תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק

קורס QA

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי קורס QA


אנשי מקצוע בתחום QA – Quality Assurance חשובים מאד להצלחת התוכנה בשוק. הם יודעים כיצד להתמודד עם תקלות ובעיות שונות, וביכולתם לוודא כי התוכנה עומדת בסטנדרטים המבוקשים, בעת בדיקה קפדנית הנעשית לפני שיווק ומכירת התוכנה. מקצועני QA הם אנשי המפתח בפרויקטים שונים, מכיוון שהם אלה שמוסמכים לנהל את בקרת האיכות, לכתוב תסריטי בדיקה, למדוד את איכות התוכנה, לבצע מגוון בדיקות, להיות אחראים על התקשורת בין המערכות וכמובן לספק תמיכה כנדרש. ללא ספק מדובר בתפקידים מאתגרים, דינאמיים ובעיקר מבוקשים.
 

למי מתאים ללמוד קורס QA?

עבודה בתפקידי QA דורשת סיום קורס הכשרה מקצועי. יחסית למקצועות הייטק אחרים, קורס QA מאפשר תנאי קבלה בסיסיים יחסית. הקורס עצמו מתאים לכל איש או אישה המעוניינים לרכוש השכלה והכשרה טכנולוגית מהירה, או אנשים המעוניינים לערוך הסבה מקצועית מתחום אחר. קורס זה גם רלוונטי עבור אקדמאים שרוצים להתמקד בתחום ספציפי לאחר סיום התואר. הקורס בנוי באופן המכיל בתוכו מגוון רחב של כלים וטכנולוגיות הקשורים לעולם בדיקות התוכנה. לכן, כל משתתף בקורס יכול למצוא לעצמו את העולם הטכנולוגי הרלוונטי והמתאים לו ביותר, כגון: בדיקות לסלולרי, בדיקות עומסים וביצועים ועוד.
 

מהם היתרונות?

קורס QA מאפשר כניסה לעולם ההייטק גם ללא הכשרה או ידע טכנולוגי נרחב. כאמור, תנאי הקבלה לקורס הינם בסיסיים יחסית כך שכל אחד כמעט יכול להירשם לקורס ולסיימו בהצלחה. עובדי היי טק רבים החלו את דרכים בתפקידי בדיקת תוכנה, והצליחו להשתדרג ולהתקדם לעבודות ניהול ופיתוח שונות. כמו כן, מדובר בענף מתגמל מאד, אשר ניתן למצוא בו עבודה די מהר. המקצוענים נהנים מתנאים מעולים וממשכורות נאות ויכולים להשתלב במגוון ארגונים וחברות.
 
 

מה חשוב לדעת על הקורס ?

בשוק קיימים כמה קורסי בדיקת תוכנה וחשוב להירשם ללימודים בקורס המקצועי והמקיף ביותר. הסיכויים להתמקצע ולהתקבל לעובדה בתעשייה, עולים ככל שהקורס מעמיק יותר. חשוב לוודא כי בקורס קיימת הכנה לבחינת ההסמכה, מגוון סוגי בדיקות (הכנה לבדיקות תוכנה ידניות ובדיקות תוכנה אוטומטיות כחלק מתהליך בקרת האיכות) וכי קיים דגש מעשי ופרקטי לגבי העברת הידע והכלים, ולא רק בסיס תיאורטי. כמו כן, וודאו כי צוות ההוראה הינו סגל מקצועי ומנוסה המגיע מהתחום ובאמתחתו לא רק ידע תיאורטי אלא גם התנסות מעשית בשדה. כמו כן, כדאי לבדוק את סביבת ההוראה, החשובה למהלך הלימוד עצמו: כיתת מחשבים מתוחזקת ובסטנדרט גבוה, תוכנות לימוד רלוונטיות וכן מעבדות בעלות רישיון מתאים ותמיכה הולמת.
 
לבסוף כדאי לבדוק את המחיר. המחירים משתנים בין מוסד למוסד, והם תלויים לא פעם בהיקף ובעומק הקורס. שווה לנסות לשאול על הטבות ומבצעים שונים לגבי קורסי QA ולערוך סקר שוק הכולל גם את הפרמטרים של איכות, הוראה ועומק הקורס לצד פרמטר המחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס QA?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס QA

סגור

השוואת מחירי קורס QA