תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,005,463
טיפים
מחקר - 79% מהמתקשרים לקבל פרטים, לא משאירים הודעה במשיבון

על ידי FirstCall
ממוצע חוות דעת

ציון 4.9 מתוך 5 מבוסס על 33 ביקורות
0
אחלה שירות במחיר הכי נמוך

על synchroline מאת עידו

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור מענה עסקי
להצעת מחיר למענה עסקי
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
synchroline
synchroline
2 המלצות
FirstCall
FirstCall
2 המלצות

השוואת מחירי מענה עסקי


מענה עסקי לכל עסק

מענה עסקי הוא פתרון חדש שמטרתו לשמש עבורכם כבעלי עסקים, שירותי מזכירה יעילים ונוחים. לא פעם אתם נמצאים בפגישת חשובה, הטלפון שלכם מצלצל כל העת, מענה לשיחה יכול להיחשב כחוסר התחשבות מול הלקוח שיושב מולכם, לא פעם שיחה שאמורה להיות קצרה כהודעה של "סליחה, אני אחזור אליך" הופכת לשיחה ארוכה במקרה הטוב, ולשיחה לא נעימה במקרה הרע, ולכן רבים מעדיפים להשתיק את הטלפון ולא לענות לשיחות. אך חוסר מענה ללקוחות אף הוא יכול לפגוע בעסק שלכם. 
 

כיצד זה עובד?

חברת מענה עסקי מפעילה שירות של מענה אנושי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומתפקדת כמזכירה שלכם לכל דבר. בעל עסק המקבל שרות מענה עסקי מקבל מספר טלפון ייחודי המפנה באמצעות פעולת עקוב אחרי את מספרי הטלפון של העסק, הנייחים והניידים לפי רצונו. החל מביצוע פעולת עקוב אחרי הטלפון של בעל העסק עובר לשירות מענה עסקי וכל שיחה תנותב אוטומטית למרכזיית המוקד הטלפוני, המענה העסקי יענה ללקוח בשם העסק. 
 
לאחר קבלת השיחה ישלח הודעת SMS לבעל העסק  או במייל בהתאם לנוחיות הלקוח עם פרטי הלקוח ופרטי השיחה. מחיר המענה העסקי עולה בהתאם לכמות הפעילות של העסק. 
 
 

יתרונות מענה עסקי 

אם יש לכם עסק בו הקשר עם הלקוחות הוא גורם משמעותי להמשך תפקודו השוטף, לא תרצו להשאיר אותם ללא מענה ותמיכה. מענה עסקי הוא פתרון פשוט אך יעיל אשר מתאים גם לעסקים הפועלים ללא משרד או מזכירות. אתם תוכלו להיות מקושרים גם כן באמצעות ביפר המחובר למוקד  מענה עסקי.
 
מענה עסקי מאפשר לכם לקבל סיוע חיצוני לעסק כתגבור של אנשי מכירות או אנשי שירות המאפשרים לקלוט את פרטי הלקוח ולחזור אליו במועד אחר. 
 
מענה עסקי מאפשר לבעלי העסקים לפנות את זמנם לעבודה, לניהול העסק, לשיווק  ופרסום של העסק, ולהחזיק במזכירה בעלות מינימאלית. 
 
מענה עסקי מאפשר לכם מעבר לקבלת שיחות של לקוחות והשארת הודעה, ליצור משרד ווירטואלי הכולל נתב שיחות לפי מחלקות החברה, לאפשר ללקוח לקבל את השיחה בשפות שונות או לבצע פעולות שונות כגון תשלומים או מענה לפי תסריט כגון זימון תורים, מכירות, מוקד הזמנות ועוד.
 
ישנם מספר רב של חברות בשוק כגון ביפר, שידורית, קישורית, FirstCall, Syncroline ועוד. מלאו את הטופס כדי לקבל הצעות מחיר ממספר חברות רלוונטיות עבורכם.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מענה עסקי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש מענה עסקי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא מענה עסקי

סגור

השוואת מחירי מענה עסקי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]