תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,005,463
טיפים
לא רק המחיר קובע - המנעו מבחירת ספק לא מתאים לביצוע העבודה

על ידי לאור תרגומים
סקר גולשים
 מהו הדגש החשוב לך בעת הזמנת תרגום?

מהירות התרגום
איכות התרגום
מחיר התרגום
שקיפות במהלך העבודה
שלח לצפיה בתוצאות >
ממוצע חוות דעת

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 57 ביקורות
0
סגרתי עם חברת גלובוס מכיוון שנתנו את המחיר הכי הוגן והיה אחלה שירות!

על גלובוס תרגומים בע''מ מאת ישראל

רשימת מתרגמים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור שירותי תרגום
להצעת מחיר לשירותי תרגום
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
יוגי תרגומים
יוגי תרגומים
52 המלצות
גלובוס תרגומים בע''מ
גלובוס תרגומים בע''מ
5 המלצות

רוצים לדעת כמה עולה שירותי תרגום? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי שירותי תרגום:  • פרטי הבקשהמחיר
  • מעוניינת לקבל הצעת מחיר עבור תירגום מגרמנית לעברית, מעוניינת גם בתרגום של ברכה נוספת מעברית לגרמנית
    1000 ש''ח
  • תרגום מרומנית לעברית של 5 עמודים
    400 ש''ח
  • תרגום רשיון נהיגה מעברית לאנגלית
    100 ש''ח


השוואת מחירי שירותי תרגום


תרגומים תמיד היו, אולם לא תמיד בצורה הסטנדרטית אותה אנחנו מכירים כיום.
מאז ומתמיד בני האדם שאפו להבין את העולם סביבם בצורה טובה יותר. משחר ההיסטוריה נעשו ניסיונות מוצלחים לתקשורת עם האחר באופן שיגשר על פערים של הבנה ועל תרבויות.
ניסיונות אלו נסמכו על העברת משמעות המילים משפה לשפה. השפות השונות בעולם מהוות מכשול גדול בדרך להבנה מלאה של משמעות הדברים,על כן תרגומים משפה לשפה משמש דרך לתקשורת מוצלחת יותר.
 

תחומי תרגומים

קיימים אין ספור תחומים בנושא הרחב הזה שנקרא : תרגומים. ומאחר ואין זה משנה כמה שהאנגלית שלנו טובה או הספרדית שלנו, כל עוד השפה איננה שפת האם שלנו – אין ביכולתנו לתרגם אותה – כראוי, עלינו לא אחת לפנות לקבלת שירותי תרגום מקצועיים. אולם חשוב לזכור כמה דברים כאשר יש באמתחתנו טקסט הזקוק לתרגום מקצועי.
דבר ראשון עלינו לפנות למתרגמים או אל חברות תרגום אשר מתמחות בתחום התרגום שבו אנחנו מעוניינים. כך למשל אם מדובר בעריכת תרגום משפטי – יש לפנות למתרגם מקצועי ששפת אימו היא שפת היעד כמו גם שקיים הכרח שהוא יהיה מומחה בתחום המשפטי. לא נרצה שידיים לא מקצועיות יטפלו בנושא חשוב שכזה. כגון תרגומים של מסמכים משפטיים.
זהו המצב גם כאשר מדובר בעריכת תרגום רפואי – קיים צורך שהמתרגם יהיה מומחה בתחום הרפואי, ביולוגיה וכן מדובר במסמכים בעלי חשיבות גבוהה הדורשת מיומנות ובקיאות בתחום הרפואי.
 
גם אם יש צורך בעריכת תרגום לאנגלית , שפה שלא מעט אנשים בישראל דוברים היטב. לא משנה כמה טובה האנגלית שלנו, הצברים, טובה. כאשר מדובר בעריכת תרגום לאנגלית של מסמכים מורכבים כגון תרגום טכני, רפואי או אתרי אינטרנט - מומלץ מאוד לפנות לשירותי תרגום מקצועיים ולא לערוך תרגומים אלו בכוחות עצמנו.
 

תרגומים בכפר הגלובלי

אחת הבעיות הקריטיות ביותר העומדות בפנינו כיום, בכפר הגלובלי המתפתח, היא העברת וקבלת מסרים בצורה הברורה ביותר. אם אנו רוצים, כפי שקורה תדירות בעולמנו המתכווץ, להבין את המתרחש סביבנו, לתקשר עם שותפינו ברחבי הגלובוס בצורה הבהירה ביותר או להעביר את מסרינו לקהילה הבינלאומית בצורה מובנת, אין לנו מנוס מלבד לערוך תרגומים. הקדמה גורמת לנו להשתמש תדירות בתרגום המקצועי כאמצעי לקידום חיינו ומטרותינו.
 

תרגומים בחיינו

כמה פעמים תפסתם את עצמכם נאלצים להתמודד עם מונחים לא ברורים בשפה זרה ? כמה פעמים איבדתם את הרעיון באמצע טקסט קשה כי חיפשתם מילים לא מובנות במילון? כמה פעמים נתקעתם עם ביטויים קשים שאתם לא מכירים ? כמה פעמים הרמתם ידיים מהניסיון לסיים את חומר הקריאה וויתרתם על ההמשך ? (כמה פעמים ספרתם עד עשר....) תרגומים, העברת רעיונות משפה לשפה, הוא הפתרון האידיאלי למצבים כאלה.
 
תרגומים הם כלי הכרחי ועוצמתי ביותר בגישור על פערי השפה, והתשובה האולטימטיבית לבעיות ההבנה המילוליות בהן אנו נתקלים ללא הרף. תרגומים מוצלחים יביא להבנה עמוקה יותר של סביבתנו, וידחפו אותנו קדימה אל העתיד הרב לשוני שכבר היום מקיף אותנו.
 

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תרגום

 

כמה מילים נחשבים לעמוד בתחום התרגום?

לרוב עמוד תרגום כולל 250 מילים, עם זאת לפני שהנכם נותנים חומר לתרגום בדקו מהו המחיר וכיצד החברה קובעת את המחיר לדף תרגום וכמה מילים כולל דף תרגום.
 

האם יש הגבלה למינימום של תרגום?

מחיר לתרגום נקבע לפי דף שתורגם, לרוב דף כולל 250 מילים, אין הגבלה למינימום של תרגום, אפשר גם לתרגם 100 מילים, ישנו מינימום של מחיר שהחברה קובעת גם אם מדובר בטקסט קצר מאוד.
 

מהו התרגום הנפוץ ביותר בישראל?

שירותי תרגום מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית הם המבוקשים ביותר בישראל.
 

יש לי מסמך שאני צריך לתרגם לספרדית ואני מתלבט אם לחסוך את הכסף ולתת לשכן שלי הדובר ספרדית לתרגם אותו?

תרגום על ידי איש שאינו בקיא ברזי התרגום עלול לעלות ביוקר. גם אם השכן דובר שוטף את השפה שאתם זקוקים לה, יש צורך במתרגם מקצועי המכיר את התרבות ואת השפה על בוריה.
 

מהו המחיר של תרגום דף וכיצד נקבע המחיר?

כל חברה קובעת את אופי דף תרגום והמחיר, לרוב דף תרגום כולל 250 מילים. חשוב לבדוק ולערוך השוואת מחירים בין החברות השונות, ולבדוק מהו הניסיון שלה בשפה שאתם צריכים.
 

אני סטודנט הזקוק לעבודות תרגום, האם יש השפעה לסוג התרגום על המחיר?

כן, לרוב תרגום מסמך משפטי יהיה שונה מתרגום מאמר של סטודנט. לפני הגשת חומר התרגום חשוב לציין מהי מטרת התרגום, הדבר יכול להשפיע רבות על המחיר וישנם חברות המציעות תעריף מיוחד לסטודנטים.
 

אני זקוק לתרגום של מסמך משפטי, האם יש לפנות לחברה מיוחדת לכך?

תרגום של מסמך משפטי יכול להשפיע רבות על תוצאות המשפט, לכן חשוב לפנות לחברת תרגום מקצועית שיבטיח כי התרגום יעשה על ידי איש מקצוע בעל ידע משפטי להשגת תרגום מדויק ביותר בעל מונחים משפטיים נכונים.
 

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת עבודת תרגום?

לפני הזמנת תרגום ראשית בדקו מהי מטרת התרגום, לשימוש פרטי, לפרסום באתר אינטרנט או בעיתונות, חשוב להדגיש לפני המתרגם את מטרת הטקסט. במידה ומדובר בטקסט ארוך בדקו אם יש לכם צורך בכל הטקסט או ניתן לצמצם את התרגום. בדקו האם יש צורך בתרגום לשפה מיוחדת כגון אנגלית בריטית או ספרדית לתושבי ברצלונה או ארגנטינה, לעיתים יש דקויות המשפיעות על רמת התרגום.
 

האם כדאי לפנות לחברת תרגום או למתרגם עצמאי?

ישנם אנשים רבים המציעים תרגום של מסמכים, חשוב לבדוק מהו הניסיון שלו בתחום התרגום, מהי רמת השליטה שלו בשתי השפות. לרוב שירותיו של איש פרטי יהיה זול יותר משירותיה של חברת תרגום, אך חברת תרגום מקצועית תדע להגיש לכם טקסט ערוך שנעשה בו הגהה לפני ששלחו לכם את המסמך. בנוסף, חברת תרגום מקצועית תחסוך לכם את הזמן בחיפוש אחר מתרגם מקצועי במיוחד אם מדובר בתרגום של מספר שפות, מעקב אחר התקדמות העבודה ובקרת האיכות של התרגום
 

איך לבחור חברת לתרגום?

הקושי הגדול בתרגום הוא אי היכולת שלכם לבדוק את איכות התרגום או לעמוד על שגיאות הקיימות בתרגום, לכן עליכם לבחור מתרגם מקצועי ולסמוך עליו. במסמכים חשובים כגון מסמכים רפואיים או מסמכים משפטיים חשוב שאיש בעל ידע בתחום יתרגם. לכן חשוב לבחור חברה מקצועית שתבטיח את איכות התרגום עבורכם, חשוב לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות ובדקו את מועד הגשת המסמך המתורגם.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא שירותי תרגום? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש שירותי תרגום?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שירותי תרגום

סגור

השוואת מחירי שירותי תרגום