תפריט נגישות

לידים לעסקים

לימוד נהיגה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מורי נהיגה מובילים בתחום.

כל מה שרציתם לדעת על לימוד נהיגה


כל אדם שמעוניין ברישיון נהיגה בחייו צריך ללמוד נהיגה אצל מורה מוסמך לכך ולעבור את המבחנים הדרושים בכדי לקבל רישיון. לימוד נהיגה נעשה על ידי מורי נהיגה מוסמכים וניתן ללמוד אצלם באופן פרטי או במסגרת של בתי ספר לנהיגה.
לימוד נהיגה מחייב 28 שיעורי נהיגה לפחות, אין זה אומר כי מי שמגיע למכסה זו יכול לגשת לטסט (המבחן המסכם) ולכן החלטה זו נתונה בסופו של דבר בידי המורה.
במהלך הלימוד יש דגש רב על שליטה ברכב, נסיעה נכונה, ידיעה של חוקי התנועה והתמרורים, פניות שמאלה וימינה, התנהגות אחראית בכביש, נסיעה על שטחים שונים וכדומה.
 

איך בוחרים מורה נהיגה מתאים?

בחירת מורה נהיגה היא עניין מאוד אינדיווידואלי, זאת אומרת שלכל אדם יכול להתאים מורה אחר ומה שטוב ונוח לי לאו דווקא יהיה טוב ונוח לך ולכן מומלץ לדבר עם כמה מורים ולערוך בניהם השוואה.
אם חשוב לכם שיהיה לכם רישיון נהיגה גם על גיר וגם על אוטומט כדאי שתדעו כי עליכם לעשות רישיון על גיר משום שלימוד נהיגה על אוטומט לא מקנה רישיון על רכב עם גיר אך לימוד נהיגה על גיר מקנה רישיון לנהוג גם על רכב אוטומט.
דבר נוסף חשוב שיש לציין בנושא זה הוא הכימיה בין המורה לתלמיד, כימיה זו חייבת להיות קיימת בכדי ששיעורי הנהיגה יניבו פירות, אנשים מסוימים צריכים מורי נהיגה רכים, אחרים צריכים מישהו שילמד אותם בקשיחות וכדומה.
 

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים ללמוד ?

יש להבין כי כי יש מבחן עיוני ומבחן מעשי, המבחן העיוני נקרא מבחן תיאוריה ורצוי לעשותו כמה שיותר מוקדם משום שיש לו נטייה להכשיל רבים ממבקשי רישיון הנהיגה בדרכם.
אל התיאוריה יש להתכונן היטב משום שלא מדובר על מבחן קל, יש בו הרבה שאלות מכשילות אך מי שידע את החומר בצורה מעמיקה לא יטעה.
עוד דבר חשוב שיש לדעת הוא שפעמים רבות ישנו טסט פנימי במסגרת לימוד נהיגה בבית ספר לנהיגה, אין ממש טעם להילחץ ממנו משום שרק נהגים גרועים באמת לא עוברים אותו, הוא נעשה על ידי המנהל לבית ספר הנהיגה או מורה אחר והוא נועד לתת ניסיון במבחן ולבחון את הנהיגה ולהציע שיפורים נקודתיים לפני הטסט עצמו.
 

טופס ירוק

לפני שמתחילים חפש מורים לנהיגה חשוב לדעת כי בלי הטופס הירוק חתום אינכם יכולים להתחיל את הלימודים משום שהם מהווים מעין ביטוח לכך שאתם כשירים ללמוד נהיגה.
מורה נהיגה לא יכול להתחיל ללמד אתכם נהיגה בלי הטופס הירוק ולכן חשוב כי מבעוד מועד תכינו אותו. בכל עיר יש מוקד בו ניתן להוציא את הטופס הירוק (בדרך כלל חנויות אופטיקה) וכל שעליכם לעשות הוא לברר באינטרנט היכן ניתן להוציא בעירכם, לאחר מכן יש להחתים בטופס רופא משפחה שמצהיר על כשירותכם לנהוג מבחינה בריאותית וכמובן לעבור בדיקת עיניים שתקבע האם אתם זקוקים למשקפי ראייה בנהיגה.

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש לימוד נהיגה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא לימוד נהיגה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]