בחרו באחד מהתחומים של סדנאות


קראו עוד על סדנאות


העידן בו אנו חיים הוא אינטנסיבי ומהיר, אנו מעוניינים ללמוד תחומים רבים, להעשיר את חיינו בתחומים שאינם עוסקים ישירות בעבודה שלנו. סדנאות הן כלי ללימוד בזמן קצר נושאים שונים או למידת כלים שישפרו את חיינו ויעניקו לנו כלים להתמודדויות יום – יומיות.

סדנאות רבות מציעות מגוון תחומים החל מסדנת חשיבה חיובית, שליטה על חיינו ושיפור חיינו, אנו לומדים על עצמנו דרך סדנאות אלו, במטרה לשפר את חיינו ולשנות את סגנון חיינו. סדנאות אלו עוסקים בתחומים שונים ומטרתן להעשיר את חיינו, לפתוח בפנינו צורת חשיבה שונה ולתרום לחיינו וחלקם מוסיף עניין בחיים וחוויות. סדנאות אלו תורמות לחוויה האישית והקבוצתית של המשתתפים בה.
ניתן למצוא סדנאות שונות כגון סדנאות רוחניות, מיסטיקה העוסקות החל מגרפולוגיה, אסטרולוגיה, קריאת קפה, קורסי רייקי, סדנאות לריפוי עצמי ועוד, לצד אלו ניתן למצוא סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות מיניות המתאימה לזוגות המעוניינים להעמיק את הקשר בניהם ועוד.

סדנאות אלו מתאימות לחברות גדולות המעוניינות להעניק לעובדיה תכנים שונים מתאים ביום גיבוש או פעילות במהלך העבודה, מתאים ליחידים המעוניינים לחוות חוויות שונות. היתרון שבזמן קצר הרצאות וסדנאות יכולים להעביר תכני לימוד רבים שאין אנו פוגשים ביום- יום בדרך של משחק או הרצאה. מתאים בימי הולדת לשבירת הקרח או לפעילות משותפת.

ניתן ללכת לסדנאות במהלך השבוע או במהלך טיול עם חברים, ניתן למצוא סדנאות הכוללות מפגש אחד או מספר מפגשים. תוכלו ללכת לסדנא בתחום שאינכם מכירים ורוצים לדעת עליו יותר או להעמיק את הידע שלכם בתחומים המעניינים אתכם.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות