תפריט נגישות

לידים לעסקים

מערכת CRM

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

מערכת CRM

בעסקים רבים הלקוח הוא החשוב ביותר, שמירת לקוחות הופך להכרחי על מנת לשמור על רווחי החברה ולהגדיל את הרווחים. מחקרים מראים שקל יותר לשמור על לקוחות קיימים מאשר לגייס חדשים. מערכת CRM מאפשרת לכם לנהל קשר טוב יותר עם הלקוחות שלכם. בלחיצת כפתור המידע אודות הלקוח מופיע מול עיניכם. 

מהי מערכת CRM?

מערכת CRM הינה תוכנה לניהול לקוחות. מערכת CRMניהול לקוחות מאפשרת לכם ליצור כרטיס חכם על כל אחד מהלקוחות שלכם. המערכת מאגדת את כל הפרטים על הלקוח, פניות בעבר, הציוד הנמצא ברשותו במידה ויש וכדומה. כיום ניתן למצוא מערכות CRM המותקנות במחשב של החברה ויש מערכות האינטרנטיות. מערכת CRM מאפשרת לכם לגייס לקוחות חדשים, לשמור על קשר טוב עם הלקוחות שלכם ובכך להגדיל את ההכנסות עבור החברה או הארגון.
בעבר היה ניתן למצוא סוג זה של מערכת לניהול לקוחות בחברות גדולות שיכלו להרשות לעצמן תשלום על מערכת זו, כיום ניתן למצוא מערכת לניהול לקוחות המותאמת גם לחברות בינוניות וקטנות.
 

היתרונות של מערכת CRM

מערכת CRM מאפשרת לכם לשמור על קשר טוב יותר עם הלקוחות שלכם, מעבר לזאת מערכת CRM ניהול לקוחות ניתנת לחיבור אל מערכת הדואר, ליומן, למחשב כף יד ולטלפונים ניידים, המאפשר לבעל העסק או לסוכן לעבוד גם אצל הלקוח. מערכת CRM ניתן להתחבר מכל מחשב, מקום בעסק, בבית, בבית הלקוח, לעדכן את הנתונים והמידע נשמר ללא חשש שהמידע ימחק. מערכת לניהול לקוחות הינה מאובטחת, דבר המבטיח כי המידע אינו מגיע לידים לא נכונות.
 

רכישת מערכת CRM – מה לבדוק?

רכישת מערכת CRM ניהול לקוחות דורשת לבדוק מספר פרמטרים לפני שהנכם קונים את המערכת לעסק שלכם. בדקו את התאמת המערכת לארגון שלכם. כיום יש מערכות שונות הפועלות בתחומים שונים. התאמה מלאה לתחום העסק שלכם יבטיח כי תוכלו להוציא את המקסימום מהמערכת. בדקו כי המערכת תתאים לספר רב של תחנות עבודה.
חשוב לבחור בחברה המעניקה הדרכה ויועצי שיווק על מנת להתאים את המערכת לעסק ובכך תגדיל את היקפי המכירות. וודאו מהי ההדרכה שהינכם מקבלים, חשוב שמספר רב של עובדים יעברו הדרכה זו ולא רק אלו העובדים מול הלקוחות. חשוב להשוואות בין מערכות שונות ולערוך השוואת מחירים בין המערכות השונות.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מערכת CRM?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מערכת CRM

סגור

השוואת מחירי מערכת CRM