מנתחים פלסטיים: השוואת מחירים בין מנתחים פלסטיים מובילים
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > בריאות ויופי > ניתוחים פלסטיים > רופאים מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,716
ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 12 ביקורות
0
הסבירו לי הכל וציינו שניתן לבצע זאת אפילו שאני מניקה ולא צריך לחכות ולא כמו כל החברות שלא הייתה אפשר...

על דר' רון עזריה מאת מרוות עבוד

מנתחים פלסטיים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור רופאים מנתחים פלסטיים
להצעת מחיר לרופאים מנתחים פלסטיים
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*

מחפשים מנתח פלסטי? הכנו עבורכם מידע על מנתחים פלסטיים


איך מוצאים רופאים מנתחים פלסטיים?

מחקרים רבים מצביעים על כך, כי המראה החיצוני והדרך בה הסובבים תופסים אותנו, משפיעים מאוד על ההערכה והביטחון העצמי שלנו. על מנת להיראות טוב, רבים בוחרים לפנות אל רופאים מנתחים פלסטיים, על מנת לבצע ניתוחים פלסטיים ותיקונים כירורגיים שונים. במאמר זה נענה על שאלות נבחרות בתחום ניתוחים פלסטיים, ונציע מספר קריטריונים אותם יש לבחון בעת בחירת רופאים מנתחים פלסטיים.
 

מהו תפקידם של רופאים מנתחים פלסטיים?

רופאים מנתחים פלסטיים עוסקים בשני תחומים עיקריים: ניתוחים פלסטיים וניתוחים קוסמטיים. בעוד ניתוחים קוסמטיים מתבצעים על מבנה גוף בריא אותו רוצים לשנות או לשפר על מנת להעלות את ההערכה העצמית, ניתוחים פלסטיים מתבצעים במקרה של מבנים חריגים כדי לשפר את התפקוד היומיומי, או כדי למנוע הפרעות התפתחות, טראומה, זיהום ומחלות. מכיוון שההבדל בין המונחים מינורי יחסית, רבים פונים לשירותיהם של רופאים מנתחים פלסטיים על מנת לבצע ניתוחים פלסטיים, בעוד הם מתכוונים לבצע ניתוחים קוסמטיים.
 

אילו ניתוחים קוסמטיים מתבצעים על ידי רופאים מנתחים פלסטיים?

בשנים האחרונות, צבר תחום הניתוחים הקוסמטיים תאוצה כה גדולה, עד כדי כך שכיום, ניתן לבצע כמעט כל סוג של ניתוח קוסמטי, עד כדי כך שידם של רופאים מנתחים פלסטיים עמוסה לגמרי, וישנם רופאים או מנתחים רבים שבוחרים לבצע הסבה מקצועית בכדי שיהיו רופאים מנתחים פלסטיים.
 
התחום הפופולארי ביותר בקרב רופאים מנתחים פלסטיים הוא תחום ניתוחי החזה (הקטנה, הרמה, הגדלה וכדומה), לאחריו, עומדים ניתוחי האף והרמת עפעפיים, ולאחריהם, שאיבות השומן ומתיחות הבטן. ניתוחים אלו נחשבים כניתוחים פולשניים. תחום נוסף בו עוסקים רופאים מנתחים פלסטיים הוא התחום הלא פולשני הכולל: החדרת טוקסין הבוטולינום, קילוף רקמות, הסרת שיער בלייזר, העלמת כתמים, הסרת קעקועים ועוד. תחום קוסמטי נוסף בו עוסקים רופאים מנתחים פלסטיים הוא תחום הפה והלסת. תחום זה כולל הלבנת שיניים, השתלות שיניים, ציפוי חרסינה ועוד.
 

למה דווקא רופאים מנתחים פלסטיים?

ישנם בעלי מקצוע רבים אשר בוחרים לעסוק בתחום ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים, אנשים אלו הם לאו דווקא רופאים, אלא, הם הוכשרו בתחום קוסמטי ספציפי. למרות שניתן לפנות אל בעלי מקצוע אלו, מומלץ לפנות דווקא אל רופאים מנתחים פלסטיים (בדגש על המילה: רופאים) במיוחד כאשר מדובר בניתוחים פולשניים. מדוע דווקא רופאים מנתחים פלסטיים? רופאים מנתחים פלסטיים למדו רפואה מעל שבע שנים ועברו הכשרה מקיפה בתחום הקוסמטי, ולכן, רק בקרב רופאים מנתחים פלסטיים הסיכוי לסיבוך קטן במיוחד. בנוסף, רופאים מנתחים פלסטיים רבים עובדים דרך קופות ובתי החולים, מה שמבטיח הצעת מחיר נוחה במיוחד.
 

איך לבחור רופאים מנתחים פלסטיים?

ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים, נחשבים לניתוחים אינטימיים ופרטיים במיוחד, בנוסף, מדובר בניתוחים אשר אין מהם חזרה פשוטה, וכל סיבוך עלול לעלות לנו ביוקר, לכן, על מנת לבחור רופאים מנתחים פלסטיים, לא מספיק לבצע השוואת מחירים, אלא, חשוב לבדוק מהו הניסיון והידע של הרופא, לדרוש המלצות ובעיקר, לא להתפתות אחרי מחירים נמוכים והבטחות גבוהות.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא רופאים מנתחים פלסטיים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש רופאים מנתחים פלסטיים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא רופאים מנתחים פלסטיים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]