השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > קורסי מנהל עסקים ושוק ההון

קורסי מנהל עסקים ושוק ההון

בחרו באחד מהתחומים של קורסי מנהל עסקים ושוק ההון


קראו עוד על קורסי מנהל עסקים ושוק ההון


בכל יום אנו שומעים את המילים מדד המעוף, מדד ת''א, מטבע חוץ אגרות חוב ועוד, כל אחד מאתינו ישירות או בעקיפין מושפע מהמדדים השונים, גם אם השקענו בבורסה או לא. קורסי מנהל עסקים ושוק הון מטרתם להכשיר את בוגריו בשוק ההון. הידע בתחום מהווה כוח רב ואפשרויות לרכוש מקצוע, כגון קורסי ביטוח, קורסי ניהול עסקי, קורסים בשוק ההון ועוד. לצד אלו גם שוק הנדל''ן משפיע עלינו ואפשרויות של עסקאות חכמות טמונות בידע של תחומים אלו.

קורסי נדל''ן


קורסי נדל''ן מהווים את הפלטפורמה להניב רווחים, ללמוד מקצוע מעניין ורחב. היכולת להשקיע כיום ולהניב את הרווחים הגדולים בעתיד. קורסי נדל''ן עוסקים במסחר של שטחי בניה, קניית ומכירה של בתים. קורס נדל''ן מכשיר את בוגריו כיועצי השקעות בנדל''ן, ללמוד על איכות הנכס וכדומה.

קורסים בביטוח


קורסים בביטוח מכשיר את תלמידיו להיות סוכני ביטוח או לעבוד כיועצים פיננסים, קורסי ביטוח כוללים את עקרונות הביטוח, מושים בביטוח, דיני ביטוח ועוד. קורס ביטוח מכשיר את תלמידיו קראת בחינות הרישוי לניירות ערך.

קורסי ניהול עסקי


מנהלים רבים יודעים כי תחום הכלכלה מתפתח במהירות ובכל יום יש ללמוד ולהרחיב את הידע בתחום מנהל העסקים. כיום ניתן למצוא מגוון של קורסי ניהול עסקי. קורס ניהול עסקי מעניק את הכלים החשובים לניהול עסק, בניית תוכנית לעסק וחישובי עלות ורווח. לצד אלו ניתן להרחיב את הידע על ידי קורסים במנהל עסקי הכוללים תורות השיווק והמימון, רכישת מימניות ניהוליות וכלים יישומיים לתפקידי ניהול. קורס מנהל עסקים מתאים לאנשים בעלי תפקידי מפתח המעוניינים לרכוש כלים נוספים להצלחה בקריירה העסקית.

קורס ניהול משאבי אנוש


קורסים בניהול משאבי אנוש מתאימים למי שעוסק בתחום או מתכנן לעסוק בתחום משאבי אנוש. קורס ניהול משאבי אנוש מעניק כלים בניהול עובדים, זכויות עובדים, מרכיבי שכר, ניהול שינויים ארגוניים ועוד.

קורסים בשוק ההון


אם החלטתם לעסוק בבורסה, להשקיע כסף באופן פרטי או לעסוק בתחום הכלכלה והבורסה, תוכלו לרכוש את הידע באמצעות קורסים בשוק ההון, ניתן למצוא מגוון של קורסי שוק ההון החל בקורס השקעות בסיסי ועד התמחות בתחום כיועצים פיננסים.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות