תפריט נגישות

לידים לעסקים

ניהול מבנים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות ניהול מובילות בתחום.

השוואת מחירי ניהול מבנים


ניהול מבנים הינו שם כולל לתפעול ואחזקת מבנה, על ידי חברה חיצונית. השירות ניתן לבניינים משותפים, בנייני משרדים או לאנשים שיש להם נכס מניב או נכס להשקעה ולא נמצאים בסביבתו על מנת לטפל בו באופן שוטף. לפני שבוחרים חברת ניהול מבנה, חשוב מאוד.
 

ניהול בבית משותף, מה זה אומר

לפני שמתחילים, חשוב לציין שקשת השירותים רחבה מאוד ובדרך כלל מותאמת לצרכים של המבנה והדיירים, אך הנה כמה דגשים של מה ניהול כזה יכול לכלול:
 
 • מדובר בפתרון שנותן מענה לוועד בית חיצוני, כך שניהול הבניין נעשה על ידי גוף לא תלוי שמחליט החלטות נכונות לכלל הדיירים ומתעסק בכל מה שקשור לתפעול שוטף וגם בהחלטות חד פעמיות.
 • השירות כולל בדרך כלל גם גבייה וניהול תזרים קבוע, התשלום נעשה באופן מסודר ויש שקיפות מלאה למול הדיירים.
 • כמו כן, חברת הניהול דואגת לתפעול שוטף של הנכס החל מניקיון, שירותי גינון, אבטחה אם יש  וכל מה שבית משותף צריך על מנת להתנהל בראש שקט. למעשה, חברת הניהול דואגת לכל מערכות הבניין כמו חשמל, אינטרקום, מצלמות אבטחה, גילוי אש, שערים חשמליים ועוד, כל בניין לגופו לפי צרכיו.
 • כמנהל הנכס, החברה אחראית גם על כל הבלאי או על תיקונים קטנים בשטח החל מסימון מקום חנייה שדהה ועד להחלפת נורה בחדר מדרגות. אם יש צורך בעבודה גדולה יותר, החברה אוספת כמה הצעות מחיר, מגישה אותם לדיירים או מחליטה בעצמה, על סמך התקציב המיועד לכך, מיהי החברה המתאימה.

 

מה קורה אם יש לנו כבר וועד בית, האם חברת ניהול יכולה לסייע לנו ?

בהחלט כן. גם אם יש לכם וועד בית, מדובר בדיירים ולא באנשי מקצוע ולכן סביר להניח שהם אמונים על תפעול שוטף ולא על פרויקטים גדולים שצריך לעשות או שרוצים לעשות, על מנת לקדם ולשפר את איכות החיים. בניינים שיש להם וועד יכולים לקבל סיוע בניהול תקציב שנתי חכם ונכון, להעניק שירותי ייעוץ והכוונה לפני פרויקטים גדולים, כולל ייעוץ משפטי וגם לטפל בנושאים כמו השבחת הנכס, רכוש משותף או שינויים במבנה.
 

חברת ניהול, הסכמה כוללת

היות והשרות ניתן לכל דיירי הבניין, כולם צריכים להסכים ולא פחות חשוב, להבין למה הם מסכימים, כך שלא יתעוררו בעיות לאורך הדרך. אין ספק שבמקרים מסוימים ניהול חיצוני בלתי תלוי הוא פתרון נכון שחוסך לא רק זמן אלא גם עלויות לטווח ארוך.
 

ניהול נכסים ומשרדים

מעבר לבתים פרטיים ניתן למצוא גם חברות ניהול שמנהלות משרדים או מבנים, בחלק מהמקרים אחזקת הבניין תעשה מחוץ לשעות הפעילות על מנת שלא לפגוע בשגרת העבודה. אחזקת מבנה משרדי כוללת טיפול מלא בכל המערכות הפנימיות והחיצוניות בבניין, כמו כן ניתן לקבל פתרונות לשדרוג ושיפור כמו מערכות אבטחה, בקרת חניונים אוטומטית ועוד.

בחלק מהמקרים החברה החיצונים מטפלת גם בהשכרת המשרדים, כך שכל נושא מציאת שוכרים והתנהלות מולם, נעשית על ידי החברה.
 

מבדק עצמי למי זה מתאים

מהם הצרכים שלכם כדיירים. מומלץ לחלק את צרכי הבניין לשני חלקים: צרכים שוטפים כמו ניקיון, גינון, חנייה וכדומה, כל בניין בהתאמה למה שיש בו וצרכים נקודתיים כמו למשל פרויקט מסוים שאתם כדיירים הייתם רוצים להרים
  • האם יש לכם קושי בגבייה או בתכנון לטווח ארוך ?
  • האם כל השירותים מבוצעים על הצד הטוב ביותר ?
  • האם אתם דואגים לבדיקות תקופתיות לכל המערכות ?
  • איך אתם מתמודדים עם אי הסכמה בין הדיירים ?
  • האם אתם מקבלים ייעוץ משפטי אחת לתקופה ?
  • האם יש לכם תוכניות או רעיונות לשיפור איכות החיים במבנה ?
 
תשובות לשאלות הללו יכולות להיות מדד לבדיקה האם אתם צריכים לשקול חברת ניהול מבנים. כך או כך, מומלץ לקבל ייעוץ אישי ופרטני מאחת החברות במשק, גם על מנת להבין איזה הבדל זה יכול לעשות עבורכם.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ניהול מבנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ניהול מבנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]