תפריט נגישות

לידים לעסקים

שיפוצניק גבס

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 שיפוצניקים מובילים בתחום.

השוואת מחירי שיפוצניק גבס


איך בוחרים שיפוצניק גבס?

בחירת שיפוצניק בכלל ושיפוצניק גבס בפרט נשמעת כמו משימה פשוטה למדי. העובדה שישראל התברכה במלאי לא מבוטל של שיפוצניקים שמציעים את עזרתם ושירותיהם בעבודות בנייה קטנות וגדולות מסייעת לנו למצוא תמיד מספיק אנשים שישמחו לקחת את לוחות הגבס ולהפוך אותם לקיר או נישה קסומה בבית שלנו, אבל איך יודעים לאתר מכל השיפוצניקים שאנחנו מכירים אחד שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר?
מומחים גדולים כבר ניסו לפצח את המשוואה שהופכת שיפוצניק ממוצע לשיפוצניק טוב ולפרוט על התכונות שדרושות כדי לבצע עבודה כמו הרכבת קיר גבס בצורה טובה ומקצועית, אבל הנה כמה תכונות שבלעדיהן גם העבודה הכי פשוטה תגרור אחריה הרבה עוגמת נפש ואפילו ייסורים.
 

שיפוצניק גבס צריך לדעת ש...

  • שהוא חייב לדעת את כל שלבי העבודה עם הגבס – הרכבת המסגרת המתכתית תוך מחשבה על התכנון הדרוש, בעיקר במקרה של בניית נישה, התקנת לוחות הגבס על המסגרת, הכנסת חומרי בידוד מתאימים ולבסוף – ציפוי חיצוני שכולל טיח מתאים ולבסוף צבע.
  • שהוא לא יכול להבטיח שהעבודה תושלם תוך יום אחד – כי מקצוען אמיתי יודע שגבס צריך 48 שעות של התייבשות לאחר מריחת הטיח.
  • שהוא צריך לדעת להתחייב ולעמוד בזמנים – לאחר שבדק את איזור השיפוץ, סקר שיש לו את כל החומרים הדרושים ובדק את לוחות הזמנים שלו בהקשר לעבודות אחרות.
  • שהוא צריך ליצור גימור חלק ומושלם, שאין בו כל רמז לעובדה שמדובר בקיר גבס.
  • שהוא וכל בעל מקצוע למעשה צריך לדעת להביא לכתב את המחיר המסוכם, את תנאי התשלום ואת כל שאר הפרטים בהצעת מחיר מסודרת.
 

להיות עם היד על הדופק

אם פגשנו שיפוצניק שנראה לנו מושלם ומתאים לתפקיד, כדאי לסכם איתו מראש את כל הפרטים. אחד הדברים שמאפיינים שיפוצניקים בישראל היא העובדה שהם תמיד מוצאים עוד מטלה, פרויקט או עבודה שדורשת תיקון או שיפוץ מיידי וקשורה לעבודה שהם מבצעים. לכן לפני כל סגירת עסקה מול שיפוצניק מומלץ להזמין אותו לבית, להראות לו את המקום בו אנחנו רוצים לבנות את נישת הגבס או את קיר הגבס, לבקש ממנו לבחון בדיוק מה דרוש כדי לבצע את העבודה בצורה טובה ומהירה ולתת לנו הערכה של מחיר בכתב.
 

זהירות - טריקים במחירים

המחיר הוא עוד אלמנט שיש בו טריק מכיוון ששיפוצניקים רבים נוהגים לתת הערכה בלבד ולהימנע ממחיר סופי בגלל עלויות בלתי צפויות שיכולות להגיע בזמן הפרויקט. מכיוון שתהליך הבנייה בגבס הוא תהליך פשוט למדי שאין בו יותר מדי סיבוכים צפויים, חובה עלינו כלקוחות לבקש מחיר סופי שכולל את החומרים לבנייה, ממסגרות המתכת ועד לצבע הסופי שייצבע על גבי הגבס. בנוסף, מומלץ לבקש את טווח המחיר הגבוה כדי שבמידה והשיפוצניק יגלה הוצאות נוספות ובלתי צפויות, הן ייכללו בהערכה הגבוהה שנתן קודם לתחילת העבודה.
 

לבקש המלצות – תמיד כדאי!

כשאנחנו חושבים על עבודה מול שיפוצניק גבס אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מסתפקים בעבודה בינונית מתוך המחשבה שכל שיפוצניק יכול לעבוד עם גבס בצורה טובה. חשוב לדעת שלמרות שתהליך העבודה עם לוחות גבס הוא פשוט מאד, עדיין כדאי לאתר את השיפוצניק המקצועי ביותר. הדרך הכי טובה לדעת שהשיפוצניק שאנחנו חושבים לקחת לעבודה הוא טוב ואמין, היא לבקש המלצות מלקוחות שיצרו קירות או נישות דומות לאלו שאנחנו רוצים לבנות בבית ולשמוע מהם על עבודתו של השיפוצניק ואפילו להגיע לביקור ולראות את התוצאה הסופית. 

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש שיפוצניק גבס?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שיפוצניק גבס