השוואת מחירים > בעלי מקצוע > משלוחים > משלוחים בארץ > מחירון משלוחים בארץ

מחירון משלוחים בארץ

נכון להיום במדינת ישראל יש ללקוחות פרטיים ועסקיים שתי אפשרויות למשלוח דואר. משלוח באמצעות דואר ישראל ומשלוח באמצעות חברת שליחויות.

 

משלוח חבילות באמצעות דואר ישראל נועד בעיקר ללקוחות פרטיים אשר מגיעים לסניף עם החבילה ושולחים אותה לנמען שיאסוף את החבילה בסניף הדואר שלו.

 

אפשרות נוספת באמצעות דואר ישראל היא משלוח חבילה מהסניף אך במקום שהיא תגיע לסניף הדואר של הנמען היא תגיע ישירות אל כתובת הלקוח עם שליח. המחיר במקרה זה גבוהה בערך פי 2 בערך אך מספק מענה לצורך לרוב הלקוחות הפרטיים שצריכים לשלוח חבילה באופן חד פעמי.

 

המחירון הוא בחינם, נשמח אם תלחצו על כפתור הלייק כדי לצפות בו:

 

 

 

 

משלוח באמצעות חברת שליחויות

בניגוד לדואר ישראל שיותר פונה ללקוחות הפרטיים, חברות שליחויות יותר פונות לקהל העסקי אשר זקוק למשלוח חבילות באופן קבוע, לפעמים גם משלוחים 24 שעות ביממה ואיפלו משלוח מהיום למחר, דבר שכמובן לא ניתן למצוא בדואר ישראל או שניתן למצוא עם מספר מגבלות.

 

חברות משלוחים עוסקות בעיקר בלקוחות עסקיים אך אין זה אומר שהם יקבלו כל לקוח עסקי, במיוחד אם מדובר במשלוח חד פעמי. לרוב כדי להשתמש בשירות משלוחים של החברות יש צורך בפתיחת כרטיס בחברה ותהליך אישור לקוח.

 

ללקוחות עסקים קבועים לרוב ישנו מחיר חודשי שאותו משלמים הכולל בנק של שליחויות חודשי, את מחירים אלו לא נוכל לפרט מכיוון שהם נקבעים בצורה פרטנית בין חברת המשלוחים ללקוח אך אספנו עבורכם מחירים למשלוח חבילות באופן חד פעמי.

 

 
 

 

המחירים המפורסמים במחירון הינם בגדר המלצה בלבד ולחברת Yes, Please! אין אחריות כלשהי על הנתונים והמחירים המופיעים במחירון.

 

אחרי שצפיתם בסדרי הגודל של המחירים למשלוחים בארץ תוכלו לעבוד לעמוד משלוחים בארץ לקבלת הצעת מחיר.

מה זה יס, פליז! ולמה זה טוב לכם ? צפו בסרטון:

מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות