמן מעמיד למטופל מראה מול העיניים מצד אחד המראה על חסימה ומצד שני נותן לו כלים להתמודדות עם החסימות. למשל אדם שאינו עומד בלוח הזמנים שהקציב לעצמו המאמן יראה מדוע האדם תמיד נמרח עם הדברים או תמיד מאחר ומאידך ילמד אותו כיצד לתקצב את הזמן וכיצד לחתוך את הדברים על מנת לעמוד בזמן ביעדים שקבע לעצמו. 
 

מה ניתן לפתור באמצעות אימון אישי ?

 • אימון לקריירה

  • שינוי קריירה או התלבטות בקריירה - מרגישים לא מסופקים במקום העבודה או בתחום העיסוק? לא בטוחים מה אתם רוצים לעשות כ"שתהיו גדולים"? יש לכם חששות מפני שינוי? מאמן אישי יוכל לעזור לכם לגלות מה הכי נכון לכם וכיצד להגיע לשם, תוך התגברות על חששות ומחסומים.
  • מציאת כיוון מקצועי - מציאת כיוון מקצועי- מתלבטים לגבי כיוון מקצועי/לימודים? מאמן קריירה יוכל לעזור לכם לבחון את הכישורים, יכולות, נטיות ורצונות וכיצד מגיעים למקום שרוצים להגיע אליו.
  • שיפור תקשורת בינאישית ויחסים במקום העבודה - לפעמים לא צריך לעזוב את מקום העבודה. עבודה על שיפור יחסים ותקשורת בינאישית- עם בוס, קולגות, עובדים יכולה לשנות לגמרי את שביעות הרצון שלכם ממקום העבודה. שינוי דפוס התנהגות יכול לשנות את ההתנהלות כלפיכם. מאמן אישי יסייע לכם ללמוד כלים חדשים לתקשורת בינאישית אפקטיבית ושינוי דפוסי התנהלות.
  • מציאת עבודה - לעיתים לאחר מספר כשלונות במציאת עבודה נכנסים למעגל שקשה לצאת ממנו, מעגל שבגללו בשל ראיון עבודה קודם שכשל אתם מגיעים לראיון חדש לגמרי ולא מתפקדים בו טוב בגלל נסיונות קודמים.
  • קידום בעבודה - במידה ואתם עובדים במקום עבודה או שאתם עצמאיים ואתם מרגישים שאתם דורכים במקום, מאמן חיצוני יוכל לעזור לכם להתקדם במקום העבודה הנוכחי שלכם.
  • יציאה לפרישה – רובנו הגדול מחכה לצאת לפנסיה, אבל יש אנשים שמוטרדים מהפסקת ה"דבר" הזה שהעם עסקו בו ב-40 שנה האחרונות יום יום. אם אתם צריכים עזרה ביציאה קלה "לאזרחות" ובמציאת תעסוקה לזמן שנוצר עבורכם, אימון הוא פתרון מצויין עבורכם.
 
 • אימון לכלכלת המשפחה

   - המשפחה נמצאת בקשיים כלכליים ? אתם לא מצליחים להעביר לילדים מושגים וערכים פיננסיים ? מאמן אישי יכניס את המשפחה לתלם וידאג לכך שגם אם ההכנסות נשארות אותו דבר, המינוס יקטן והרווח יעלה.
 
 • בעיות ליקויי למידה

   – לא כל פיגור בלימודים מצריך מורה פרטי, לפעמים מאמן אישי יכול לעזור לתלמיד לשפר את היכולות שלו ובכל לשפר ציונים.
 
 • מציאת זוגיות

   – מתקשים למצוא בן זוג ? מאמנים שהבעיה היא אצלכם ולא אצל בן המין השני ? גם במקרה זה תוכלו להעזר במאמן שיחזק אתכם ויכוון אתכם למצוא את החצי השני שלכם.
  
לסיכום, אימון אישי הוא כמו אימון כושר לגוף, בכל מקרה תצאו טובים יותר אחריו. אז הכינו את עצמכם להרפתקה ובחרו את המאמן המועדף עליכם. 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא אימון אישי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש אימון אישי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא אימון אישי
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]